Šta je novo?

3 Lista Duvana - [ Poslovni Objekat | 20 000 kvm ]

Ja tuda relativno često prolazim i stvarno mi se čini da se boja jeste malo promenila.
Možda je na prvim slikama bilo neke folije sa unutrašnje strane stakla, koju su sada skinuli?
Ili je popadala prašina spolja, spralo se neko sredstvo za glancanje, ili tako nešto...

Da li se zna išta o tome kada će početi neki radovi na ovom betonu, i šta uopšte treba da bude?
 
upravo tako skinute su folije sa unutrasnje strane, tako da nema veze prica o odsjaju sunca ,svetla itd. bice ovo na kraju ok.
 
значи, како су нас само навукли мангупи. сви смо до једног осули дрвље и камење на стакла три листа дувана кад оно- фолија са унутрашње стране, какав генијалан зајеб.
шалу на страну, биће нешто од овог пројекта, хвала богу.
 
a i istina bilo bi malo cudno da Verano koji gradi ovo i onaj objekat na NBG ugradi neka sranja stakla, zato smo se valjda toliko i iznenadili, al ipak je sve ok izgleda...
 
^^cek cek ovo gradi MPC a ne Verano ako sam te dobro razumeo
 
^^ au moguce, ja sam se zbunio zbog reklama za verano na ovim limenim ogradama na gradilistu pre pocetka gradnje! sori
 
boris73":32qce896 je napisao(la):
значи, како су нас само навукли мангупи. сви смо до једног осули дрвље и камење на стакла три листа дувана кад оно- фолија са унутрашње стране, какав генијалан зајеб.
шалу на страну, биће нешто од овог пројекта, хвала богу.
Ja sam od pocetka verovao da ce od ovoga biti nesto... :) Tipa: sacekajmo kraj radova pa onda pljujmo ako treba...i slicno...
Bez obzira na ludake koji godinama vode urbanizam u Beogradu, nadao sam se da ipak nece sebi dozvoliti eksperimentisanje na ovakvoj lokaciji, u samom srcu voljenog nam grada... Inace, sama zgrada jako podseca na stil gradnje u Briselu. Verujem da vas to ohrabruje koliko i mene i da balavanderi ipak pocinju (doduse prilicno sporo) da shvataju neke stvari... :kk:

P.S. Jbg, danas mi se dogodilo nesto jako lepo pa sam happy i optimistican ceo dan... :)
 
a sta? :p

ja se na kvadrat ne slazem... zgrada izgleda prijatno ali nije ni prineti onome sto je bilo isprojektovano... ne vidim satisfakicju da (opet) evo skoro u drugoj decenijii 21. veka dobijamo remek delo ranih 80-ih proslog veka. i btw. tu ce se neke folije tek skidati. izbliza se jasno vide mehurici po staklima.
 
Meni su najlepse zgrade u retro stilu.Trebali su da donesu zakon da sve zgrade u starom Beogradu budu u retro.Kod nas nisu napravili u novije vreme ni jendu zgradu da je u retro stilu.Sramota :(
Jel kad pogledate zgrade oko skupstine, 3LD strici i to bas.Jel mu tu nije mesto.Novi BG bi savrseno odgovarao.
 
BOKI SMOKI":cdeb1vt7 je napisao(la):
Meni su najlepse zgrade u retro stilu.Trebali su da donesu zakon da sve zgrade u starom Beogradu budu u retro.Kod nas nisu napravili u novije vreme ni jendu zgradu da je u retro stilu.Sramota :(
Jel kad pogledate zgrade oko skupstine, 3LD strici i to bas.Jel mu tu nije mesto.Novi BG bi savrseno odgovarao.
Stvarno niti se iko oblaci ovako kao na slici, sramota!

334dc99f98183ff9.jpg
 
A kada budemo usli u drugu deceniju 21 veka onda ce praviti u retro stilu prve decenije 21 veka. :lool:
Mislim 80te nisu tako daleko.
 
Mislim da ce upravo ta fasada odluciti o glavnom utisku o celoj gradjevini... Sad treba da se pokazu! :p
 
Izgleda kriminalno. Kao svemirski brod iz SF filma b-produkcije koji pokusava da se porine na pogresnu stranu. Ne uklapa se na tu lokaciju ama bas nikako (a mislim da i nema lokacije gde bi se ova rugoba uklopila).
 
valjda nece, ali to je sve stvar ukusa.Ja bih voleo kada bi stavili zeleni mermer.nekako mi zeleno i plavo pasu jedno sa drugim.
 
Ja verujem da ce biti kao na projektu:

080108-HRJ-01.jpg


I da: 3ld mozda nije ideal lepote, ali sigurno nije rugoba. Bice ona sasvim korektan orijentir u Bg-u.
 
Vrh