Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Neke stare slike rendera okačene u onom prolazu na dolascima,čisto da vidim kako radi ova nova tehnologija.
20220101_112414.jpg
20220101_112402.jpg
20220101_112354.jpg
 
Гледам рендере, модели аутмобила и по количини доста добро осликвају реалност, највише мрзим када се постављају поршеи, мерцедеси, бентли и слично.
А посебно ми се свиђају аутпбуси којих на последњем рендеру са леве стране у дубини има толико да су направили гужву.
 
Поздрав свима! Дуго пратим овај форум, иначе сам заљубљеник у авијацију, и решио сам да се коначно региструјем како бих могао да учествујем у дискусијама. Неку страну раније сам прочитао да су Ер Србији потребни млазњаци око 100 седишта. Да ли је то негде потврђено, званично, да ЕС размишља о набавци тог типа авиона или је то само жеља форумаша?
 
Бригата ефикасно ради на изградњи котларнице и постројења за пречишћавање чврстог отпада.
У међувремену, појављује се нови изазов. У циљу постизања одрживог развоја и смањења емисије аеродромских гасова, протока отпадних вода и чврстог отпада, спроводимо постројење за пречишћавање отпадних вода, које је од суштинског значаја за спречавање загађења.
Локација: Међународни аеродром Никола Тесла
Генерални извођач радова: Винчи Терна Градња ЈВ Д.О.О. Инвеститор: Аеродром Београд Д.О. О.
271862419_2095372890617193_8962333029120574975_n.jpg
 
Malo novih sličica sa aerodroma
Pobodeno je dosta šipova,ovo je otprilike mesto gde se nekada plaćao gornji parking

Pogled na ćošak A i C

Novi C sprat za dolazne putnike

Ovde je već i zastakljen novi C dolaz

I ovde bliže glavnom ulazu ima šipova i temelja

Parking više ne postoji

Toranj lepo napreduje

Inače,posečen je onaj mali šumarak od borova,to sam tek sad primetio i uklonjen je onaj veliki repetitor koji je bio kod bivših baraka.Slučajno sam pronašao neku staru sliku i vidim da toga više nema.
 
Trebalo bi da se gradi u sledecoj fazi produzetak. Jos 3 aviomosta su u planu, sto mu dodje negde oko 120m produzetak.
 
Trebalo bi da se gradi u sledecoj fazi produzetak. Jos 3 aviomosta su u planu, sto mu dodje negde oko 120m produzetak.
Malo sam pogledao rendere i tako je. C finger je izgradjen do gejta C14 (prva dva u nizu uskotrupnih gejtova), odnosno do crvene crtice na renderu. Ostaju jos 3 aviomosta

Screenshot 2022-01-25 at 13.16.33.png


Screenshot 2022-01-25 at 13.17.51.png
 
Zato ovi radovi i jesu sada, a ne prvog jula.
 
Vrh