Šta je novo?

Фасаде / Fasade

Par noćnih slika sređenog Urgentnog centra oko 23h.
20220309_230449.jpg
20220309_230430.jpg
20220309_230455.jpg
 
Šta će biti sa tim prostorom kad se Urgentni prebaci u novu zgradu KCS
 
Ту се наводно сели болница Свети Сава са Савског трга, мада мислим да има још неких предлога.
 
Odlicna nadogradnja. Nego vracarac ajde vidi sa drugovima iz Starog grada da nam sredite malo fasade od grafita, deo oko Kneza za pocetak, lepo za zgradu Tanjuga ali okolina je ocajna, sramota i za nas i za strance kojima je to glavna destinacija.
 
Цео Кнез и околну пешачку зону би требало очистити од графита, што по фасадама што по олуцима, ролетнама излога, стубовима, трафикама и осталом мобилијару.
 
Nemam toliko kontakta na Starom gradu, Popadića sam cimao za Vračar ne mogu baš za svaki kraj nismo toliko bliski.
 
Цео Кнез и околну пешачку зону би требало очистити од графита, што по фасадама што по олуцима, ролетнама излога, стубовима, трафикама и осталом мобилијару.

Ja sam pisao Beokomu za Stari Grad i rekli su iz Gradske Cistoce, koja je navodno nadlzena, da uklanjanje grafita ne rade dok traje zima, odnosno moze da pocne tek kada minimalna spoljna temperatura bude +15 stepeni, onda mogu da se stvore uslovi za uklanjanje, "zbog tehnoloskog procesa i hemijskih sredstava koji se koriste"...Koliko su u pravu, ne znam, ali eto koji je uobicajni odgovor kad im stigne prijava za grafite.
 
Definitivno treba stati na kraj ovim džinovskim bilbordima po zgradama, prezatrpani smo reklamama na sve strane, ako već ne možemo da ih izbegnemo na tv ili internetu itekako možemo u samom gradu ili barem svedemo na pristojnu meru.
 
Нека уместо билборда нуде фирмама улагање у реконструкције / пројекте у замену за трајну плакету или таблу да су они платили

Свакако се више исплати уложити у дечије игралиште или сређивање подземног пролаза, испасти друштвено одговорна компанија и имати таблу која ће трајати заувек него платити ту количину новца да би 3 месеца стајао билборд који већина возача неће ни регистровати због саобраћаја
 
Vrh