Šta je novo?

Фасаде / Fasade

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=555851#p555851:dnnwpmm4 je napisao(la):
Вожд » Pon Jul 30, 2018 6:27 pm[/url]":dnnwpmm4]
Francuska.
file.php
Strasno tolicnu kucicu ne mogu da urade za dva meseca.Evo info table.Slikano pre par nedelja
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=555832#p555832:30a6az9c je napisao(la):
Вожд » Pon Jul 30, 2018 5:18 pm[/url]":30a6az9c]
file.php
Ovim pitanjem cemo saznati da li ce vec sutra skinuti.Da li su sa strane stajale daske i skele koje jos nisu montirane?
 
Da li neko slucajno moze da potvrdi Vesicevu izjavu o obnovi stare fasade poste kod zeleznicke stanice? U proteklih par dana citam o raznim rekonstrukcijama, renoviranjima ali vest o rekonstrukciji poste vise nije aktuelna. Sve mislim zaboravili da je spomenu tokom intervjua za novine, mada o kakvoj se velikoj rekonstrukciji radi i kakav znacaj ova zgrada ima za ovu vlast, mislim da ta prica o rekonstrukciji poste pada u vodu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=555865#p555865:33ue8des je napisao(la):
Salebata » Pon Jul 30, 2018 6:57 pm[/url]":33ue8des]Da li neko slucajno moze da potvrdi Vesicevu izjavu o obnovi stare fasade poste kod zeleznicke stanice? U proteklih par dana citam o raznim rekonstrukcijama, renoviranjima ali vest o rekonstrukciji poste vise nije aktuelna. Sve mislim zaboravili da je spomenu tokom intervjua za novine, mada o kakvoj se velikoj rekonstrukciji radi i kakav znacaj ova zgrada ima za ovu vlast, mislim da ta prica o rekonstrukciji poste pada u vodu.
Pricao je skoro o rekonstrukciji.Imas na novostima.
 
:violina: Rece Vesic i da ce ponovna rekonstrukcija Slavije trajati nedelju dana, da ce se i nocu raditi ..... :D
 
Ima jedna zgrada u komšiluku sa dva lokala (radnje) koji su skoro o svom trošku platili da se okreči deo fasade koji je bio usvinjen grafitima. Krečenje odrađeno pre par dana. Jes malo štrčala boja u odnosu na garavu fasadu al dobro, opet je bio pomak napred.
Prolazim danas pored istog mesta, a ono posred te nove boje neka škrabotina koja kaže:

Хуго босс шта
?


I sad nek mi neko objasni koja je poenta tog grafita? Šta je autor hteo da kaže? Šta mu znači to? :bash: Da ga neko uhvati, okači za j*** i pita ga da objasni čemu sve to, ni on sam ne bi umeo da kaže. Al bitno da izrod mora da ''overi'' čistu površinu. Da izrod ne može da vidi nešto lepo, sređeno, očuvano i skladno, a da ga ne usvinji i ne zapiša svojim nelečenim infantilnim degenerisanim škrabotinama. :bash: Takve treba prisilno slati u Drajzerovu i u Lazu, i držati ih tamo sve dok se trajno ne izleče od tih mentalnih poremećaja i dok se ne osposobe za normalan život u društvu i zajednici.
 
Hvala Kokos,ja se tamo na Kosancicu zezecim a ozbiljni ljudi znaju sta se desava. :)
 
Evo jos ovoliko su postavili danas.Slikano:danas izvor:moja drugarica :lol:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=556106#p556106:wo4ny2m5 je napisao(la):
AntonioBandera(s) » Uto Jul 31, 2018 9:02 pm[/url]":wo4ny2m5]Drugarica kazes? Hmm,Stefi svalercino!
Hahahahaha,da drugarica.
 
Uskoro krece obnova, ako Bog da, fasade u Krunskoj ulici. Zgrada je pod zastitom drzave tj u okviru zasticena celina pa sam godinu dana muku mucio da pribavim potrebnu dokimentaciju.
Napokon uspeo sam da pribavim i projekat tako da je ostalo samo da se stanari otvore za lovu ;)

Pogledajte prilog 1
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=556295#p556295:26wbvubg je napisao(la):
astrodule » Sre Avg 01, 2018 5:57 pm[/url]":26wbvubg]Da li je tajna koliko će vas izaći po stanu (tj, po kvadratu stana ili kakav je već plan za skupljanje parica)?

Posto je jedina opcija malterisana fasada, znaci nikakva demit tj stiropor ne dolazi u obzir po resenju zavoda za zastitu spomenika, tako da uglavnom su ponude oko 14-15e pa na gore. Stiropor je jeftiniji ali u nasem slucaju nije izvodljiv. Sto se tice prikupljanja postoji dve opcije ako se ide preko privatnog investitora onda se stanari sami organizuju oko prikupljanja a druga opcija je preko gradskog stambenog, e tu je potrebno 51% potpisa i onda to ide preko uplatnice infostana. Samo sto fasada u tom slucaju izadje kao zidanje nove zgrade posto deru zivu kozu. Jedina pogodnost je sto oni daju na 24 rate ali na kraju to izadje daleko vise nego da se radi kod privatnika...
 
Svaka cast na incijativi nadam se da ce i skupljanje para ici dobro
Koju su vam boju odredili fasade
Da li se sklanjaju klime
Radi li se limarija i stolarija
 
Ne znam kako ali nece da mi postavi sliku resenja iz zavoda a voleo bi da vidite a i sve lepo pise sve sto si pitao bzvz...uglavnom klime NIKAKO, sto se tice boje odredjuju stanari uz dogovor naknadni sa zavodom a limarija tj oluci se menjaju svakako. Ima tu i deo kako treba tretirati kamene povrsine i tako to.
 
Mozda je fotka prevelika probaj preko postimage da stavis fotku
Kamene povrsine ce se vjerovatno prati tj peskirati
Ako si zainteresovan mogu te spojiti sa covjekom koji radi fasade da vam da ponudu
 
Moze naravno sad smo u toj fazi da skupljamo ponude tako da svaka je dobrodosla...
 
Ok kontaktirace te vjerovatno na pp otrebna ce vam biti dozvola grada za zauzece trotoara i projekat skele
Takodje staviti antigrafit zastitiu da vam ne urnisu poslije sredjivanja
 
Spremite se za veliki broj danasnjih slika iz Krunske i sa Starogdskih fasada.Nadam se da nece smetati posto sam svoj prave slike skrin sotovao. :D
 
Vrh