Šta je novo?

Фасаде / Fasade

Evo i moje velike reportaze :D
Ove nedelje sam ipak resio da stavim slike od svi pethodnih dana u jedan post

Slikano u ponedeljak

Pogledajte prilog 17Narodno pozorište
Pogledajte prilog 21Zavrsava se farbanje a na nekim delovim vec skidaju skelePogledajte prilog 20Pogledajte prilog 19Na zgradama u Pop Lukinoj postavljaju zavrsnu fasadnu plastikuPogledajte prilog 18Pogledajte prilog 16Zavrsava se krecenje takoda ce radovi biti zavrseni kroz nekoliko dana.Pogledajte prilog 15Obnavlja se i krov!Pogledajte prilog 14Na zgradi obmah pored Ateljea 212 rade samo krov...Pogledajte prilog 13Na objektima Dobracina (2,4,6) zavrsena obnova.Pocelo skidanje skelaPogledajte prilog 12Dobracina 11Pogledajte prilog 11Na zgradi na uglu Brace jugovica i Dobracine zavrseni radovi.Dobro je ispala.Pogledajte prilog 10Zavrsena i Dobracina 13...Katastrofa...

Juce (utorak)
Ps i Pop Lukina je slikana juce

Pogledajte prilog 9Gracanicka 18Pogledajte prilog 8Zavrena obnova krova u Balkanskoj!

I kao sto sam i obecao prosli put Resavska i Tirsova :D

Pogledajte prilog 7Nisam bio ni blizu kada sam rekao da ce radovi biti gotovi uskoro s obzirom da je rok 31.5.2019...Pogledajte prilog 6Pogledajte prilog 5Zavrsena obnova ambasade BrazilaPogledajte prilog 4Pogledajte prilog 3Jugo-hemija pri samom kraju!Kroz nekoliko dana skidaju skele!Pogledajte prilog 2Zavrsena obnova zgrade u sklupu klinickog centra!To vam je promaklo :mrgreen: Pogledajte prilog 1[attachment=0]IMG-2c9052b885282f4f55fec70a3a16d21e-V.jpg[/attachmentTirsova...Uzas zar ne?!...

Zabranjeno svako skidanje slika :mrgreen:

Mislim da zasluzujem makar 30 postova pohvale!!!!!!

PS:ako vas ove obajve zanimaju mnogo ranije ih mozete videti na mom profilu beogradskiprojekti

Hvala
 
Brazilska ambasada sredjena.. Nedostaje mi ono srce i u njemu Isus haha..
Inace mislim da je i objekat kojoj je najmanje bilo potrebno sredjivanje u citavoj Krunskoj
 
I skele su malo lošijeg kvaliteta :bash: , ne zameram ti
Pitam se kada će prestati da koriste ove drvene
 
Ruzna mi je nadogradnja ovde.. ne znam kako ce to sve izgledati kad je srede sad
 
Konacno su poceli da rade fasadu na katolickoj katedrali u Krunskoj 23. :kk:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=572516#p572516:3f4chlmm je napisao(la):
Vračarac » Sub Okt 06, 2018 9:40 am[/url]":3f4chlmm]Konacno su poceli da rade fasadu na katolickoj katedrali u Krunskoj 23. :kk:
Pa slikaj! :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=572613#p572613:67xx8kdq je napisao(la):
Stefan BB » Sub Okt 06, 2018 6:23 pm[/url]":67xx8kdq]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=572516#p572516:67xx8kdq je napisao(la):
Vračarac » Sub Okt 06, 2018 9:40 am[/url]":67xx8kdq]Konacno su poceli da rade fasadu na katolickoj katedrali u Krunskoj 23. :kk:
Pa slikaj! :D

Pogledajte prilog 1


Moram ovako sutra cu bolje, u medjuvremenu postavili su ovaj stiropor do pola zgrade tako da ce brzo da je zavrse
 
Stiropor? Ma tooop.... :roll:
800px-Krunska_utca_23._Krisztus_kir%C3%A1ly_templom._Fortepan_4316.jpg
 
Mislim da je Brankovoj ulici od mosta do Zelenog venca najhitnije potrebna obnova fasada,izgleda kao da je cunami tuda prosao,takodje Glavna ulica u Zemunu nije nista bolja.
 
Nadam se da Shop&go neće više prekrečiti fasadu u sivo...
 
Pa tender za brankovu je valjda prosao sta cekaju nezna se. To delegovo mackanje je odvratno ...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=572868#p572868:2tzaab6s je napisao(la):
Dzigi Bau » Ned Okt 07, 2018 6:51 pm[/url]":2tzaab6s]Mislim da je Brankovoj ulici od mosta do Zelenog venca najhitnije potrebna obnova fasada,izgleda kao da je cunami tuda prosao,takodje Glavna ulica u Zemunu nije nista bolja.

Na zalost te fasade u Brankovoj koje budu okrecili ako ih ikad i okrece bice crne posle 2god, na zalost. Evo prosetaj po Karadjordjevoj da vidis na sta lice fasade koje su radili. Ona mala bela kuca pored mladosti je sada maltene crna od cadji. Dzabe sve kad nam je kultura palanacka, u automobil svi i uvek i gde god idemo i najbolje jos da budemo sami u kolima...bitno je da ovde ima boraca protiv pesackih zona.
 
Brankovu bolji i da ne diraju. Pogledajte ove 3 fasade iznad, sve u istoj boji. Sad zamislite Brankovu svu žutu, pošto će upravo tako izgledati.
 
Koliko god mi je zgrada Jugohemije u Resavskoj bila lepa kad su postavili staklo, toliko mi je sad ruzna sa ovim belim (sl godine crnim od cadji) ne znam ni ja sta je...
Pogledajte prilog 1
 
Vrh