Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Cveta se nametnula kao fensi klijentelom koju trenutno privlači. A za Tranzit rekoh da je šofer kafana sa solidnom klopom, gde je jedina znamenitost maska fapa 18 ugrađena u šank. (Znam ljude koji su namenski dolazili izdaleka zbog toga). Ni jedan nisam na bilo koji način izdvojio.
A ako već treba da se izjasnim, moj lični izbor je uvek onaj restoran pored šetališta na Plaži i karađorđeva a imaju i više nego odličnu rakiju lokalnog proizvođača. Moglo bi se o tome pisati poprilično, ali što im davati reklamu za dž.
 
Где год ти кажеш Браник ја се слажем! Што се тиче Земљаног, он је апсолутно један од наобразованијих људи у целој земљи. Наравно да то нервира ботове....То могу рећи јер се и лично познајемо!
 
Cveta se nametnula kao fensi klijentelom koju trenutno privlači. A za Tranzit rekoh da je šofer kafana sa solidnom klopom, gde je jedina znamenitost maska fapa 18 ugrađena u šank. (Znam ljude koji su namenski dolazili izdaleka zbog toga). Ni jedan nisam na bilo koji način izdvojio.
A ako već treba da se izjasnim, moj lični izbor je uvek onaj restoran pored šetališta na Plaži i karađorđeva a imaju i više nego odličnu rakiju lokalnog proizvođača. Moglo bi se o tome pisati poprilično, ali što im davati reklamu za dž.
Ја волим биртије, тако да је мени Транзит до јаја. Само је далеко. :)
Дуњац је боља варијанта ако желите тај шмек. Али обавезно у горњем одељењу.

После овог поста изнад, дефинитивно ћу морати да вам пожелим леп провод али без мене :)
 
Кад ћемо да се састајемо? Хоћемо кад се изједначе дан и ноћ?
 
Druže, niko tebi ne brani da pišeš, brani ti se antisemitizam, koji nije politička ideologija, već govor mržnje.
Ja ne znam za te priče antisemitizmu i sl.
Samo znam da je Earthmoving (uz KrCna i još neke) podigao ovu temu na jedan viši nivo, a samim tim i ceo ovaj forum.
 
A sto se tiče Earth-a pa čovek je više pisao o “zabranjenoj istoriji Srba” i svemu sto ta izmišljena istorija predstavlja nego o gradjevini. Dok je pisao o gradjevini bilo je zanimljivo citati i gledati. Ovo drugo nije bilo zanimljivo.

Bio je zanimljiv, stručno, a kada je krenuo da beskrajno političari - dno dna.
Tako da su morale i da uslede izvesne mere, na žalost.
Šteta za čoveka i nas.
 
Sad videh poziv na druzenje, u BG sam, a u BB po potrebi i vise leti i u toplijem delu godine kada je odmor, praznici i sl. Tako da nista u narednih par nedelja.
 
Mek valjda radi, neko pisao ovde pre m dana
 
Uh, mogao sam se zeznuti. Video sam da Mek radi, prolazio više puta, a na pumpu nisam obraćao pažnju. Podrazumevao sam da su proradili u paketu.
Inače, dobra je lokacija, mnogim korisnicima je već vreme za odmor i šteta je one sa druge strane još nema.
 
Šta mislite, da li je realno da se završi do jeseni 2024? Pretpostavljam da će ove dve "deonice" ići u paketu.
 
Vrh