Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 279 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,1%

  • Ukupno glasača
    294
Imaju 276, 301, 507 i 741 ali mislim da samo 276 radi, ako uopšte radi.
 
radi, bio na 82 pre kji dan. a mislim da i 507 radi šihtu na 708.
 
A šta će privatnici dobiti zauzvrat ako Zemun ostaje?

LDM ima garažu skroz u Plavim Horizontima, neće im ništa odgovarati sa Šumadijske strane.
 
A šta će privatnici dobiti zauzvrat ako Zemun ostaje?
Potez 300 i 400 jedino, ne vidim drugu mogućnost jer je Unacop predao preko 20 polazaka Streli. Al videćemo, nije iskljuceno da odlože gašenje Zemuna i da ono bude zavrseno tamo oko 1.9.2025. kad dođu starosne granice na red i kad im stigne kompletno 300 novih vozila.
 
Procity Cng je po EU standardima, kao i Bozankaya, tako da ta vozila lagano prolaze.
Baš tako. Samo vozila kao gotov proizvod. To od koga nabavlja sirovine, sa koliko ih robova kopa, koliko je šume posekao, riba, divljači, stoke ili daleko bilo ljudi ovaj usput potrovao nije bitno, samo dok je konkurentniji na tenderu.

U cilju iskorenjivanja punjenja džepova štetočina (na štetu ekonomoje i drugih propisa EU) masovnim nabavkama gomile krša Grad bi trebalo da pravi crne liste proizvođača za autodiskvalifikaciju i debarment.

Kinezi jesu najpoznatiji po bahaćenju preko svake granice, posebno kada za primarni cilj imaju kontrolu siromašnih tržišta neuporedivo nižim cenama, međutim kada bi i Turke opteretili ispunjenjem svih stavki na teretu EU proizvođača smanjila bi se razlika u ceni, a kvalitet bi ostao jadan po čemu ne bi ni bili konkurentni.

Evropi ne predstavljaju problem sporadične nabavke na svojoj teritoriji, ali joj smeta preveliki uticaj na siromašne zemlje kako zbog dugoročnog ugrožavanja stabilnosti tržišta, tako i gorenavedenog umanjivanja značaja napora ostvarenih u drugim oblastima.

Ovo što mi radimo reprezentativan je primer masovnog p*šanja po poverenju i s*anja po nečijoj dobroj volji, bez stida i srama upakovano u neupitan "nacionalni interes".

Obiće nam se o glavu. Sutra kad se opečemo o Kineze i Turke pitaće nas šta smo mi radili Hrvatskoj i Nemačkoj. Izgubili bi svaki legitimitet kao što smo i sa Kosovom i Srebrenicom. Altimativno izgubili bi obraz. Al neka, to dokazuje kakva đubrad ovde živi.
 
Danas po najgorem špicu u 16 popodne, opet viđen solo na 95-ci 🤢 u drugoj zglobnoj u koju sam ušao ne radi klima 🥵

Gangulina zahvalnica svim putnicima GSP koji su za njega glasali. Do sledećih izbora i 95-ca ide partijskim privatnicima, pa će i na njoj voziti samo solaći kao na 37 i 48 od dolaska naprdnjaka na vlast, što se sada planira i za 706 i 101. Birači koji glasaju za čoveka koji ih tretira kao stoku možda i ne zaslužuju bolje.
 
706 će imati 8 zglobova i 3 solo, a 101 11 zglobova, tako da oni nisu na gubitku, na gubitku su najviše građani Zemun Polja, gde će se broj zglobova prepoloviti.
 
Zar je za Zemun Polje i do sada postojala neka većinski zglobna linija? Ja sam do sada samo jednom video zglob na 704. Mislim da je na 707 već odavno 100% solo režim, baš u nekih zadnjih desetak godina otkako su naprdni sadisti izbacili sve zglobove i sa 37, 48, 26 i 27E.
 
704 je pola pola, a 707 nešto manje od polovine, ali se često desi da upadne više starijih zglobova umesto Higera.
 
Danas po najgorem špicu u 16 popodne, opet viđen solo na 95-ci 🤢 u drugoj zglobnoj u koju sam ušao ne radi klima 🥵

Gangulina zahvalnica svim putnicima GSP koji su za njega glasali. Do sledećih izbora i 95-ca ide partijskim privatnicima, pa će i na njoj voziti samo solaći kao na 37 i 48 od dolaska naprdnjaka na vlast, što se sada planira i za 706 i 101. Birači koji glasaju za čoveka koji ih tretira kao stoku možda i ne zaslužuju bolje.
Мени је јуче на Аутокоманди у 16 поподне на линији 18 наишао бмц соло.
 
Reklama:

Screenshot_20240606_232250_Chrome.jpg


Baca na ovaj link:
 
da nije slučajno 968? :)
Nisam video koji je garažni broj. Teši me samo što vožnju u toj pretrpanoj dušegupki nisam platio, niti ću više ikada plaćati javni prevoz u ovom gradu sve dok se on ne bude doveo na civilizacijski nivo jednog Lagosa ili Manile, da budemo bar metropola trećeg sveta kad već nismo prvi ni drugi.
 
Poslednja izmena:
džaba se nas 20 tastatura ratnika nada kad svaki od nas ne može da dopre do više od 10 ljudi koji misle isto kao i mi.

njima (ostalima) je bitno da bus ide, da ima klimu i da će stići od tačke A do B. a to da li će stići u 1 komadu ili u 1000 delova, to nije bitno.
 
Evo vam ga vaš Doktor Šapić i njegove reforme.

Ипак се мора узети неки кеш на нечему, пошто се на картама сигурно не узима
 
Evo vam ga vaš Doktor Šapić i njegove reforme.

Nadam se da neće biti dozvoljeno preko svih prozora, ono je bilo em ružno em je otežavalo snalaženje da se uopšte vidi kroz to.
 
Evo vam ga vaš Doktor Šapić i njegove reforme.

Sad kad ga dr.Šapić resetuje na fabrička podešavanja, ne samo da će da bidnu reklame, već će karta da ode na 100 dinara, ima čovek da vrati i Kentkart 😁
 
Vrh