Šta je novo?

Стајалишта

Danas sam se vraćao iz Zemuna sa linijom 78. Kada smo pristigli na tramvajsko stajalište kod okretnice "Blok 20", videh da sunce direktno tuče u displej a sve se jasno vidi. Nažalost nisam bio u prilici da fotografišem, a i pitanje je koliko bih uspeo da dočaram pravu situaciju, obzirom da kada se napravi fotografija, izgleda kao da sunce ne tzuče u displej jer se sve vidi normalno.​
 
Možda jer gledaš displej sa neke visine. Kada gledaš sa ulice, ne vidi se ništa, nije bitno da li je slika ili tvoje oči
 
Čini mi se da je u pitanju stajalište VMA u smeru ka gradu, kompletan displej na stubovima, prikazivao je tekst roze / ljubičaste boje. Otkazala jedna od boja RGB sistema.​
 
Stavili kantu na pravo mesto

IMG_1254.jpeg
 
Da li misliš na one gde staju 17, 18 i 70? Na donjem nivou postoje.
 
Poslednja izmena:
Sa većine stajališta su i skinuli te mape, prava je retkost naleteti na neko na kojem još postoji.

Šteta što niko živ neće da se pozabavi time.
Постоји мапа у Антифашистичке борбе стајалиште Милутина Миланковића #1103 где стоји мапа према којој 89,94 пролазе туда.
 
Ima ih sigurno na desetak mesta u gradu. Lično sam ih video. Čak i navodio lokacije istih nedavno.
 
Је л планирају неко ново стајалиште код Ава парка за 70ицу пошто сам на једном видео запису уочио да су обележили у правцу ка IKEA Retail park-у
Screenshot_20240326_172023_YouTube.jpg
 
Pa izgleda da planiraju, pošto se čitav taj kompleks dodatno širi. Ništa ih ne košta da za to malo još produže 70-ticu.
 
26.5. ће бити две године Ава шопинг парка и највероватније отварање проширеног дела а станица у оквиру парка постоји одавно тако да ће вероватно бити продужена.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Је л планирају неко ново стајалиште код Ава парка за 70ицу пошто сам на једном видео запису уочио да су обележили у правцу ка IKEA Retail park-у
Bila bi dobra ideja, par puta su mi tu stalo vozači sa Nbgd da me pokupe.
 
Vrh