Šta je novo?

Фасаде / Fasade

Dobijace kalkani umjetnicke obrade trebaju neki preduslovi to je sponzor saglasnost vlasnika zgrade postoji nekih 40 lokacija u centru koje cekaju da im legne mural ko bu**** samar
 
Kako sto sam obecao danas slike iz Resavske,Pop Lukine i Gracanicke a kao i prosli put imam jedno iznenadjenje
Pogledajte prilog 8Najpre bivsa Jugo hemija.Ponovo su postavili skele a pored toga mogu da se pohvale da su me sacekali sa radnikom koji je pao s lifta...U svakom slucaju postavljeni su i dodatni ukrasi takoda za 10ak dana sigurno ce skinuti skele.Pogledajte prilog 6Evo i Ambasade Brazila cija rekonstrukcija je pri samom kraju takoda za 5 dana sasvim sigurno skinuce skele.Stvarno lepo izgleda ali kada sam video ove resetke...Pogledajte prilog 7Danas nikad ozbiljnij cak 8 radnika ali ne znam zasto im treba vise od tri meseca!!!???...Pogledajte prilog 5Narodno pozorište. Malo ozbiljnije sada rade.Pogledajte prilog 4Ajmo jugogradnja jos samo malo!Pogledajte prilog 3Gracanivka 18Pogledajte prilog 2Zavrsava se fasadna plastika.Pop LukinaPogledajte prilog 1Na fasadu na platou Milana Mladenovica postavljen audi.Pohvlano s obzirom na sta lici...I iznenadjenje.Na fasadi Ateljea 212 posle dugih najava pocele da se izdizu skele

Ako zelite slike sa renoviranih fasada u zoni klinickog centra koje niste ni primetili...I fasadu koja se rekonstrukcijise na Dunvskom keju trazim minimum 10 postova pohvale :lol:

Svima sa SkyscraperCity-a zabranjeno da kace slike :mrgreen:

Hvala :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=568764#p568764:1uy1e38o je napisao(la):
Stefan BB » Čet Sep 20, 2018 4:39 pm[/url]":1uy1e38o]I fasadu koja se rekonstrukcijise na Dunvskom keju trazim minimum 10 postova pohvale :lol:

Koja se to fasada na Dunavskom keju renovira? Neka slika mozda?

Hvala
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=555502#p555502:2ywlmcu9 je napisao(la):
Вожд » Ned Jul 29, 2018 11:39 am[/url]":2ywlmcu9]Pogledajte prilog 1
FPU


"4. April".
file.php

file.php
Jedva sam nasao ali na poslednjoj slici vidi se vozdov post o fasadi ,,4 april"koju sam ja definisao kao Dunavski kej...
 
To nije gore atelje 212 Vec kuca ispred muzej jevrema gruica
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=569309#p569309:r75hmyym je napisao(la):
Stefan BB » Ned Sep 23, 2018 10:51 am[/url]":r75hmyym]Sta rade na onoj Crkvi u Krunskoj???

Renoviraju unutrasnjost, probili su rok 3 meseca ali niko ne sme da ih pipne zato sto imaju nevidjena ledja, lobi jaci od lgbt. Fratar ili kako im se vec zove pop ugradio nove zvucnike da bi se zvono culo jace nego na Markovoj crkvi. Rekli su da ce raditi fasadu pa sad cujem da nece. Pored toga tu je i ambasada malteskih vitezova prema tome rade sta hoce i zavrsice kad hoce jer moze im se.
 
Postavlja se skela na dvorisnoj fasadi V gimnazije. Rok zavsetka radova, kraj 2018. Ne pise da li se radi i ulicna fasada i da li se radi krov koji prokisnjava.
 
Sutra ce ovi sa mog foruma (GRAD BEOGRAD) na viberu da slikaju.Racicu im da vide ima li jos skela pa cemo da vidimo da li rade i drugu stranu.Da me ne razumete pogresno nije to onaj javni nalog nego nasa grupa.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=566586#p566586:2lwg6pi7 je napisao(la):
Salebata » Uto Sep 11, 2018 1:53 pm[/url]":2lwg6pi7]Nisam bas bio siguran na koju temu ovo da stavim pa evo ovde. Elem, bio sam a ssc-forumu i naleteo na sliku jedne otvorene pozornice u Balkanskoj ulici. Prvi put vidim ovakav tip otvorene pozornice koja je na vrhu zgarde a nisam znao da je Beograd imao ovaki nesto. Steta pozornica je srusena ali postoje jos neki vidljivi delovi. Zanimalo me da li neko zna nesto vise o njoj, kad je izgradjena, zasto je srusena, itd.Pogledajte prilog 5Pogledajte prilog 4Pogledajte prilog 3Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 1
file.php

file.php

file.php

file.php

file.php

file.php
Idalje je u istom stanju sutra saljem sliku.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=569383#p569383:1emf1l5c je napisao(la):
DzonTravolta » Ned Sep 23, 2018 6:00 pm[/url]":1emf1l5c]@Vračarac: Narkomani :p
Šalim se, da ne budem shvaćen pogrešno.

Licimiri i demoni :lol: zreli su da ih prijavimo Miroljubu na 555-333
 
"Nisam bas bio siguran na koju temu ovo da stavim pa evo ovde. Elem, bio sam a ssc-forumu i naleteo na sliku jedne otvorene pozornice u Balkanskoj ulici. Prvi put vidim ovakav tip otvorene pozornice koja je na vrhu zgarde a nisam znao da je Beograd imao ovaki nesto. Steta pozornica je srusena ali postoje jos neki vidljivi delovi. Zanimalo me da li neko zna nesto vise o njoj, kad je izgradjena, zasto je srusena, itd.


Stefane, zasto ne posaljes predlog Gradu oko ove pozornice, 99% nisu svesni postojanja ove pozornice i njene istorije...

Vec zamisljam gradonacelnika Vesica i Folica kako daju izjave (izmedju rusevina) da ce ovo nakon rekonstrukcije biti jedna od vecih atrakcija u gradu, za predstave na otvorenom, itd...
 
Ostatci pozornice sad su zaklonjeni sa jedne strane zgradom b2 od teraziske terase
I vise nije vidljiva iz balkanske ulice a pitanje da li je ostao pogled ka drugoj strani treba vidjeti kako izgleda iz kraljice natalije
Takodje vjerovatno ima zamrsene imovinsko pravne odnose
 
hvala vam sto ste spomenuli pozornicu, konacno otkrih gde je ovo snimljeno!!!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9Ew_gRcoV5E[/youtube]
 
Juče se sve nekako lepo namestilo, ali telefon na svoju ruku - ne razlikuje mesec od ulične lampe :D

 
Evo danas sam bio do pozornice, uz jedno 15 min istrazivanja kako doci do nje naizad sam shvatio kako se dolazi do gore. Naime ta terasa sa pozornicom je navodno u privatnom vlasnistvu stanara i pricao sam sa mladicem koji zivi tu, kaze da su bile price o rekonstrukciji ali ne i o daljoj upotrebi pozornice. Takodje sve oko nje i ispod nje je nadogradjivano divljom gradnjom.
Pogledajte prilog 5
Pogledajte prilog 4
 
Hvala na fotkama mogao si i ljevo i desno da fotkas da vidimo pogled na grad
Inace tu je snimljeno i par scena iz domacih filmova
Steta sto stanari ne iskoriste jedan ovakav biser kad ga vec imaju
 
Vrh