Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

A možda alkohol i/ili narkotici..
Ili je uplatio životno osiguranje, pa da porodica naplati polisu. Crni humor off..
Ima li kakvih kamera u ovo doba Velikog brata, i određenih službi, koje bi kamikazu (zauvek) isključile (ako ne bude kasno) iz saobraćaja ?
 
Kamere rade u kontra smeru.
Zanima me kako dospeju ovde. Ili je na uključenju skrenuo levo (kod Albukerkija) ili se usput polukružno okrenuo (setio se da je zaboravio ringlu).
U svakom slučaju, za ovo je potreban ozbiljan lekarski pregled i provera znanja propisa.
Znam za slučaj, majka mi je bila u autobusu, znam i vozača, gde je pre nekoliko godina u Makedoniji krenuo posle naplatne rampe gde se razdvajaju trake, u kontra smer. Sve što je imalo rotaciju u Mk kao da se u trenutku stvorilo.
 
Treba biti oprezan sa optuzbama
jer danas se sve zivo radi zarad lajkova i klikova.

F2A32572-6969-43AE-9FEE-8E0AFD342D24.jpeg
 
Bravo!! hvala na info. Fotografisano je tako da se na pozadini nista ne moze zakljuciti a okrenuti fotografiju je trivijalno u danasnje vreme. Ja ne znam za Punto i za ovaj model ali ako je to tako onda je reseno. Pronasao si na fotografiji nesto po cemu se moze zakljuciti. (svaka cast)

Prosto neverovatno da je vozio u suprotnom smeru!!! Toliko neverovatno da mi je logicnjje bilo da je neka zaje****ija :)

Stvarno ga treba prijaviti. Osim ako nisu neki radovi pa neka obilaznica nesto.
 
Па ако је снимљено паралелно с њим, онда или Пунто иде супротним смером или овај што снима, шта има да гледате поклопац.
 
Ovo jedino gde mi liči je negde kod Jakova posle petlje Surčin. Video sam i ja jednog tako pre 15 god na Šid-Bg
 
U četvrtak 06.04 sam se sa kolegom vraćao iz Bgd. Nisam siguran tačno koji tunel ispred Čačka je rađen ali je saobraćaj preusmeren na jednu traku(leva traka, mi smo išli brzom trakom a suprotni smer je imao 2 svoje trake). Posle tunela je uredno bilo obeleženo vraćanje u sopstvenu desnu traku auto-puta. Međutim oni stativi za preusmerenje nisu bili lepo postavljeni i bila je rupa(dovoljni prolaz za nastavak dalje). Auto ispred nas je nastavio pravo i ušao u pogrešan smer i to u brzu traku. Mi smo skrenuli na nas autoput i svirali mu ali on je bez obzira nastavio da vozi u pogrešnom smeru. Sigurno smo vozili tako uporedo 200-300m dok mi nismo odmakli. To je bilo u četvrtak veče oko 30min posle ponoći.
 
Danas je tolika gužva da bi sve trake trebalo okrenuti ka Bgd.
 
Radovi u tunelu Šarani.
Zar je to bilo toliko hitno da nije moglo da sačeka da prođe praznik? Bilo je jasno da će biti gužva i zar je trebalo tu gužvu još pojačavati?
Ili je nekome krivo što se ljudi odmaraju i zabavljaju?
Lepo je imati puteve, ali bi trebalo i nešto znati o upravljanju njima
 
Radovi u tunelu Šarani.
Zar je to bilo toliko hitno da nije moglo da sačeka da prođe praznik? Bilo je jasno da će biti gužva i zar je trebalo tu gužvu još pojačavati?
Ili je nekome krivo što se ljudi odmaraju i zabavljaju?
Lepo je imati puteve, ali bi trebalo i nešto znati o upravljanju njima
Мислим да је ро урађено са намером. Тако се треба онда и понашати према њима...
 
Koji id*** je doneo odluku o zatvaranju petlje Lajkovac? Mislim da bi moralo da se menja Zakon o planiranju i izgradnji gde bi se onemogućila gradnja uz ignorisanje potreba lokalnih naselja duž autoputeva (ne ne mislim da svako selo mora da ima petlju već da se ne gase postojeće sa bi se izgradilo novo i da se ne prekidaju bitni lokalni i regionalni putevi za ceo period gradnje deonice).
 
Ja sam inao vrhunsko povratničko iskustvo: Vrnjačka Banja (centar, kružni tok kod "Fontane" i "Tonantija") - Beograd (naselje Stepa Stepanović) 2h 25 minuta
Lagani tranzit kroz Kraljevo bez gužve, Mrčajevci ok, Preljina takođe lagano, Šarani 80kmh samo u zoni suženja.
18.00h Banja - 20.25h Stepa

Kad sam krenuo sam bio u dilemi da li ići Ibarskom do Ljiga jer se cenilo u Šaranima, ali dok sam stigao do Mrčajevaca već je prestalo da se crni, nego je narandžasto bilo.

Naravno uz ENP.

U vezi sa radovima u Šaranima: traju bar mesec dana, za pre toga ne znam.
 
Slično iskustvo sam imao večeras kao @kruska.
Krenuo negde oko 19:30 iz Ivanjice, stigao u 22:00 u Beograd, Voždovac. Lepa i tečna vožnja, preko nove magistrale Surčin - NBG.
Najjači mi je utisak par kamikaza na autoputu, prvo jedan lik sa Volvo SUV-om, leva traka isekao me je pre same kolone kod Šarana, naterao me je da zabodem kočnicu, iako je imao par stotina metara da se prestroji u desnu traku.
Kasnije na putu do Beograda, takođe par likova koji kampuju u levoj traci, nabodu gas, nalepe se na branik i blicaju...
Sve u svemu, izbegao sam krkljanac koji je bio danas kod Šarana
 
Vrh