Šta je novo?

Стајалишта

Pričalo se ovde o uvođenju linije 63 od 1. septembra, a nigde oznake za istu, dok se nije decidirano reklo za linije 103 i 105L da keću od početka septembra, tako da vrlo je moguće da trocifrene kreću početkom meseca.​
 
Solecar@

Za 63 si dobio potvrdu informacije tamo gde si pitao za izvor....

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Мора да се ускоро уводи чим су ставили таблу,а ја се надам да ће од понедељка.
A šta bi za 112...nigde nema tabli na nju u Zemunu...ili se sprema neka druga varijanta???

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Solecar@

Za 63 si dobio potvrdu informacije tamo gde si pitao za izvor....
Sa napisanim sam hteo da kažem da već imamo potvrdu na terenu da se uvode 103 i produžena 105L i da nema potrebe sumnajti (plašiti se) da li će to biti sada ili ko zna kada, jer ako smo nešto naučili, onda je to da kada se postave oznake za neku liniju, to znači da se ista vrlo brzo i uvodi.​
 
Зато што нису паметни. Сад је права прилика да се добије више полазака и уопште нема потребе да иде до Борче више након увођења 2 локала.
 
Зато што нису паметни. Сад је права прилика да се добије више полазака и уопште нема потребе да иде до Борче више након увођења 2 локала.
Pa moze i da sluzi lupam do Saobracajne skole u Zemunu.Da rastereti 17,73,84 i potez 700 koji tu prolazi
 
Ако Горњи град може да прими још једну линију а мислим да може.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Mislim da će da prave okretnicu kod novog Lidla tamo gde je novo vojno naselje preko puta Nove Galenike,koliko znam predvidjena je okretnica tu...

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Pa realno bi ako mene pitas tu najbolje bilo da okrecu 17 i 18,jednog dana,a da na Altinu produze 83....a onda iskoristiti okretnicu u Bačkoj za ,,prekookeanske linije iz Padinjaka,Ovče i Reve.....sve su to lepe želje moje znam....

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Pa realno bi ako mene pitas tu najbolje bilo da okrecu 17 i 18,jednog dana,a da na Altinu produze 83....a onda iskoristiti okretnicu u Bačkoj za ,,prekookeanske linije iz Padinjaka,Ovče i Reve.....sve su to lepe želje moje znam....

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
Imamo svi pravo na misljenje
 
Ne verujem, jer Streli nisu stigla sva vozila. Ali se i ja nadam od ponedeljka.
Za sve neverne tome :D 👇

Почев од 01.09. линија 105 Л се продужава од Борче до Земуна.

Потреба становника на левој обали Дунава за свакодневним путовањима ка Земуну и Новом Београду све су израженија. Пре свега, велики број путовања усред радног ангажовања обавља се на овом правцу коришћењем „Пупиновог моста“, због чега је потреба за појачањем линије бр. 85 постала учестала.

Прва мера у функцији појачања овог потеза је продужење линији 105Л од Борче до терминуса "Земун (Бачка)", чиме ће се поред бољег интервала јавног превоза на потезу према Земуну, једним делом растеретити и аутобуска окретница "Борча 3" која због јаких интервалских линија има проблем недостајућег капацитета. Линија 105Л ће од улице Ваљевских одреда ка Земуну бити продужена следећом трасом: Братства и јединства, Зрењанински пут, Северна тангента, Пупинов мост, Цара Душана, Банатска, ЗЕМУН „БАЧКА“.

На линији ће радити 5 возила у интервалу од 22 минута радним даном, викендом 4 возила у интервалу од 25-30 минута, при чему су поласци максимално усклађени са поласцима линије бр. 85.

vest-225-sz4ImQwMlvTqtNlO42ZwFhRQq0w7V23XhKHMDNzS.png


 
Jer teško je napisati:

U periodu od 1.8. do 1.9. stajalište neće biti u upotrebi.

I da se nakon toga ispisuje, lista alternativnih i najbližih stajališta.

Kad ima volje i infrastrukture (koje ovaj put za divno čudo ima) sve može biti daleko bolje i komfornije za putnike.

Ovako, mnogo napisanog teksta, a skoro ništa korisno nije rečeno.
 
Vrh