Šta je novo?

3 Lista Duvana - [ Poslovni Objekat | 20 000 kvm ]

stvaro katastrofa... da je sve bilo u kombinaciji beton-staklo kao ovaj deo prema Bulevaru pa nekako i da se uklopi, ovako izgleda gore od i od onog staklenca na Trgu republike....
 
Da rezimiram:
Na ovako ekskluzivnoj lokaciji na mestu 3 lista duvana morala je da se napravi mnogo lepsa zgrada umesto ove sada.
Ovoj zgradi mesto bi bilo negde na Bulevaru, ali iza Cvetkove pijace... super bi dosla umesto onih udzerica.....
 
Nemoj te tako kad je kupim srusicu je samo zbog vas da se bolje osjecate.Nego mene interesuje ona mala kucica pored muzicke skole cija je i kakva joj je sudbina ceka hvala unaprijed?
 
U septembru je otvaranje TLD.Mada mi je malo nerealno da ce oni sad kao 6 meseci sredjivati unutrasnjost.
 
direktor":3b5hwu2v je napisao(la):
Nemoj te tako kad je kupim srusicu je samo zbog vas da se bolje osjecate.Nego mene interesuje ona mala kucica pored muzicke skole cija je i kakva joj je sudbina ceka hvala unaprijed?
Taj lik cija je kucica, posto je shvatio na kojoj je lokaciji, je trazio 1 000 000(milion) evra za nju. Mislim da je onda jasno zasto i dalje stoji tu :)
 
Pa milion evra mi i ne zvuči tako mnogo, ako uzmemo u obzir da se stanovi prilično daleko od centra prodaju za 100 hiljada evra...
 
I nije tako loše. Ovo drvo dosta pomaže, pa je objekat bar oblikom nenametljiv. Malo mi smeta što to moram da kažem, ali ispade sasvim ok. :)
 
Pre neki dan sam primetio sta mi jos smeta, ali to nije do Tri lista duvana. Naime, zgrada Poste je dosta uvucena u odnosu na Takovsku ulicu, dok Tri lista duvana izlazi pravo na Kneza Milosa, sto ce biti jos uocljivije kada se izvuce dodatna traka za skretanje ka Bulevaru. To mi nekako ide na zivce.....
 
Objekat nece biti vrhunski, ali ce biti vrlo pristojan. Nema nista od trake za skretanje udesno.
 
ispalo je bolje nego sto sam mislio,overio sam sa svih strana i ova zgrada svojhom velicinom i oblikom uopste ne narusava dominaciju skupstine i poste...
 
evo jos malo danasnjih slicica :cool:

090403-3LDV-01.jpg

090403-3LDV-02.jpg

090403-3LDV-03.jpg

090403-3LDV-04.jpg

090403-3LDV-05.jpg

090403-3LDV-06.jpg

090403-3LDV-07.jpg

090403-3LDV-08.jpg

090403-3LDV-09.jpg

090403-3LDV-10.jpg

090403-3LDV-11.jpg

090403-3LDV-12.jpg

090403-3LDV-13.jpg

090403-3LDV-14.jpg
 
Bojane, fala za slike! :) Uzivao sam...
Ipak je ispalo pristojno... :kk: Uzivo je jos lepsa zgrada. Samo se nadam da je nece ukakiti zavrsnim radovima na fasadi... :/
 
meni je ovo ok ukoliko je ta boja jel na ostalim fotkama deluje vise plavo
 
a ja sam isto u fazonu "ne samo još jedan stakleni monstrum" kada vidim da se tako nešto gradi.

ali čini mi se da će se ovo lepo uklopiti kada se završi.
 
ovo kao da dobija novu boju, nesto slicno kao ona boja sa rendera
 
pa ovde nije toliko plavo zato sto je sumrak. Ali kada je sunce jako i nebo plavo, onda su onakve boje kao na mojim slikama.
 
ma kakav sumrak, mozda su tvoje slike plave jer si uhvatio odsjaj neba slikajuci odozdo
 
Vrh