Šta je novo?

Гроцка / Grocka

DJI_0679.JPG
 
Какав је ово начин реконструкције?
Разумем да се ради под наизменичним пуштањем возила,ал зар није логично да се прво скине комплетан постојећи слој па се онда асфалтира?
У питању је улица Вучка Милићевића у Гроцкој
1000090593.jpg
 
Завршни слој ће да се ради у комплетној ширини одједном и под потпуном обуставом саобраћаја.
 
DJI_0605.jpg

Деоница државног пута 351 између Брестовика и Буковаче (Камендол), реконструисао РАС инжињеинг, завршена пре можда месец дана. Најлепши пут за вожњу на општини био и пре реконструкције, сад је тек милина.
 
Poslednja izmena:
Ova zadnja fotka to neko inostranstvo previše to dobro izgleda ima i bocnu belu liniju nema nigde divlje deponije gdje je to @stf
 
Pogledajte prilog 200094
Деоница државног пута 351 између Брестовика и Буковаче (Камендол), реконструисао РАС инжињеинг, завршена пре можда месец дана. Најлепши пут за вожњу на општини био и пре реконструкције, сад је тек милина.
Слажем се да је одличан али је л се помиње деоница од Буковаче до цркве у Пударцима? Тај део је у ужасном стању
 
До Гроцке само, плус минибус да повеже Бегаљицу преко Рајиновца са 351.

Електродистрибуција Србије финансира изградњу нове трансформаторске станице 110/35КВ Београд 42 - Гроцка које изводи Кодар електромонтажа а која ће омогућити стабилнији напон и даље ширење мреже за домаћинства, привреду и јавну расвету. Радови су започети почетком године и планирано је да буду готови у августу наредне године.
DJI_0701p.jpg
 
Ova zadnja fotka to neko inostranstvo previše to dobro izgleda ima i bocnu belu liniju nema nigde divlje deponije gdje je to @stf
@Директоре, од тих бочних белих линија, где су ивице асфалта па једно 1 метар ширине са сваке стране, е то су банкине. ;)
 
Znam ja to neka ti forka bue kao primer kad se potegne rasprava
 
Znam ja to neka ti forka bue kao primer kad se potegne rasprava
Слику сам већ сачувао, да некажем украо😎 од @СТФ-а, баш због тога што си написао, кад неки помешају банкину са металном заштитном оградом.:rolleyes:
 
Какав је ово начин реконструкције?
Разумем да се ради под наизменичним пуштањем возила,ал зар није логично да се прво скине комплетан постојећи слој па се онда асфалтира?
У питању је улица Вучка Милићевића у Гроцкој
Pogledajte prilog 200068
Ове радове изводи предузеће ИГЦ Београд (Интерградња коп - Intergradnja coop)
 
Izvor: Beobuild.rs

Novi dom zdravlja u Vinči
Pogledajte prilog 96523
Projekat novog Doma zdravlja u Vinči konačno se nalazi u proceduri za usvajanje, a idejno rešenje izloženo je na javnom uvidu u zgradi Gradske uprave u Ulici 27. marta. Prema najavama trenutno se radi na prikupljanju dokumentacije za početak izgradnje objekta, koji će se nalaziti nedaleko od osnovne škole, a plan je da se sa radovima započne u drugoj polovini ove godine. Na mestu montažnog objekta postavljenog pre 40 godina, u Ulici Save Kovačevića u Vinči, treba da nikne moderan centar primarne zdravstvene zaštite od skoro 4.300m2 bruto prostora, sa pratećim parkingom na otvorenom.

Celu vest kao i vise 3D prikaza objekta mozete videti u vesti na prvoj strani sajta ili na linku http://beobuild.rs/novi-dom-zdravlja-u- ... p2939.html
dom-zdravlja-vinca-05.jpg

dom-zdravlja-vinca-08.jpg

Celu vest kao i vise 3D prikaza objekta mozete videti u vesti na prvoj strani sajta ili na linku http://beobuild.rs/novi-dom-zdravlja-u- ... p2939.html
Pre neki dan prodje i 4 godine od najave novog DZ-a. Od tada premestena samo pijaca. Gde je zapelo? Kako nisu zavrsili do sada, imali su prilike za ova prethodna dva izvora :unsure:
 
Улица Народног фронта у Дражњу.
При постављању цеви за Макишки водовод мозгови који реализују овај посао су као што сам и очекивао исекли цеви за одвод, а чисто сумњам да ће их вратити,опет ни њих ту пуно не кривим већ је неко ту морао да упозори да постоји кишна канализација...
1000092581.jpg
1000092582.jpg
 
Presekli su ga jer ne postoji u papirima podzemnih instalacija budući da je nelegalan. Ali zakrpiće to.
 
Vrh