Šta je novo?

"Окретнице-Терминуси" јавног градског превоза

Nisam gledao dugo pa se i ne secam bas najbolje, ali mislim da je stajalo E. A sto se tice same trase 27E i 35 do nove okretnice, Boze me sacuvaj. Nepotrebno napravljeno kruzenje od bezmalo 15 min u spicu zato sto se nisu setili da stave stajaliste cim se skrene iz Milentija Popovica ka okretnici.
 
Dugo je stajalo "27L" , da bi onda jednom prilikom neko to slikao i poslao nadležnima , koji su posle samo prelepili "27E" preko oznake za "27L".
 
77bd15dbeab87f5b1b8ca5e637af4035.jpg
c9cbace8a72cc3140b1eabe23d6fed32.jpg
76d181f08b62fe38d5826759a800796b.jpg
 
Inace busevi idu kao 95 do hayata zatim idu levo internom saobracajnicom do okretnice novo stajaliste je hotel hajat zajedno sa linijama 95 7 9 11 13 sto je super radi rasterecenja 95-ice


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
8a2102dc174dafbc09cc1266de4cd86e.jpg


Sledece stajaliste za linije 27e i 35 nakon terminusnog dalje Brankov most zeleni venac Dom omladine i dalje redovnom trasom :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
a4f6e4855939bf617bdd585995a87394.jpg


evo i trase izvinjavam se na losem kvalitetu sole ce je bolje odraditi :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Malopre na 16-ici vidim na displeju Novi Beograd/Paviljoni/ , izgleda da je terminusu Pohorska promenjen naziv.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=403374#p403374:3byj16j4 je napisao(la):
Zezeljko » September 1st, 2016, 3:06 pm[/url]":3byj16j4]Malopre na 16-ici vidim na displeju Novi Beograd/Paviljoni/ , izgleda da je terminusu Pohorska promenjen naziv.
Ima tome jedno dva meseca sigurno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=403391#p403391:3cndq83l je napisao(la):
solecar » 01 Sep 2016 03:37 pm[/url]":3cndq83l]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=403374#p403374:3cndq83l je napisao(la):
Zezeljko » September 1st, 2016, 3:06 pm[/url]":3cndq83l]Malopre na 16-ici vidim na displeju Novi Beograd/Paviljoni/ , izgleda da je terminusu Pohorska promenjen naziv.
Ima tome jedno dva meseca sigurno.

Nisam znao, možda su danas samo ažurirali podatke za displej.
 
Sto nema redova voznje na novim okretnicama
Kod vuka postavili fino nove redove voznje za 66 32 i eko 1 na tablici
 
direktor":2hs0l89s je napisao(la):
Sto nema redova voznje na novim okretnicama
Kod vuka postavili fino nove redove voznje za 66 32 i eko 1 na tablici

ima
5436718ee31a270b26227373bcd683a3.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali racunaj da ce ovo biti polomljeno tokom noci ako ne danas onda za par dana sigurno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
hahah, Tako su ih namestili da ni na jednoj okretnici nece postojati red voznje!
Inace, najveci stos je sto na Trgu jos nisu precrtani i ljudi i dalje cekaju tamo. Stoji na papiru zalepljeno za kutiju od 24sata da 35 ide do NBGD-a
 
E, sad je zgodno da se napravi lov na huligane, tj. da ovi redovi vožnje posluže kao udica, a video nadzor da snima na svakom terminusu. Pa ja bih im namerno ovako mamce pravio po gradu, pa kad usijana glavudža raspali pesnicom po tablici i polomi je, momentalno u policijsku stanicu i zna se šta onda sleduje.
 
Sad procitah u Novostima definitivno ce se 67 i 27 spojiti kao i da ce se terminus zeleznicka stanica premestiti na mostar e sad koliko je to dobro videcemo meni se to ic ne svidja ( mislim na terminus mostar)...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=403703#p403703:14xc4hph je napisao(la):
EUKALIPTUS » 22 minutes ago[/url]":14xc4hph]E, sad je zgodno da se napravi lov na huligane, tj. da ovi redovi vožnje posluže kao udica, a video nadzor da snima na svakom terminusu. Pa ja bih im namerno ovako mamce pravio po gradu, pa kad usijana glavudža raspali pesnicom po tablici i polomi je, momentalno u policijsku stanicu i zna se šta onda sleduje.

A kako će to kamera da uhvati i prepozna huligana?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=403705#p403705:28vdz55f je napisao(la):
kruuki » 03 Sep 2016 10:05 am[/url]":28vdz55f]Sad procitah u Novostima definitivno ce se 67 i 27 spojiti kao i da ce se terminus zeleznicka stanica premestiti na mostar e sad koliko je to dobro videcemo meni se to ic ne svidja ( mislim na terminus mostar)...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako je zaista tako to su super vesti, jer sam i ja predlagao da se napravi okretnica mostar. Ali ne znam gde se tamo može uglaviti okrenitca. Hmmmm... Možda negde kod Prokopa?
 
Kao što neko negde reče , na kraju može da se desi da postojeća okretnica na Prokopu postane "Mostar".
 
To je najveca glupost kao i ovo kod Sajmista, ali racunam da je to sve privremeno pa ajde... Ajde realno ko ce da ide od Mostara negde. Valjda prvo treba da se dodje do Mostara da bi se negde krenulo, ali naravno pre ce se ici od Sajma.
Moj predlog je da se produzi tramvaj do ili preko Ade Ciganlije kad se bude gradile sine preko mosta.
 
vucko":2q4y98m8 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=403705#p403705 je napisao(la):
kruuki » 03 Sep 2016 10:05 am[/url]":2q4y98m8]Sad procitah u Novostima definitivno ce se 67 i 27 spojiti kao i da ce se terminus zeleznicka stanica premestiti na mostar e sad koliko je to dobro videcemo meni se to ic ne svidja ( mislim na terminus mostar)...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako je zaista tako to su super vesti, jer sam i ja predlagao da se napravi okretnica mostar. Ali ne znam gde se tamo može uglaviti okrenitca. Hmmmm... Možda negde kod Prokopa?


Vise im nista ne verujem sve dok se stvarno ne desi vidis i sam da do poslednjeg trenutka nisu znali koji ce se busevi okretati na novom terminusu i gde ce to ici eko linija na kraju je ispalo da smo mi forumasi bili bolje informisani od novinara lol


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hmmm. Koliko okreće linija na glavnoj Železničkoj? 6 ako ne grešim? Svakako će ih razbacati, samo je pitanje gde. Opcije su Usće, Blok 20, eventualno Prokop, Mostar(ako uopšte može da se nešto uglavi mada sumnjam) i eventualno neka okretnica na Sajmu.
 
vucko":3nlbbq3w je napisao(la):
Hmmm. Koliko okreće linija na glavnoj Železničkoj? 6 ako ne grešim? Svakako će ih razbacati, samo je pitanje gde. Opcije su Usće, Blok 20, eventualno Prokop, Mostar(ako uopšte može da se nešto uglavi mada sumnjam) i eventualno neka okretnica na Sajmu.


i blok 42 kad se bude sagradila autobuska stanica


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh