Šta je novo?

Autobuska Stanica BAS(trenutna i novoplanirana na NBG)

Ovaj potez i nije tako los ako je ta autobuska blizu železničke stanice NBG.
To bi moglo da podigne promet u sinskom saobraćaju.
 
Potez je odličan jer međugradski saobraćaj uništava gradsku infrastrukturu. cilj je da bude negde na periferiji gde je dobro povezan sa centrom Beograda

Ključno je ovo zadnje, kad ćemo to da dočekamo, ne znam

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Došlo je na naplatu sve što nije dobro rađeno sa BAS A.D. Po meni autobuskom stanicom mora da upravlja grad i to na transparentan i racionalan način sa javnim interesom kao prioritetom.

 
Да се БАС отера у стечај, а новом БАС да руководи ГСП. Таман да се у погону НБГ који је преко пута нове БАС ради прање, сервисирање и точење горива пошто постоје капацитети за то, а да перонска карта буде карта за јавни превоз, по истој цени. Извршни радници да пређу у ГСП да раде на новој станици, администрација да се пребаци у управу града и јавна предузећа где фале кадрови.
Таман и онај мањак паркинга за аутобусе може да се реши паркирањем у кругу погона НБГ.
 
Да се БАС отера у стечај, а новом БАС да руководи ГСП. Таман да се у погону НБГ који је преко пута нове БАС ради прање, сервисирање и точење горива пошто постоје капацитети за то, а да перонска карта буде карта за јавни превоз, по истој цени. Извршни радници да пређу у ГСП да раде на новој станици, администрација да се пребаци у управу града и јавна предузећа где фале кадрови.
Таман и онај мањак паркинга за аутобусе може да се реши паркирањем у кругу погона НБГ.
Gordijev čvor u najavi. Možda negde u Švedskama i Norveškama sa trenutnim stanjem u državi.
Ali sad nemoguća misija. Na žalost.
 
Ако може ГСП у НС да руководи са АС, може и ГСП у Бг. Али видим да ће пре да праве неко ново ЈП.
 
Došlo je na naplatu sve što nije dobro rađeno sa BAS A.D. Po meni autobuskom stanicom mora da upravlja grad i to na transparentan i racionalan način sa javnim interesom kao prioritetom.



Korumpirani menadzment kome je u osnovi biznis modela bio nepotizam i monopol a nikako profitabilnost primi preko 500 ljudi viska. Skoro svaki od tih zaposlenih koji su visak su dosli na vezu. Da li je neko ikada video nekakav oglas za zaposljavanje u BAS preduzecu, naravno da nije.

Sada isti ti najavljuju strajk, zanimljivo.
 
Vrh