Šta je novo?

Стајалишта

Prošao sam sad kolima novim delom. Stajalište je samo u smeru ka Bloku 20. Nagađam da će u smeru ka gradu da idu kao i do sada, dok će ka Bloku 20 da idu kao 95, pa levo u novi deo bulevara.
Kraće je tako da ima smisla da ne ide BZĐ u smeru ka gradu, ali videćemo sve već kada odluče da ozvaniče izmenu.
 
Po projektu, stajalište u suprotnom smeru bi trebalo da bude u Vladimira Popovića pre kružnog toka, ako uopšte budu prebacili i u suprotnom smeru linije. A mislim da treba, ima tu dosta poslovnih objekata.
 
20240302_165248.jpg

Stub i bandera u liniji kokcke uklopljene znaci moze ali koga briga
 
Ovamo na potezu #300... Krenuli da prave table, kako sprave novo stajalište od 3 Tiganja ka Grockoj... I samo tu ima.

Odsečeni od svega, voz nemamo, direktnu do centra nemamo... Poslednja rupa na svirali 🙌

Moguće da će biti do 2030.,taman da uklope sa metroom 🤗
 
Povremeno odem u Novi Sad i nikad na toj stanici nema nikoga, čemu tabla tu?
 
Pa zato što imaq ljudi kada ti ne prolaziš tu. ;)

Šalu na stranu, postavljaju stajališta sistem ofrlje, što bi rekao Nele Karajljić u Složnoj braći, pa što da ga ne postave i ovde. Inače, da treba na samom ulazu u Prokop, treba. A oni kao što kaže Guta, promašili cilj, ali zato pogodili sve ostalo.

Što se tiče pomenutog i fotografisanog stajališta, više puta sam doživeo da ljudi tu ulaze u autobus ali i da izlaze iz istog. Ovo se posebno odnosi na 34.​
 
Мислим да нигде за ове стубове нису радили радници градских комуналних предузећа.
 
Ima jedno stajalište ovde kod nas na Severcu (staju linije 74 i 66) na kojem su skoro postavili ovaj displej. Evo krstimo se dan danas jer pola nas nije ni znalo da tu postoji stajalište niti smo ikada videli tu nekog da čeka. Dok npr kod stadiona Zvezdare nema i dalje. I ovo nije jedini primer...bukvalno bez ikakve prioritetizavije su ih postavljali .
 
Vrh