Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 238 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 12 4,8%

  • Ukupno glasača
    250
Da imaju treća vrata da, ovako ništa, iako na 90% ovih u Gspu ne rade ista, pravila su pravila
 
Matori su da bi ih uzeo neki privatnik, tako da je mogao Gsp da ih uzme ili neki drugi prevoznik po Srbiji, ma da Gsp već ne zna šta će sa solo autobusima i masovno se rashoduju solo autobusi po Kosmaju, retka je pojava videti vozilo a da nije Higer, Ik 112M, LE i Mercedese iz 2005
 
ovo bi gspu dobro doslo...
Matori su da bi ih uzeo neki privatnik, tako da je mogao Gsp da ih uzme ili neki drugi prevoznik po Srbiji, ma da Gsp već ne zna šta će sa solo autobusima i masovno se rashoduju solo autobusi po Kosmaju, retka je pojava videti vozilo a da nije Higer, Ik 112M, LE i Mercedese iz 2005
5 godina je matoro?
 
2 I 2 je 5...uvek bilo 🤟

E danas mi je trebalo do Ustaničke samo 40 minuta, vidi se napredak... I opet IK112LE I već vrućina.
 
Pa s obzirom da lizing kuća prodaje vozila, možda cena i ne bude baš sjajna. Inače, mogli bi i te kako još godinama služiti dosta dobro nekog prevoznika na lokalu. Nije to ni tako velika kilometraža, uzimajući u obzir vrlo robusnu mehaniku. Šteta da propadnu stvarno.
 
zalosno da tako novi bus ima papir umesto funkcionalnog displeja...
 
Svaka tebi čast kad si ti to primetio pored svega ovoga kako ovaj bus izgleda. Ovo je strašnije od strašnog.
 
Ja mislim da je pored ovakve spoljašnjosti unutrašnjost potpuno zanemarljiva. A ne sumnjam da je u još gorem stanju.
 
Danas sam se vozio sa Conectosima, #184 I #186 I bilo je zadovoljstvo. Rade savršeno, vuku odlično, #184 ima originalni displej.

Samo se nadam da će im osposobiti hlađenje, kada je vrelina, jer je juče u Higeru #3448 hladilo odlično.
Sve pohvale za vozača 🔥
 
Danas u blizini Ušća - vrata motora landaraju širom otvorena tokom vožnje...
518693_autobus-foto-drago-tosic_f.jpg
Listao sam ovaj forum i naisao na ovu vest iz 2014. Podsetilo me je na to kad sam se sinoc vracao iz Zemuna. Prolazi sinoc 1366 kao zadnji polazak na 15 a vrata motora otvorena sirom i mlate levo desno a niko to ne primecuje....
 
Da mi je neko rekao da će mi Higer biti pojam udobnosti za BMC, ne bih mu verovao.

Tvrđe autobuse duže nisam video, kad krene da lupa i udara preko spojnica na Pančevcu... Imam osećaj da će se ceo autobus raspasti.
 
Udara baš dobro stvarno. Solo nije strašno toliko. Otokar, mislim na ove što skoro dođoše u Lui travel, idu i preko ležećih bez muke. Najkompletniji "Turčin" definitivno.
 
Vrh