Šta je novo?

ABlok - Blok 67a [ Stambeno poslovni kompleks | 137 000 m²]

Oće li rjepinova izlaziti na omladinskih brigada. I zašto su uopšte imenovali ovu internu saobraćajnicu bloka 67a. Imaju i ostali blokovi interne saobraćajnice. Oće li i njih imenovati?
 
Plan

b67a.jpg


Fotografija sredinom januara verovatno su vec sve sredili i povezali sa Omladinskih Brigada.

150115-B67a-16.jpg
 
Већ се увелико улази (колима) у Рјепинову из Омладинских бригада, само су део испред Руске школе радили до пре неки дан па није била проходна целом дужином. Могуће да од данас-сутра то буде.
 
MilisaV":2ua9i3pm je napisao(la):
gago ne radi ti link.

nisam siguran šta si hteo da kažeš time da rjepinova ulica izlazi na omladinskih brigada. možda si mislio da postoji pešačka staza.

autom se ne može proći.

https://www.google.rs/maps/@44.807377,2 ... !2e0?hl=sr
Не знам зашто не ради, али сад није ни битно, Игор је поставио цртеж и слику, а Саша је и одговорио. У/из Рјепинову/е се може ући/изаћи колима. Провери, станујеш близу.
Везу коју си поставио са гугл "уличног погледа" је из јула 2014.године.
 
Ja uopšte nisam primetio da iz Oml brigada ima probijen novi ulaz ovde u ulučicu uz Rusku školu. A nije da ne prolazim, poslednji put pre nedelju dana. Mada može biti da sam postao senilan....
Usput jedina f-ja izlaza ove ulice na OmBrigada bi bila izlaz vozila iz bloka u Oml brigada..
 
Ravna se parcela obeležena sa GP3.

možda krenu sa vrtićem uskoro.
 
Nece, Deka sredjuje parcelu. Da im ne bude leglo moskitosa u komsiluku. Trazili su da grad i zelenilo to srede ali su otprhnuti.
 
Клупе и корпе за отпатке унутар А блока, и дискретно (за оне који су у становима) пешачко осветљење у парапетима:

image3157.jpg

image3158.jpg


Готова је раскрсница Уроша Мартиновића и Рјепинове:

image3156.jpg
 
Nevenkovic":2zcpimo6 je napisao(la):
Nece, Deka sredjuje parcelu. Da im ne bude leglo moskitosa u komsiluku. Trazili su da grad i zelenilo to srede ali su otprhnuti.
I ja sam cuo neku pricu oko toga samo ne znam koliko je istinita?! Kada je planirano izvodjenje radova?
 
Cao narode, moze neko da mi kaze koja je cijena kvadrata u ovom bloku?

I neki generalni overview, znam da su zavrsili prvi dio bloka, jel pocinju drugi skorije?

Izvinjavam se sto sam ovako kao pao sa neba, ali nov sam na forumu pa mi treba malo vremena da se snadjem.

Hvala :)
 
milos.tro":siez09bz je napisao(la):
Večernja štrafta i još kada se završi druga faza i cela pešačka staza produži duž celog bloka biće zanimljivo
 
Могу вам рећи да ми се свиђа.
Неће ваљда, будући станари као ови у нашем насељу, у ове корпе бацати кесе са кућним смећем!?
 
rasho62":2unhoulv je napisao(la):
Могу вам рећи да ми се свиђа.
Неће ваљда, будући станари као ови у нашем насељу, у ове корпе бацати кесе са кућним смећем!?

Trebalo bi da neće:
fotografija4317.jpg
 
Контејнери на точковима су ту, рекао бих, привремено. Вероватно само за амбалажу од усељења станова. Немају базу, па их премештају према потреби, или где мање сметају за паркирање кола.

Трајни контејнери су подземни, са спољашње стране блока.
 
direktor":395s9l6h je napisao(la):

Uf, kako misle da pridje kamion da isprazni kontejner?
A i nije moralo pod prozorom, već su mogli iste postaviti po obodu naselja. Kome đubretarci noću dolaze znaju o čemu pričam.
 
Moze bez problema da se prazni kontis .E sad buka to je druga stvar
 
Е ј..би га. Па неће истоварати три сата па да смета, пешес минута и готово. Коме и то смета нек иде на село, боле уши од тишине.
 
Zanimljivo, da li ove kontejnere bira investitor naselja ili grad posto je ugradjen najbolji model koji se najbolje pokazao (Sirok otvor, nozni mehanizam i pristojni izgled).
 
Vjerovatno je dobio preporuku od cistoce .Polako se mjenjaju poklopci po gradu
 
Moj jučerašnji utisak ovako spolja je da se vodilo računa o svakom detalju.Posebno je interesantna ona ograda od pleksiglasa koja bi odvojila naselje od buduće faze radova.Koliko će biti delotvorna videćemo.
 
Vrh