Šta je novo?

Скверови и платои Београда / Skverovi i platoi Beograda

Screenshot_3.png
 
Spletom neobičnih okolnosti, Siniša u ovom izuzetnom slučaju nije problem. Čak ni Grad, da ne kažem vlast, nije problem, nego filozofi mnogo filozofiraju i dok uzimaju pare od rente studenti lome noge ispred ulaza.
Screenshot_20230827_031931_Chrome.jpg
Screenshot_20230827_032200_Chrome.jpg
 
Spletom neobičnih okolnosti, Siniša u ovom izuzetnom slučaju nije problem. Čak ni Grad, da ne kažem vlast, nije problem, nego filozofi mnogo filozofiraju i dok uzimaju pare od rente studenti lome noge ispred ulaza.
Pogledajte prilog 171414Pogledajte prilog 171413

Pa deo sa cvećem je isto njihov pa gradske službe to održavaju!?


Deluje belja sad, definitivno su nešto radili.
Skela sa zgrade skinuta fasada jel uopste radjena
 
Naprednim stručnjacima je trebalo im je više od 4 godine da zamene tu polomljenu tablu. Đoko Vještica se u grobu prevrće
 
Ah, uspomene. Ovde sam prvi proverio kvalitet klupica te noci, da bi vi sutra mogli bezbedno da koristite 🤣
 
Dokaz koliko su renderi po gradu laz 🤣

Ovo i sami priznaju da im ne pada na pamet da renoviraju.

Da sam opozicija, prelepio bih nalepnice preko ovih bilborda - ovako ce izgledati ako ne glasate za Vucica.
 
Pogledajte prilog 183191
Sapic jos nije došao da se fotka
Pogledajte prilog 183192
Budući izgled platoa da podsetimo za koji nisu nadležni ispod istog se dobrim delom nalazi fisk sala fakulteta ali render da se uradi moze ..

Podrum fakulteta je u onom delu između Njegoša i prolaza ka Knezu. U ovom delu gde su stavili drveće ono nikako ne sme da bude jer su ispod ostaci rimskih termi i korenje bi narušilo arheološke ostatke.
 
Upitno je koliko su oni uopšte upućeni u to šta se nalazi ispod sadašnjih ploča. A i da jesu upućeni, to ih ne tangira. Njima je bitno da renderi koje rade budu prilagođeni prosečnim građanima, što mi koji posećujemo ovaj i sajtove slične tematike, svakako nismo. A kako smo u manjini...​
 
Ма ови рендери су искључиво у пропагандненсврхе.
 
Мало који Шапићев рендер ваља. Код подвожњака фали тротоар, код тунела код економског кола иду левом страном, код булевара Патријарха Павла фали трамвај...
 
Moжда најгори пешачки простор у центру града.
 
Vrh