Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Jos uvek nisu objavili podatke za novembar, pada mi na pamet posto sutra istice rok za koncesione ponude da je mozda to razlog?
 
Sutra ce biti docekan petmilioniti putnik na ANT-u.
 
Kako da se proguram da bas ja budem taj sta dobija kao nagradu
 
Dobija rukovanje sa vodjom :D Air Serbia se bas nije nesto pretrgla, poklonili povratnu kartu da l za 2 miliona putnika, ne znam tacnu brojku.
 
...Air Serbia se bas nije nesto pretrgla...
Ne volem ih baš ...(više volim JAT) al šta drugo mogu da poklone ?
Elisu ?
Lično bi mi prijala na poklon jedna stevka do 45 g :lol:
 
Hmm cudno mi je da ce tek sutra biti 5milioniti putnik, po onoj racunici od VeniVidiVici-ja cak i sa smanjenim brojem putnika 5milioniti putnik je trebao biti najkasnije do 05.Dec. godine.
Jedino ako je zimski red letenja drasticno losiji od prosle godine, bese zimski red letenja pocinje od 01.Nov.
 
Ako je sutra 5to milioniti onda je pad katastrofalan
Ne verujem.
 
boca-ica":1bvwmxe7 je napisao(la):
...Air Serbia se bas nije nesto pretrgla...
Ne volem ih baš ...(više volim JAT) al šta drugo mogu da poklone ?
Elisu ?
Lično bi mi prijala na poklon jedna stevka do 45 g :lol:

Za takav “jubilej” mogli su 5 kompleta, 1000e vaucer za karte... Mislim da je cak dobio izvor izmedju samo dve destinacije. A desetomilioniti putnik je dobio besplatnu kartu na bilo kojoj destinaciji Air Serbie.
 
Cinici bi rekli: nije da to nije mogao da dobije od Sport Kluba.
A tu propusnicu za lounge imam i ja sa zlatnom Mastercard debitnom karticom. Pri čemu je članarina malo skuplja nego za običan račun.
 
""Violina Trencheva, a 26-year old lady, received a warm welcome, as the six millionth passenger who set foot on that airport since this year began. She received a gift voucher valid for the shops on site, a piece of cake and a flight voucher contributed by Wizz Air.

“We are delighted that for the first time in the history of a Bulgarian airport, two records were recorded in one calendar year”, Sofia Airport’s Executive Director Vladimir Rapandjiev said. “Only a month and a half after we met the 5 millionth passenger, the 6 millionth one arrived today.”

In the first ten months of 2017, the number of passengers has increased by 36 percent, compared to the same period of last year. And there is no sign the numbers might slump. The sky is the limit, literally.""


Sofijski aerodrom nedavno ugostio 6-milionitu putnicu.
Poklon slican ovom na NT. ;)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Beograd -- Preliminarna odluka o najboljim ponudama za koncesiju za beogradski Aerodrom "Nikola Tesla" biće doneta do 25. decembra, kaže premijerka Ana Brnabić.

Brnabićeva je kazala da očekuje da svih pet kvalifikovanih ponuđača preda obavezujuću ponudu do isteka roka danas u 15.30.

Brnabićeva je na Aerodromu "Nikola Tesla" prilikom dočeka petomilionitog putnika kazala da će pri odabiru najbolje ponude za koncesiju biti presudno kolika je ponuđena koncesiona naknada, "ali i mnogi drugi aspekti".

Ona nije želela da govori koliko su kompanije ponudile, ali je istakla da niko nije očekivao da će ponude biti toliko dobre. ...


Današnja izjava marionete za Betu. Iznenađeni su visinom ponuda, mislili su da vredi mnogo manje. Još će da ispadne da se kupac zaje*******ao, a ne da nesposobna bag** ne zna šta radi. :violina:
 
Izjava na nivou nekog skolarca...skroz neozbiljno

A to sto znaju ponude a nije istekao rok to je vec neki sasvim drugi problem.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=498956#p498956:1ujcd23w je napisao(la):
loyola » 07 Dec 2017 07:48 pm[/url]":1ujcd23w]Dobija rukovanje sa vodjom :D Air Serbia se bas nije nesto pretrgla, poklonili povratnu kartu da l za 2 miliona putnika, ne znam tacnu brojku.

Ovo je jubilarni putnik aerodroma a ne Er Srbije. Poklon pri tome nije ništa lošiji od onog koji daje ogromna većina malih aerodroma u Evropi. Srbima jednostavno nije moguće ugoditi niti ih motivisati da zauzmu iole pozitivan stav prema nečemu. Da su ga poslali mesec dana na Maldive sa dnevnim džeparcem od hiljadu evra i to bi Srbi popljuvali.
 
Ako si lepo procitao upravo bi to shvatio, da sam napisao za AS.
Ne bi popljuvali, glupa fora da islikaju coveka i reklamiraju se za 200 evra sto su mu dali danima. Ali naravno da ces da branis AS/Aerodom uvek :)
 
Uopste nije ni glupa ni fora.
Visko je mogao da se kulturno zahvali i odbije, da je tako smatrao.

Neznam koliki poklon bi zadovoljio nekoga, ali sam gest je bitan, a ne vrednost poklona.
To je nesto sto se uci u ranom detinjstvu.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
...ali sam gest je bitan, a ne vrednost poklona .To je nesto sto se uci u ranom detinjstvu....

Uf sto bi voleo avio karte da placam gestovima :lol:

- Dobar dan jednu kartu....
- Pet gestova
- Al moze dva dobre volje , dva ljubaznosti i dva ne dopadanja ?
- Ne , nemamo sitno do vam vratimo... mora tacan broj
- Pa dobro onda moracu da vam dam jedno pleženje .....
:lool: :lol: :lool:
 
A na sajtu ANT još uvek nema podataka za novembar, da nam se kvalifikovani ponjuđači sa neočekivano dobrim ponudama ne predomisle :?:

Brnabić garantuje: Ugovor i aneksi za koncesiju „Tesle“ biće javni

Kako je nakon koncesije za vazdušnu luku Zagreb, o čemu je naš redovni kolumnista Alen Šćuric nedavno pisao, bilo poteškoća i problema pre svega za Vladu Hrvatske, postavljeno je i pitanje da li će za razliku od tog koncesionog Ugovora, Ugovor za „Nikolu Teslu“ biti javan:

– Mogu da garantujem da će koncesioni Ugovor biti u potpunosti javan. Na kraju, to će garantovati i učešće međunarodnih finansijskih institucija, ali i jačina samih konzorcijuma koji se prijavljuju. Takođe, i aneksi će biti javni.
https://tangosix.rs/2017/08/12/brnabic- ... ice-javni/

Čemu aneksi ako se napravi dobar ugovor :?:
 
Iako je nama asocijacija na rec aneks da je to izmena ugovora, aneksi su u stvari cesto dodaci u samom ugovoru (u našem jeziku je bolji izraz prilog). Za izmene se u medjunarodnim ugovorima umesto reci aneks cesto koristi izraz addendum.
 
boca-ica":34xj47yw je napisao(la):
...ali sam gest je bitan, a ne vrednost poklona .To je nesto sto se uci u ranom detinjstvu....

Uf sto bi voleo avio karte da placam gestovima

- Dobar dan jednu kartu....
- Pet gestova
- Al moze dva dobre volje , dva ljubaznosti i dva ne dopadanja ?
- Ne , nemamo sitno do vam vratimo... mora tacan broj
- Pa dobro onda moracu da vam dam jedno pleženje .....
:lool: :lool:

Rekao bih da ti poredjenje nije uspelo, al ajd ovako:
Dal si u lokalnoj pekari dobio poklon kada si kupio hiljaditu veknu hleba?

Mozda su na NT trebali da naprave jednu zurku sa sve striptizetama za sve putnike koji su tog dana leteli (ipak su svi zajedno bili u "uzem izboru) a 5 milioniti putnik da dobije bonus, noc sa jednom starletom.
Naravno sve da bude propracenk budnim okom kamere, i da se prenosi na IP strimu...




Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
незванично (рекла казала), ово је само причам ти причу. прави 5милионити путник је био 4. децембра, а чекали су до јуче јер је познати новинар путовао, па 'ајде да буде добар ПР и за БЕГ и за ЈУ
 
9. decembar, a još uvek nemamo broj putnika za Novembar.

5. milioniti putnik prošao kroz aerodrom, navodno (postovi gore), nekoliko dana pre. Znači, slagali nas za 5. milionitog putnika, za dan, za sve.

Ako lažu oko ovih banalnosti, kako verovati u bilo šta.
 
laki72":1brf55i5 je napisao(la):
boca-ica":1brf55i5 je napisao(la):
...ali sam gest je bitan, a ne vrednost poklona .To je nesto sto se uci u ranom detinjstvu....

Uf sto bi voleo avio karte da placam gestovima

- Dobar dan jednu kartu....
- Pet gestova
- Al moze dva dobre volje , dva ljubaznosti i dva ne dopadanja ?
- Ne , nemamo sitno do vam vratimo... mora tacan broj
- Pa dobro onda moracu da vam dam jedno pleženje .....
:lool: :lool:

Rekao bih da ti poredjenje nije uspelo, al ajd ovako:
Dal si u lokalnoj pekari dobio poklon kada si kupio hiljaditu veknu hleba?

Mozda su na NT trebali da naprave jednu zurku sa sve striptizetama za sve putnike koji su tog dana leteli (ipak su svi zajedno bili u "uzem izboru) a 5 milioniti putnik da dobije bonus, noc sa jednom starletom.
Naravno sve da bude propracenk budnim okom kamere, i da se prenosi na IP strimu...




Sent from my LG-D320 using Tapatalk


A tek je tebi uspelo poredjenje... Ako bas pominjes pekaru, kad se otvarala jedna u Zarkovu, ceo dan je bilo sve za dzabe... Ili kad neka usluzna radnja pravi veliku godisnjicu.
 
A, pa tebe sam cekao :)
Verujem da na JFK dele zelene karte svakom milionitom putniku ;)

Ajd da se uozbiljim, mada mi danas nesto "slabo ide" ;)

Gest je bio lep, a poklon znacajan. Povratna karta u do bilo koje destinacije u evropi je sasvim korektan poklon.

PS
(A skromnost je vrlina, tek da vas podsetim) ;)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Vrh