Šta je novo?

3 Lista Duvana - [ Poslovni Objekat | 20 000 kvm ]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=914507#p914507:2l70h71n je napisao(la):
Homer Jay » 05 Jan 2022, 13:24[/url]":2l70h71n]Nekada beše "Tri lista duvana", a sada "Starbaks". Globalizacija...

Iz intervjua CEO MPC Properties Maxence Liagre za BizLife:

Najavili ste završetak projekta TLD Beograd za prvi kvartal sledeće godine. Kakva je dinamika realizacije ovog posla i šta će objekat imati da ponudi? Kada ce dočekati svoje prve korisnike?

Završni radovi i opremanje zgrade TLD Belgrade biće gotovi do kraja januara 2022. godine, kao što je i prvobitno bilo planirano. TLD Belgrade je poslovna zgrada A klase, na devet spratova i sa 8,000 m2, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru prestonice. Pored kancelarijskih prostora, objekat nudi i finansijski centar za menjačke usluge VIP, kafić „Starbaks”, kao i zelene zone za opuštanje i odmor, kako bi obezbedio efikasno i prijatno radno okruženje. TLD Belgrade planiramo da otvorimo tokom prvog kvartala 2022. godine.
Klasična menjačnica, ili...?
 
Pa, izgleda isto kao klasična menjačnica, ali je finansijski centar za menjačke usluge. I lovu ti ne menja "službenik menjačnice", nego "viši menadžer za finansijske transakcije stranih valuta" ili tako nešto :D
 
pre je "pastir je sada koordinator stoke na otvorenom" bio vic, kad ono
 
Zar u objekat čiji je sufinansijer JP Morgan da uđe obična balkanska menjačnica?
Naravno da će se to zvati "finansijski centar" za već nešto.
 
ahahah ovo novo ime za menjačnicu je hit...kakvi su ovo bogovi.

Tipa idem do centralizovane samostalne berze mešovite prehrabene i neprehrabene robe.

Čitaj: Idem po leba u piljaru


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Нешто слично као кад Вучић и екипа кажу отварамо фабрику за производњу компоненти за пренос информација у аутомобилској индустрији,
то јест мотање каблова.
 
DSC_1531.JPG
 
Чији беше овај Скадар на Бојани?
 
Poslednja izmena:
.. beše Pere Matića (MPC) ako nije prodao u međuvremenu.
 
Ček zar nije ta zgradica na uglu Kosovske u vlasništvu crnogorske Atlas grupe?
 
Da, da.. uneo sam zabunu, ne videvši Goje picture, i to je Skadar..
 
Е на њих сам мислио. Срамота да тај објекат стоји недовршен годинама на тако ударној локацији у граду.
 
Tu su se mislim prošle godine pojavljivali neki radnici, viđao sam ih u prizemlju da nešto rade i od tada ništa.

A i ono čudo prekoputa u Takovskoj što se gradi već par godina bez bilo kakve table, zna li neko hoće li to skorije i šta će biti uopšte?
 
У бившем Партизанском путу би требало да праве хотел. А и то се исто одуговлачи скоро деценију. Београд баш има на ударним локацијама тако недовршене објекте, овде око скупштине ова два-три објекта, у Призренској оно Карићево чудо, Беобанку на Зеленом венцу, хотел Лика и хотел Пошта, код Цветка још једно Карићево здање, оно Шљукино или Кнелетово ругло преко пута храма, онај пословни центар код Шумица, зграде Рада, ЕПС и ЕДБ у блоку 20...
 
Ulaz iza Starbucksa mi izgleda skromno i malo. Nije mi jasno da li je to sporedni ulaz ili neki protivpožarni?
 
Vrh