Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 279 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,1%

  • Ukupno glasača
    294
Jel ovo terminus na Miljakovcu?
Bogami Bmcov solo je teski krs.Jednom isao na liniju 53 ja se sedim napred ono bruji onaj motor bukvalno.Pitam se kako li je onda kad si skroz pozadi da sednes.
 
Najavljuju se neki novi autobusi od Šapića. Ne kažu ni koji proizvođač, ni cena, ni uslovi plaćanja, ni da li su zglobni ili solo, ništa novinara ne interesuje,

Градоначелник је рекао да ће се ограничити брзину кретања аутобуса у граду на 55 километара на сат.

Koji je to lik, na drugoj temi smo raspravljali o gluposti od zakona da se van naselja i na autoputu gradski autobus drži ograničenja 50km/h.... A ovaj lik, koji je sam rekao da se od 17 godine ne vozi GSP, očigledno ili ga voze, ili je kupio vozačku dozvolu...
 
Sve vam ne valja kad se kupe nova vozila onda su se ugradili kad se ne kupe onda kukate da su losi autobusi a kad se da privatniku onda zato sto se unistava gsp. Mislim i ja sam protiv ove vlasti ali na ovu temu uvek se nadje neko da kritikuje sta god da se uradi
 
Sve vam ne valja kad se kupe nova vozila onda su se ugradili kad se ne kupe onda kukate da su losi autobusi a kad se da privatniku onda zato sto se unistava gsp. Mislim i ja sam protiv ove vlasti ali na ovu temu uvek se nadje neko da kritikuje sta god da se uradi
Pa naravno da nam ne valja kada ne valja. Kada bude valjalo hvalicemo. Nismo mi krivi sto neko za mito predaje linije ili se ugradjuje na kupovini autobusa, krivi su politicari. Mozda mislis da hvalimo i kada ne valja?
 
Realno je da većina ljudi vidi dosta novih vozila, izgledaju sveže, propaganda u punom zamahu, a ovo što znamo mi ovde na forumu, ne zna ni 5% beograđana. To je suštinski problem. Mi vidimo što ogromna većina ljudi ne vidi. Teške malverzacije, i vređanje inteligencije u kombinaciji sa ispiranjem mozga, al to je za nas nekolicinu koji smo u ovoj materiji. Slušam ja ljude i sa strane. Veliki broj je, skoro da mogu da garantujem, ubeđen da sve ide na bolje što se javnog prevoza tiče.
 
Realno je da većina ljudi vidi dosta novih vozila, izgledaju sveže, propaganda u punom zamahu, a ovo što znamo mi ovde na forumu, ne zna ni 5% beograđana. To je suštinski problem. Mi vidimo što ogromna većina ljudi ne vidi. Teške malverzacije, i vređanje inteligencije u kombinaciji sa ispiranjem mozga, al to je za nas nekolicinu koji smo u ovoj materiji. Slušam ja ljude i sa strane. Veliki broj je, skoro da mogu da garantujem, ubeđen da sve ide na bolje što se javnog prevoza tiče.
И боље што не знају само још треба око тога да се нервирају. Што мање знаш о лошим стварима то боље. Нас са форума ово занима јер нам је то хоби али већина људи једва зна да постоје приватни превозници.
 
За кога ће бити ови БМЦ,пошто по таблицама видим да су недавно регистровани?Не верујем да су за Стрелу.
Screenshot_2024-09-12-23-56-14-369-edit_com.google.android.youtube.jpg
 
Vrh