Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

11030":3goscog7 je napisao(la):
Railway? No way!

Ako za tu frekvenciju ne planiraju najbrzi vid saobracaja u gradu, onda bolje ni da ne planiraju.
P.s od kad je ovaj plan i da li je aktuelan (u skladu sa najavama o prosirenju ili ne)?
 
Plan, plan, a kad ce realizacija? Moj post je bio i vise nego sarkastican, samo se cudim da su uspeli da se sete da je i isplaniraju.
 
11030":111sa3zk je napisao(la):
Plan, plan, a kad ce realizacija? Moj post je bio i vise nego sarkastican, samo se cudim da su uspeli da se sete da je i isplaniraju.

Veruj mi, u kakvom je stanju planiranje ovog grada, poprilicno sam iznenadjen da su nesto pametno izmozgali. Realizacija, jel to postoji?
 
Mair":4w11y3up je napisao(la):
Plan je iz marta 2003 god. piše na njemu.

Hvala video sam ali mi bilo mnogo sitno pa nisam mogao da razaznam. Neki ipak imaju bolji vid ;)
 
I dok se hvale sa porastom broja putnika ne spominju smanjenja zarada za zaposlene. I to ponovo selektivno samo za tkz "lizing" zaposlene. Najpre su im oduzeli topli obrok i prevoz a sada im "nude" smanjenje zarade za 10%.

Sramota.

Nadam se da će ovog puta uspeti da se organizuju i da pokrenu štrajk.
 
izašli i rezultati za nov 2014, +25% je, sad smo na 4.3M
 
мој коментар са ССЦ-а

JohnnyLee":ufw6jaoj je napisao(la):
сада је већ извесно да аеродром неће прећи 4,7 милиона. услов да пређе 4,7 је да раст у овој години буде 32,7%. сада је раст тачно 32%, а да би се добило тих 32,7% у децембру раст мора да буде 40%, што реално нема шансе да се догоди
 
нови систем за информисање на аеродрому

Izgled%20novih%20monitora%201.jpg


Izgled%20novih%20monitora%202.jpg
 
Само што би језикословци рекли да треба да пише "Фјумичино" :)
(и Лече, и Чинечита...)
 
Пантограф":h4fu1g1o je napisao(la):
Само што би језикословци рекли да треба да пише "Фјумичино" :)
(и Лече, и Чинечита...)
Само ако си са Дорчола :mrgreen:
 
Па, Филолошки факс је близу Дорчола... А баш бих волео да чујем да ли тамо профани наручују - капучино.
 
ја колико се сећам италијанског, они CI/СЕ читају као ЋИ/ЋЕ, тако да је мени савршено логично и са пуно смисла да се пише и говори Фјумићино, Леће и остало
 
Пантограф":2nli0ewa je napisao(la):
Па, Филолошки факс је близу Дорчола... А баш бих волео да чујем да ли тамо профани наручују - капучино.
Не, они тамо наручују каФућино :D
 
и Нишлије добиле Виз Ер. од 3. јула понедељком и петком за Базел
 
Drago mi je, pa da prestanu vise sa kuknjavom u komentarima i kukanjem na bg. Sada eto imaju wizz pa da vidimo koliko ce da potraje.
 
Сад само још да напуне "Ербас 320" (у шта, искрено, сумњам), па да им линија потраје дуже од три месеца.
 
Ako bude povoljna cena, što ne bi ljudi i iz BGa išli preko Niša?
Sigurno će Gea i slične firme organizovati linijski prevoz BG - Ni
 
1699 din u jednom smeru, povratna preko 6000. U Nisu nema aerodromskih taksi, skoro je besplatno sve
 
Vrh