Šta je novo?

ADA CIGANLIJA - Beogradsko more

Pošto sam često pominjao, a ne nadovezah se, lepo je što preko leta ponovo radi vodoskok, korisno za vodu!

Negativno što sa čišćenjem splavova uz savski nasip ostadošmo i bez čamca kod Crne mace direktno za Adu, ja nisam uspeo da vidim da li od nekud drugde kreće ka Adi sa ovog kraja šetališa (blok 45)
 
Čekam Ristivoja već sat vremena... Propustio sam sunce zbog njega... Najbolji deo dana otišao u nepovrat. A njemu se baš danas zaplivalo 🙂 Biće to noćno plivanje... Sve više verujem da mu je to bila strategija...

Al eto ja kad nekog čekam sat+ vremena, ne pravim problem 😌 to znači da sam dobar drugar...
 
@Noki O daa,to mi je bila namera. Danas je bas bllo lepo kupati se u jezeru, malo je frka kad izadjes. Travuljine ima bas bas,izgleda da se niko nije pozabavio time
 
Evropsko prvenstvo u bejzbolu na Adi je u toku

IMG_20240727_070929.jpg
 
Jeste i čuje se 🙂 al nisam znao da je evropsko prvenstvo...

Travuljine ima odmah posle plićaka, al ja sam se privikao, čak mi odgovara kao najmekaniji tepih... 😊 malo smeta kad zaplivaš al šta je tu je 🙂

Evo par fotki od juče... Bilo je baš praznjikavo gde smo mi bili, zakasnili za sunce, sušili se po mraku al voda je super... Topla i dalje 🙂 bez prilagođavanja se uleće...

Da i Ristivoje i ja imamo isti šorc, koja slučajnost 😆

InShot_20240727_103634090.jpg
InShot_20240727_103310138.jpg
 
Vrh