Šta je novo?

ABlok - Blok 67a [ Stambeno poslovni kompleks | 137 000 m²]

Jel imaš neku sliku terase tog vickastog komšije?

Zovite Deku i prijavite ga odmah, potpisao je ugovor da ne sme da menja izgled fasade, ne verujem da će mu to proći.
 
Što se čudite? Neke terase imaju toliko nedefinisanih krivina i šupljina, da jednostano traže same da se pregrade, popune ili zastakle. Takođe onaj koji je pri poslednjim spratovima kadtada će sebi napraviti nadsteršnicu na terasi.
 
Vec je bilo odstakljivanje jedne budzevine tako da mislim da ce to vrlo brzo odraditi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=383361#p383361:13i45dq1 je napisao(la):
direktor » Sre Apr 27, 2016 4:30 pm[/url]":13i45dq1]Vec je bilo odstakljivanje jedne budzevine tako da mislim da ce to vrlo brzo odraditi.

Nije mi samo jasno koji mu je rezon/logika da ponovo zastakljuje kada je vec jednom uklonio po nalogu inspekcije :dil:
 
Jel se zna ko je izvođač radova, nakon ove faze pobijanja šipova?
 
1980 sa pdv. "premijum" stanovi skuplji

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Po informaciji dobijenoj od ljudi iz Deke, cena m2 u trećoj fazi je od 2150-2300€...


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
 
Svako može da ode u prodajni blok i proveri cene. Gro stanova je već i prodato.

Ne znam ko ti je izvor ali to nisu cene koje navode u prodajnom bloku

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Izvor je osoba iz Deke koja mi je prodala stan(prva faza). Ta osoba još uvek radi tamo. Slučajno smo se sreli na ulici, nisam bio u prodajnom bloku i video cene što se kaže crno na belo, niti znam nekog ko je bio i direktno se raspitao. Samo sam preneo info koju sam onako usput dobio. Takodje mi je tada rečeno da iz prve i druge faze "stanova nema više ni za lek, a iz treće faze su većina stanova prodati ili rezervisani".
Srećani praznici svima koji slave


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
 
Je li uspeo neko ovde da dobije kredit od banke sa ucescem recimo od 50% 60%, a da ne doceka 80% od izgradjenosti objekta i procene procenitelja?

Pozdrav
 
Stambeni kredit pod tim usovima ne mozes da dobijes ni u jednoj banci. Uslov kod svih banaka je da stepen izgradjenosti objekta bude 80%. Jedino da probas da dobijes kes kredit da premostis (ako ti cifra odgovara), pa da kasnije uzmes stambeni...

Mene interesuje da li neko zna dokle se stiglo sa dobijanjem upotrebne dozvole i uknjizenjem za drugu fazu?

Hvala unapred.
 
Da imaju projektno finansiranje mogli bi da dobijete kredit i sa 20% zavrsenog objekta, posto NKOSK u suprotnom ne osigurava stambene kredite .E sada, Deka ima para pa gradi bez banaka i vidi se da ima dovoljno kes kupaca koji kupuju jos u izgradnji.
E sada ko su toilki ljudi sa ovolikim kesom ja zaista ne znam, bice da nam ide bolje nego sto sam ja mislio :)
 
Prodaju svoj stari stan ili kuću, dodaju nešto ili ne dodaju ništa i kupe nov stan u ovom naselju ili negde u nekom delu grada.
 
Mislim da su vecinom oni koji su shvatili da od daljeg pada cena nema nista,i pozurili da investiraju pare koje stoje u bankaama bez ikakve kamate.Tako da onaj koji nije imao poverenja da isprati kupovinu u prvoj fazi,a imao je kes,shvata da je izgubio minimum 20%.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=383933#p383933:2wrho1hh je napisao(la):
DusanBG » Sub Apr 30, 2016 9:47 pm[/url]":2wrho1hh]Da imaju projektno finansiranje mogli bi da dobijete kredit i sa 20% zavrsenog objekta, posto NKOSK u suprotnom ne osigurava stambene kredite .E sada, Deka ima para pa gradi bez banaka i vidi se da ima dovoljno kes kupaca koji kupuju jos u izgradnji.
E sada ko su toilki ljudi sa ovolikim kesom ja zaista ne znam, bice da nam ide bolje nego sto sam ja mislio :)

Prva faza je bila realizovana uz projektno finansiranje Piraeus/a...kredit moze biti realizovan i bez NKOSK tj. iz takozvanog potencijala banke (primer Erste uz osiguranje preko Wiener/a ili preko neke druge poslovne banke bez osiguranja ali uz vecu KS)
 
Te kredite nudi par banka uz dosta veću kamatu, teško da je uporedivo.
Imao keš ili nekretninu za prodaju isto mu dođe, nema puno ljudi sa takvim potencijalom.
Uglavnom nebitna priča, ostaje da je malo kupaca na kredit u ovom naselju, a iz tempa prodaje ne jasno da će ih biti još manje u sl fazi
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=383313#p383313:44vhjdwj je napisao(la):
sebring » Sre Apr 27, 2016 12:02 pm[/url]":44vhjdwj]Jel imaš neku sliku terase tog vickastog komšije?

Zovite Deku i prijavite ga odmah, potpisao je ugovor da ne sme da menja izgled fasade, ne verujem da će mu to proći.

Pa ovo ne izgleda lose...
 
To da li izgleda loše ili ne, to nije poenta. Onaj iznad njega sad može da kaže "kad je mogao komšija ispod, onda mogu i ja", i da uradi zastakljivanje drugačijim staklom. I tako svako redom. I na kraju dobiješ haos, dobro poznat na bilo kom beogradskom soliteru.

I na kraju krajeva, u ugovoru je SVAKI stanar potpisao da neće menjati izgled spoljne fasade. Kraj priče, nema tu mnogo mudrovanja.
 
Da se rastakli koja pojenta stakla kad mu je klima na balkonu genije spaiz pravi
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=383999#p383999:vgc3eegs je napisao(la):
direktor » Ned Maj 01, 2016 6:33 pm[/url]":vgc3eegs]Da se rastakli koja pojenta stakla kad mu je klima na balkonu genije spaiz pravi

Nisam ni primetio klimu:)))) Izgubice garanciju:))
 
Lepo je što komšija pored ima cveće na terasi. Lepo je i zastakljeno.
 
Vrh