Šta je novo?

Autobuska Stanica BAS(trenutna i novoplanirana na NBG)

Još jedan način popularizacije železnice jer starom delu Beograda samo ostaje Prokop sa železnicom. 🤡
Pokrenite ovo pitanje u gradskoj skupštini dok ne bude kasno. Ukidanje usputnih stajališta za međumesne autobuse im ne sme proći, kao ni seča trolejbusa. Manijačko uništavanje javnog prevoza od strane naprdne novobogataške sekte nema nikakvih ograničenja, što na ovim izborima nisu obećali putnicima da će ubuduće morati da gledaju u pasulj kada će im stići 70-ca kojom će se klackati do Tranšpeda da bi tamo uhvatili svoj autobus, osim ako ne žele da plaćaju harač od 300 dinara BAS-u za udisanje smoga na peronu, pošto neka druga "stanična usluga" za te pare ne postoji?
Za putnike sa juga i istoka koji stižu autobusom u Beograd u praksi nije bila dovoljna čak ni zglobna česta 17-ca koja staje kod DZ Voždovac, a i 31 kojim mogu direktno do centra staje u blizini. Sada će svi biti osuđeni na solo antibiotik 70 koji centar grada čak i ne kači. A šta SNS psihopatokratija planira za autobuse koji dolaze sa jugozapada? Hoće li i oni ostati bez stajališta Žarkovo? Možda će i njihove putnike izbacivati još pre obilaznice u Rušnju i terati da presedaju na 531 ili 581 ako im kojim slučajem nije cilj Blok 42 sa okolinom? Ne znam kome će biti gore.

Priča da međumesni autobusi stvaraju preveliku gužvu na gradskom autoputu nema veze sa mozgom, pogotovo sada kada su dobili po jednu novu traku u oba pravca. To je bilo solidno rešenje, primetio sam da je Gazela od tada postala dosta protočnija čak i tokom špica. Nažalost, kada se ovom režimu i omakne da uradi nešto dobro, veoma brzo se potrudi da i to u**re na svaki način.

Blizu stajališta Tranšped se nalazi i nekadašnja stanica Beovoza Zuce-Ukrsnica, eto im prilike da konačno osposobe podavalsku prugu za putničke vozove i neka do tamo puste BG Voz na pola sata minimum. A morala bi do nje da se izgradi i pristupna saobraćajnica, pošto je udaljenost od autoputa 400 metara vazdužnom linijom preko poljane. Oće, da ne kažem kako, pitanje da li Smart degeni uopšte znaju da ta stanica postoji.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reagovanja: ink
Vrh