Šta je novo?

Стајалишта

Neiživljenih bu**** je uvek bilo i biće, i upravo zbog toga se te table prave od metala kao što je bilo decenijama, a onda su napredni stručnjaci odlučili da ih prave od buđave plastike koja se lako lomi. Plus one table koje prežive vandale su već izbledele na suncu posle par godina i raspadaju se lagano
 
Све те "мангупе" послати на друштвено користан рад уз пратњу полиције у Кнез Михајлову, Калемегдан итд.
Град је прљав, а они вишак енергије нека испоље доприносећи овом друштву.

Након што плате дебелу казну за вандализам и уништавање наше имовине.
 
Koja sramota, to su sigurno bili jako nevaspitani klinci... Ja bih to "prevaspitao", olupavši mu telefon. To da se pohvali drugarima kako je faca.
I što je najgore, imaju neki poseban pik na određena stajališta, poput onog pored Beoshoping centra koje sam jedno desetak puta prijavljivao i svaki put maltene odmah po postavljanju nove table, istu odvale / polome.​
 
I što je najgore, imaju neki poseban pik na određena stajališta, poput onog pored Beoshoping centra koje sam jedno desetak puta prijavljivao i svaki put maltene odmah po postavljanju nove table, istu odvale / polome.​
O da, budući da radim tamo znam koja je fora,susrećem se svakog dana.

Šta li im je na pameti kada uništavaju, ne znam.
Ali bih ih vodio da skupljaju smeće, stavio na bilbord sa natpisom : nagrađen sam jer sam bio dobar.

Ako vide da je nešto "opravljeno", postaje im interesantno da to raz*ebu, isto kao i unutrašnjost vozila JGP.
Toliko su nevaspitani da nije normalno, pušteni sa lanca totalno.
 
Setimo se kad je bus plus sistem tek krenuo 2012 godine i kad su čupali validatore konstantno. Nekad i sva 3 pa vozilo bude isključeno dok se ne ugrade novi... Zato su napravili drugi dizajn, jači da se teže čupa. Eto dotle je došlo...

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
I što je najgore, imaju neki poseban pik na određena stajališta, poput onog pored Beoshoping centra koje sam jedno desetak puta prijavljivao i svaki put maltene odmah po postavljanju nove table, istu odvale / polome.​
Колко видим и на тај део Болеча имају пик да ломе. Болеч раскршће (обе сломљене), Болеч /пумпа/ (једна замењена сада друга сломљена), Болеч /црква/,недавно замењене обе, и обе сломљене
 
@KizaNoSleep боље не такав натпис ,,награђен сам јер сам био добар'' или било какво јавно представљање деликвената... Само оштро спровођење закона... Реклама у данашњим генерацијама је пожељна, још са таквим натписом...
 
Za neke vandale samo beto moze da prezivi
20240928_175345.jpg

Ovo bih uzeo kao osnovu za prigradski model
Uz dva bočna panela od stakla
Moze gore zeleni krov da se uradi
Inace fotkano na putu kz-sokobanja
 
Vrh