Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 267 95,4%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,6%

  • Ukupno glasača
    280
На 22А већ неколико дана уместо два хигера раде стари Икарбуси
 
Koji stari ikarbusi, ja sam u utorak video Higere i Mercedesa iz 2005.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Кинез 3478 редован на 1/104
uUpbdms.jpg
 
Juce u Zemunu, Vrtlarska
sulundar-bus :laugh:
 

Prilozi

  • sulundar.jpeg
    sulundar.jpeg
    304,6 KB · Pregleda: 2.375
Ovo je nešto što mi se mnogo sviđa.

Vozim se trenutno u IK112LE #3225 na 305,i na displeju iznad vozača pozadi se smenjuju tačno vreme, linija i sledeće stajalište.

Malo vozila to ima, a jako je super, kao u Solarisima.
 
То би требало да је LЕ који радним данима ради на 57, и већ дуго му је диспеј повезан
 
Evo fotkica od subote :)

3029, lepa pozicija za fotkanje, i Usce i Genex 8)

hHHQs9w.jpg



3220

n7oh7fp.jpg



3151
TLiWkN4.jpg
 
KizaNoSleep":3cegffxt je napisao(la):
Ovo je nešto što mi se mnogo sviđa.

Vozim se trenutno u IK112LE #3225 na 305,i na displeju iznad vozača pozadi se smenjuju tačno vreme, linija i sledeće stajalište.

Malo vozila to ima, a jako je super, kao u Solarisima.
Imaju skoro svi Higeri

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
#3197 sa 31 bleji sa spuštenim zadnjim krajem duže od pola h, koliko vidim čeka majstora.
1754692d7d8572efd791a311a79a3fad.jpg
b60a860e4891bbf9d6c2103cce3093e6.jpg
0299254e55b4237f064d0c8d6254bd32.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Око 14:15 је један Соларис чекао мајстора на Аутокоманди ка Тргу, мислим да је баш он био, али брзо се склонио оданде.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
primetio sam da je odrzavanje Solarisa poslednjih par meseci na nikakvom nivou...svi su sa minimum jednim svetlom koje ne radi, odvaljenog auspuha, nagnuti, a o štroKi da ne pričam....


Ne razumem kako vozač može da sedne u takvo vozilo i tako stavi 100 glava u torbu...čak i po cenu otkaza...posla barem za vozače ima što lokalno što preko bare...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ja sam to primetio. Sve su više razdrndani, dešavaju im se situacije kao od pre 2 dana (problem s vratima) ili evo ova danas.
Muka mi je da to gledam, bukvalno i treba da nas vozi samo Ikarbus i to najgori krševi.
Još kontrola krenula opet da smara opasno. Za šta da platim? Da se tresem da li ću stići na ispit i ako sam krenuo pre vremena? Samo kad kažu kupi kartu kažem važi. A što su tek drski prema ljudima, to je priča za sebe.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Haha, sad sam video onog mutanta #495 na 307...imam traume od njega, leti duvao fen na +35...začudo još živ :shock:
 
KizaNoSleep":18rsfbne je napisao(la):
Haha, sad sam video onog mutanta #495 na 307...imam traume od njega, leti duvao fen na +35...začudo još živ :shock:
Nije to mutant, to je ik 103, sad je sveže remontovan, ostao mi miris farbe u nosu posle vožnje.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Ma ja ga tako zovem jer je odvratan (bar meni).

Na 306 bio najgori Conecto ubedljivo tj #148... Koji krševi umesto Higera.
 
Pre neko vece na Vencu 3270 sa 15ice :) Prav k'o strela, samo mu displej fali.. Steta sto su tako lose prosli ti iz iTech-a, upropastili su dve serije buseva skroz...

yIEIH2V.jpg
 
Bilo bi čudo da je već kriv...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nije mi jasno kako su tako misteriozno pocrkali itech displeji na svim busevima na kojima su radili u poslednja 2 meseca. Evo crkao i na 3239 i 3252, pre toga i na 3230 i 3237. Sad lepo nek skinu to đubre i stave novatronic.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
3271 су већ око поднева искључили на 73, па су једва укључили на тај полазак 1378... 3271 је имао проблем са трећим и четвртим вратима, јер нас је избацио око поднева на Општини Нови Београд... Скоро па цела смена без тог поласка на 73, док нису укапирали да нешто мора да изађе ту, или би 891 на 610, због тураже каква јесте обрао бостан...
 
Ako nijedan drugi, ovaj bus je prikaz da ljudi koji farbaju buseve veze sa zivotom nemaju. Nema smisla da ti se nalepnica sa busa skida posle jednog jedinog dana provedenog na ulici. Brojevi pogledajte na sta lice, kriminal. Svuda GSP pise belom bojom, ovde plavom....Samo dokaz koliko se sve radi preko...

W3C3tmU.jpg


xuGgrFv.jpg



I onda vidite kod ovog, kako mu 1366 pise ukrivo. Znaci nema neke linije pa da kazes "e hteo je da izravna sa tim", ocajno stvarno...

nECxI53.jpg



I za kraj nekoliko nijansi crvene boje na #1194 :D

XhzBzL8.jpg
 
Vrh