Šta je novo?

Ко им ово дозволи? (nelegalna, divlja gradnja)

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=419423#p419423:8t0lg4jf je napisao(la):
direktor » 27 Nov 2016, 01:32[/url]":8t0lg4jf]Ovo srusti neznam kako je opstalo do sad a plato je sredjivan kod ledene dvorane

20161031_093026.jpg

Ja mislim da te pljeskarnice ni ne rade.
 
Ево га и чланак из Новости.

Дивља градња чак и у Кнез Михаиловој улици!
Суграђани пријавили случај изградње без дозволе и у законом заштићеном подручју Београда. Лазар Лешњак, ГО Стари град: Случај пријављен, чека се реакција из Министарства грађевине

http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%8 ... 1%86%D0%B8

Да, било је и слика тада, кад се писало на Беобилду. Јел то беше бивиш велики министар Бубало ?
 
bas lepo od ster view -a , bar moze da se ponešto vidi iz doskorog tamnog Vilajeta :kk:
a okolina te lepotice baš i nije za potcenjivanje :shok:
 
Šetam malo ulicama Tirane, osim samog centra ostatak je horor pravi, nego jel oni
uopšte imaju horizontalnu signalizaciju.

Gomila slepih ulica, urbanističiki haos. Zgrade bez fasade, samo cigle, ok kod nas postoje
kuće bez fasade ali stambene zgrade.
 
Jok, Terazije , Trg Republike, prostor izmedju skupstine i dvorova +trg nikole pasica, Plato ispred Palate Srbija (ex siv) , trgovi po Zemunu plato oko gardosa,plato Kod Pobednika, Mogu da nam zavide kakve prostore imamo po Beogradu , tako da To sto Tirana ima "trg o kom Bg moze sanjati pada u vodu jer taj trg nije trg u pravom smislu jer oko njega cirkulise saobracaj i jos plus koricen je behaton , fuj , tako da je Beograd ispred Tirane svetlosne godine po svim parametrima. cak i u kaludjerici su lepse kuce nego u centru Tirane jer Tirana je jedno veliko ovo

maxresdefault.jpg
 
da Street View Tirane je napravljen za Srbe koji nemaju one oragane u paru, pa da sami odu tamo i malo se upoznaju sa gradom. Cisto da vide koga mrze, glupo je mrzeti nekog a da o njemu ne znas nista. Nije tesko 5-6 sati kolima do tamo.

Kada sam bio tamo upoznao sam vrlo ljubazne i predusetljive ljude koji se trude da svoj grad naprave boljim. Nije sramota îmati ruzan grad, sramota je nista ne ciniti da ga ucinis boljim i nesto promenis. Oni se trude da promene stvari na bolje i samim tim imaju moje veliko postovanje.
 
Pa to nam je realna mera sada - nekad smo se uporedjivali sa velikim gradovima na zapadu i istoku, sad sa balkanskim prestonicama poput Tirane...
 
Обе ове скарабуџевина од ругобе, некаква настрешница за ову СУВ "Тојота земаљску крстарицу" и застакљена тераса на првом спрату, се налазе у улици Војводе Мицка Крстића број 24 (на Карабурми), тачно прекопута аутобуског стајалишта за 16, 23, 25 према граду. Овоме су и асфалтирали прилаз !!! А у мају 2015. године није имао прилаз
https://www.google.rs/maps/@44.8146726, ... 6656?hl=sr

Pogledajte prilog 1
 
Strasno koja bezobzirnost i bahatost samo bi mu posjekao konstrukciju i poslao racun st***
 
Interesantno da je baja dovoljan "autoritet" da nije imao potrebu da stubićem i katančićem štiti svoje garažno mesto...
Tu niko nema potrebu da parkira osim onih koji žive tu i svi kao znaju s kim će imati posla...
 
ja ove a tipicne vozace koji imaju totalno nadrealne nacine voznje pa do ovog pokrivanje krovom parking mesto nazivam genijalcima, a mi smo po defoltu budale sto drzimo kola na suncu i postujemo pravila saobracaja :)
 
Не видим ништа погрешно с том настрешницом, не смета ником

Мада могао је да направи већу и за комшију

А за ово за Тирану, за такве случајеве осим непрекидног тепих бомбардовања нема решења
 
Sta nesmeta smeta na javnoj povrsini bez dozvole
Neka kupi plac pa neka se glupira
A ova zgrada u dubrovackoj je bila imamo formasa sa stanom u istoj objasnio je sve detaljno sta se izdesavalo
 
Brate kakva dogradnja, potpuno su silovali modernu zgradicu. Ajmo sad da rušimo.
rs-harley-01-fddad9fc-f145-4eb5-b469-05e940f18e84.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=427853#p427853:2bi5dmfk je napisao(la):
SRBO » 13 Јан 2017 02:48 pm[/url]":2bi5dmfk]Не видим ништа погрешно с том настрешницом, не смета ником

Мада могао је да направи већу и за комшију
За овако изречену глупост не вреди ништа ни одговарати.
 
Novi vid reklamiranja u obliku ovih velikih panela na sred pešačke zone mi se uopšte ne dopada. Plašim se da će se to proširiti na ceo grad. Ko dozvoljava ovakve stvari i da li je moguće da to nikome ne smeta?

 
Vrh