Šta je novo?

ADA CIGANLIJA - Beogradsko more

Ne bilo loše da uvedu lokalnu kružnu liniju od Sajma do kraja makiške strane Starim obrenovačkim putem, ali znam da mnogo tražim...

Poslato sa telefona
 
Pa imas Ada1,2,3,4 koliko vec debilnih linija sa svih strana grada koje voze do parkinga Ade valjda, ne dao bog da puste autobus bilo kakav gore do taloznika. A kapiram ko zivi u Ostruznici oseca se ko da je na kraju sveta jer mu autobus ide na 40 min ?!
 
Džaba te linije koje idu samo do početka Ade. Kako neko bez kola da dođe do sredine makiške strane ili do kraja i da se vrati?
Vozić je dobra ideja, ali nije toliko čest.

Poslato sa telefona
 
те бусеве треба продужити макар до МУП-а, ако не и скроз до краја Аде
 
Ima vozić

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Te traktor smrdljive vozice treba izbaciti iz upotrebe koliko truju vazduh. Zasto neki od novih elektro buseva ne bi mogao da ide od velikog parkinga do taloznika gore?
 
Naravno da bi trebalo voz da bude elektro, ali ko o tome još razmišlja dok pare "same" kaplju od zakupa lokala i ko zna čega još sve ne.

Elem, čuo sam da je uprava Ade počela da naplaćuje zarone ronilačkim klubovima nešto baš enormno. Pre su postojale neke olakšice koje su sada ukinute. Ronioci su pre imali dobrovoljne akcije čišćenja đubreta, sada nisu ludi da to rade ponovo.
 
Koliko ti kafici deru i koliko su obale zauzeli, nije mi ni zao sto ih pljacka grad. Za ronioce no comment. Danas preplivah, super je voda, spasioci pristojni, niko ne maltretira. Komunalne policije nema, sto je divan osecaj. Secam se onih za vreme Dilasa, bili su ko SS odred. Sad mozes da se kupas dokle hoces, ne izbacuju iz vode.
 
Ovi na makiškoj strani deru samo tako. U Tajmautu je malo Nikšićko 325 dinara!!!
Na drugoj obali je situacija bar 30% povoljnija.
 
Dobih korektan odgovor od MUP-a povodom moje žalbe.

811cc651c557d193606607b6b45addc4.jpg


Poslato sa telefona
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=397513#p397513:2f53c5ao je napisao(la):
astrodule » 15 Jul 2016, 13:21[/url]":2f53c5ao]Dobih korektan odgovor od MUP-a povodom moje žalbe.

811cc651c557d193606607b6b45addc4.jpg


Poslato sa telefona

Juče dobih poziv da dođem u PS Čukarica jer ih je valjda neko iznad pritisnuo da vide da li ću da tužim pandura ili ne.

Bejah danas i primio me zamenik komandira pa smo sačinili službenu belešku. Ja nisam hteo da se akam sa njima više i podnosim neke tužbe, jer mi se učinilo da sam im dovoljno "štete" naaneo, pa smo složili jednu mirnu belešku.



Zamenik mi je rekao da su poslali zvaničan dopis Saobraćajnoj policiji da pojačaju kontrolu, a to sam i primetio ovih dana, plus što mi drugar kaže isto. NBGD stranu tolerišu, ali zasede se prave na početku makiške strane (sa oba kraja)
 
Neizgleda lose samo da ne pretrpaju adu sadrzajima gdje su uglavili akvapark
 
To je izgleda onaj ograđeni deo pored terena za fudbal na pesku.
Posle prostora gde je bio Beer garden

Poslato sa telefona
 
Za nevjerovati strasno svi inspektori bi trebalo da dobiju momentalni otkaz
 
Vrh