Šta je novo?

Књиге

kada si bio?
ja sam bio prvog dana, kada je doslo milion "ekskurzija". pa 100 klinaca je cekalo da se slika
 
U subotu. Par ljudi oko njega, njegovi.

Jedino dominira na bilbordima i svuda sa reklamama, lep docek za sve nase prijatelje iz susednih zemalja.
 
Smežureno kengurovo mudo Kevin Parker i Sanaderova mačkica Aleksandar Vučić.
 
tenor.gif


Bas me zanima sto Seselj mrzi Tame Impalu?
 
Salu na stranu, pazareno je jedino ovo, mada ne za mene 😀 Na sajmu kosta 1200, a inace 2400, tako da, bas dobar popust.


Mene je najvise odusevila Hari Poter sekcija 🤣 Sta sve ima jbt i gde je to sve bilo ranije 🥲 Kuvari, mape, stapici... 🤣
 
meni je trip, da svaka godine ima sve vise ezoterije. nacionalna prica jaka uvek
kazem svojoj zeni, bash, pogledaj masu i vidi odnos zene vs muskarci, izneverovala je

ali sam nasao neke dosta kul knjige za malu decu (ono da ne mogu stranice da se cepaju) sa vrh ilustracijama, pi press se zovu
 
Puno je posla i ovako za ljude koji organizuju sajam, treba dosta stvari uraditi da bi sve to bilo bolje organizavno, zanimljivije, kvalitetnije, atraktivnije... odnosno da privuku vise ljudi i pruze im kvalitetniji sadrzaj i iskustvo generalno.

Ako bi ga spicili u Surcin, ne znam na sta bi to tek licilo i kolika bi tek onda bila motivisanost da se ide.

Mozda idu na fazon IKEA-e, mi smo u vukoje*******ini, pa ko se iscimao vec da dodje, sigurno ce da kupi nesto, makar sitnicu, da ne bude da je dzabe dosao 😀
 
Vrh