Šta je novo?

Autobuska Stanica BAS(trenutna i novoplanirana na NBG)

385013692_10219126448790788_5701508670158353772_n.jpg
 
A inače i prošla (a i sadašnja će..) autobuska je bila ekstra povezana...furali su ljudi onim Savskim trgom na sve strane..!
Mogao bi i gradski prevoz da se malo prilagodi sa stajalištima ako bi se tu na komandi pravila stanica...
 
Danas smo prošao pored autobuske. Stare, tj. ove koja sad radi.

Prodisat će taj deo Beograda kad se napokon izmesti

Odbrojavanje počinje. Čini mi se da su zapeli da poruše jer je ostalo još malo parcela gde nisu započeli radove u BGH20.



Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Može i tako da se kaže :D

Meni više paše da tu može da prošeta bez da zilion međugradskih buseva uništava vazduh i infrastrukturu.

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Inače ljudi tu mnogo šetaju, Savski trg vrvi od šetača i turista, a i BnV osim šetališta uz reku je isto poprilično mrtvo mesto.

Ti pričaš o nekom odbrojavanju a oni izmeštaju stanicu a da nisu izgradili novu, desetine hiljada koji koriste taj BAS su neki 133. prioritet i jedino je važno da se rokaju novi kvadrati.

Da autobusi koji su vozila velikog kapaciteta i jedini pouzdan međugradski prevoz Beograda i ostatka države su najveći problem ovog grada...
 
Trebat će bar još 5 godina da živne jer pretpostavlja da ljudi više ne misle da je BnV gradilište i da postoji normlani tok od savskog trga do reke.

Tamo je sad haos , zato treba da se to završi kad su već odlučili da prebace.

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Зашто Град уопште мора да се бакће са БАС-ом, зашто не отвори конкурс за другог оператера или сам да управља новом станицом?

Ne znam, ja sam to pitao ovde i receno mi je da bi to bilo lose po nas. Ovako je bolje
 
Ako kredit daje poštanska to je državni kredit tako da se možda priprema teren za preuzimanje.



Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Ako kredit daje poštanska to je državni kredit tako da se možda priprema teren za preuzimanje.



Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
Pa država je sad glavni poverilac, nije ništa isključeno. I kredit je u stvari čisto 6 milona evrs a drugih 6 je za refinansiranje kredita kod druge banke.
 
Poslednja izmena:
По овој оградетини око перона се види да планирају опет да нас пљачкају перонском картом.

Ово ми грађани финансирамо и вишеструко преплаћујемо и још ми измишљају неки рекет који нигде у свету не постоји.

Мора и за ово петиција.

едит: Мада, мислим да ту нема помака док не редизајнирамо станицу у тој критичној тачки методом бесне руље.
 
Poslednja izmena:
B
По овој оградетини око перона се види да планирају опет да нас пљачкају перонском картом.

Ово ми грађани финансирамо и вишеструко преплаћујемо и још ми измишљају неки рекет који нигде у свету не постоји.

Мора и за ово петиција.

едит: Мада, мислим да ту нема помака док не редизајнирамо станицу у тој критичној тачки методом бесне руље.
Biće im sigurno skuplja peronska na novoj stanici.
 
Da su bar posadili drvece do otvaranja bi imali dobar hlad.
Nego htedoh da javno pohvalim ovih 10 radnika koji svakodnevmo radi i ako sve sami zavrse mislim da je potrebno da po imenu i prezimenu svakog istaknemo da se zna.
 
Da su bar posadili drvece do otvaranja bi imali dobar hlad.
Nego htedoh da javno pohvalim ovih 10 radnika koji svakodnevmo radi i ako sve sami zavrse mislim da je potrebno da po imenu i prezimenu svakog istaknemo da se zna.
Oni muški već 2 meseca postavljaju nadstrešnicu i još par meseci završiće jednu stranu pa onda će preći na drugu...ako padne sneg onda će ostaviti za proleće.
 
Vrh