Šta je novo?

ADA CIGANLIJA - Beogradsko more

Ок то уз језеро, а имамо оне неке празне ливаде и сл :D
 
Zašto na Adi nemamo više vodoskok da poboljšava kvalitet vode ? troši struju ili se pokvario?
 
Зашто на Ади немамо лавиринт од живе ограде и дечији саобраћајни полигон за бицикле?

Što reče moj drugar za onaj na Ušću, "raj za pedofile" 🤣

Malo je onako uvrnuti humor, ne zamerite 🙂

Poligon pozdravljam 👍
 
Кад се размисли има право другар, треба то свести на 1,5м висине. Сећам се оног украсног од лампиона на Обилићевом, увек запишан.
 
Počinje da se primenjuje novi sistem naplate koji podrazumeva beskontaktnu naplatu. Više na linkovima 👇 .


 
431130002_821542330003132_6819219171964369605_n.jpg

 
Мислим да би неки од тоалета са НБГ стране требало да ради током целе године, може евентуално са краћим радним временом.
 
Više puta sam skretao pažnju na to i uvek dobijao odgovor da je odlučeno da rade samo leti.
Ада је у току целе године главно место за рекреативне спортисте. Сваки викенд невезано какво је време ту су ујутру људи који трче. Мислим да би на том кругу требало да буде бар један тоалет стално отворен.
 
Inače vidim da su ona dva objekta kod Lidla na Adi završena i čeka se da počnu sa radom.
Juče su se majstori motali po jednom od objekata i rekoše otprilike do početka sezone počinju sa radom.
 
Vrh