Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Malopre sam, baš, razgovarao sa osobom iz Gornjeg Milanovca pa sam iskoristio da priupitam da li se nešto dešava sa "obilaznicom".
Nije baš najbolje upućen ali nije da se udarnički zapinje a nije da se ni ne radi...
Onako kako smo i mislili, da ima nekih ozbiljnih pomaka obišao bi ga bar neko od junoša i slikao se uz obilje novinara....
 
...Весић је истом приликом рекао да сад "у родно Краљево иде 15 пута годишње, док је раније ишао једном... јер се сад много краће путује". А заправо се исто путује од 1978, кад је аутопут стигао до Баточине.

Ето, па да таквом типу верујемо.
 
Mislim da za ove izbore uskoro nemaju nista da otvore, ili gresim? A da, Skadar na Bojani od Prokopa...
 
Imaju deonicu na delu šabac - ruma, imaju do koševa moravski, imaju Lagator novi stadion u loznici, imaju prokop, imaju Lajkovac - Divci, novu zgradu poreske uprave danas useljena, ...
 
...Весић је истом приликом рекао да сад "у родно Краљево иде 15 пута годишње, док је раније ишао једном... јер се сад много краће путује". А заправо се исто путује од 1978, кад је аутопут стигао до Баточине.

Ето, па да таквом типу верујемо.
Па мислим да он иде преко Чачка за Краљево, ближе је доста него на Крагујевац. Мислим ко шиша Весића ал' кад већ причамо...
 
A istini za volju, mnogo se brže stiže u Kragujevac otkako je Batočina spojena sa istim brzom saobraćajnicom.
 
Stiže se 15 minuta brže, u obe varijante nego 1978. - a kako tad nije bilo presretača, pa je Piksi 1986. mečkom 190 vozio do Niša sat i 5 minuta, ni to nije sigurno - e, vidi se da je Kraljevčanin (Rankovićevčanin) pisao 'Sitničarnicu Kod srećne ruke', jbt.

Kad krenu tako, da ubijaju suštinu... dobiješ Beob(u)ild.
 
Sentinel od 03.10. Primetan napredak, asfaltirana je traka ka tunelu Laz...

1696415309608.png
 
Nije spomenuo da će biti pušten saobraćaj do petlje, već da će petlje biti gotova. Mislim da je spomenuo u kontekstu kad će koji objekat biti završen, a ne kad će početi da se koristi.
Sad nije, ali je ranije spominjao da ce pustiti "do kraja godine" do Lucana. Ne bi me cudilo da prica napamet, mozda nisu ni razmatrali sve posledice takve odluke.
 
Газпром.

Гаспром је приватна пумпа на улазу у Куршумлију.
Pogledajte prilog 175520

Ипак НИС поштује наше гласовне промене.

Gapzprom је транслитерација са руског на енглески.
 
Vrh