Šta je novo?

Војводе Степе

NEVEROVATAN PRIZOR Gejzir u Vojvode Stepe potopio deo ulice
574938pukla-cev-vodovod-.jpg

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/535709 ... ulice-FOTO

25491756887546tailassaul.gif
 
Сетих се сцене када је у Ресавској испод СКЦ-а пукла цев и овакав млаз тукао кроз прозор директно у стан оне генералске зграде..
 
Ovo je bas pravi gejzer! Koji pritisak to treba da bude da salje vodu na 6ti sprat!
 
Mnogo bara veliki precnik cijevi vjerovatno fi 600
 
Цистерна са водом за пиће је постављена у улици Јове Илића, код цркве Светог цара Константина и царице Јелене.
 
Sta, taj kraj jos uvek nema vode? Receno je do 15h, 'ajde da je produzeno do 16, ali vec je 20:30.
 
spatiotecte":1du5dbta je napisao(la):
Ovo je bas pravi gejzer! Koji pritisak to treba da bude da salje vodu na 6ti sprat!

Спатио, лепо пише у чланку, али нема ко да прочита :D :

"U području izlivanja vode, gde je pretpostavljeni kvar, nalaze se cevovodi sa pritiskom u cevima 6-7 bara, što je prouzrokovalo isticanje vode u vidu gejzira."
 
Гага":2vuisb1s je napisao(la):
spatiotecte":2vuisb1s je napisao(la):
Ovo je bas pravi gejzer! Koji pritisak to treba da bude da salje vodu na 6ti sprat!

Спатио, лепо пише у чланку, али нема ко да прочита :D :

"U području izlivanja vode, gde je pretpostavljeni kvar, nalaze se cevovodi sa pritiskom u cevima 6-7 bara, što je prouzrokovalo isticanje vode u vidu gejzira."

Gaga Hvala na informaciji!
Eto mislio sam da je pritisak cak veci ali sto kaze Direktor ako je u pitanju cev fi 600 onda je to normalno da je sikljalo toliko visoko.
 
Prva slika mrzilo ih da spuste nivo sahta za 20 cm pa taktilne ploce za invalide nemaju funkciju

Slika druga na stajlistu nije uradjen temelj za ograadu pa ce genjalci busiti ogradu u behaton kao u bka od ograde nece ostati nista

Pitam se kakvu li ce novica gotovina sad smisliti
 
Ma ovo ce ispasti tragicno, od onih rendera sto su besomucno prikazivali ocigledno nece biti nista.
 
988887635286943267165411.jpg


Najbolje što taktilne ploče za slepe idu tik uz ivicu!

Ima ljudi noge da polome, sve verujući da prate bezbednu rutu.
 
voždovčanin":17jok0uh je napisao(la):
Najbolje što taktilne ploče za slepe idu tik uz ivicu!

Ima ljudi noge da polome, sve verujući da prate bezbednu rutu.

Bezbednost je nepoznati pojam u Srbiji.
 
Мислиш на ове жуте плоче? Ове десно, за слепе су постављене тако јер тако мора, нема места једноставно.
 
Somi303":1ef53e1m je napisao(la):
Мислиш на ове жуте плоче? Ове десно, за слепе су постављене тако јер тако мора, нема места једноставно.

Nije moralo tako, ovako kako je postavljeno nije bezbedno.

Da su hteli da urade kako treba, posto nema dovoljno mesta, trebali su da naprave pesacki prelaz pa da se prelazi na drugu stranu.
 
Zuto nisu taktilne ploce o manjku razmisljanja se slazemo
 
dsci8067.jpg

Цистерна за воду је данас после подне била на углу Јове Илића и Прилучке, мада вечерас није била ту, надам се да је квар поправљен..
 
Још једно штећење водоводних инсталација у Војводе Степе,
јутрос се натоварен камион фирме: "Ратко Митровић" нашао у каналу, а испод левог задњег и десног предзадњег точка куљала је вода. Од тада потрошачи дела улице од цркве на горе немају воде.

dsci8141.jpg


dsci8142.jpg
 
Od Voždovačke crkve do 12 beogradske gimnazije
r7ox0p.jpg

2w1tyjl.jpg

33u9wew.jpg

2im2wy8.jpg

118d8ja.jpg

v820df.jpg

24zadz7.jpg

Postavljaju toplovodne cevi sa leve strane :)
 
Prva velika foto reportaža od mene, ruta Trošarina do 12 Beogradske gimnazije
ic02gz.jpg

ima 5,6 radnika koji čiste šut a u pravcu ka Banjici se čuju teške mašine
2r4q6uq.jpg

početak V. Stepe od male okretnice na trošarini
2vn476d.jpg

ovde prave neku baznu stanicu mislim da je bio prilog na studiu B stanari te ulice su se nesto žalili,..
vi019h.jpg

an0pw9.jpg

Parking situacija sa jedne strane ubačen parking sa dovoljno mesta za pešake (podnošljivo)
20p7zhi.jpg

A sa druge strane nenormalna situacija, nagurali su parking gde mu nije mesto, naravno prolaz za pešake pola metra :rant:
2ivnsqs.jpg

Prva izdvojena stanica za tramvaje kod Saobraćajnog fakulteta
21nh3pz.jpg

Prostor za kontenjer malo niže od stanice, nesrećno rešenje na uštrb pešaka imali su 10m niže veću širinu
2q9xtz4.jpg

Prva raskrinica u nivou sa ulicom Ljube Maškovića
mhcd9f.jpg

sa druge strane
f1h9hu.jpg

Parking gde nikad nije postojao ranije
11t0vsx.jpg

sa druge strane je nekako i podnošljivo
1zfsht5.jpg

Stanica Viša elektrotehnička škola
2vtwt36.jpg

2954mmu.jpg

Dalje ka Veru
2antz6.jpg

33auka0.jpg

Stanica Nikšićka kod Doma zdravlja Voždovac
2nuh9o6.jpg

sa druge strane mislim da će usmeriti ulicu u stranu da bi postavili stanicu i sa ove strane
2q06mom.jpg

dalje od Nikšićke ka Autokomandi izlivene su tramvajske baštice postavljaju se šine
4v3ivr.jpg

69f7m0.jpg

k0q78y.jpg

Mislim da su na ovoj narednoj stanici našli ,,solomonsko,, rešenje da stanicu voždovačke crkve i kostolačke spoje u jednu preko puta pekare Kraljica (na slici levo)
9lfp1s.jpg

Ovde se polako završava sa betoniranjem tramvajskih baštica sa desne strane
2mzbps0.jpg

27y1vgi.jpg

A da će u pravcu Autokomande ostati na sadašnjoj lokaciji Vitanovačke (preko puta Voždovaćke crkve)
wu12k3.jpg

Dalje od crkve ka 12 beogradskoj završili su postavljanje toplovodnih cevi
29n9k6d.jpg

16axhdi.jpg

oavu2s.jpg

Toliko od mene, izvinjavam se ako su slike u većoj rezoluciji i ako ih ima dosta,
nadam se da ćete imati rezumevanja :gobb:
 
tangero":103c2h6z je napisao(la):
Prva velika foto reportaža od mene, ruta Trošarina do 12 Beogradske gimnazije

Mislim da su na ovoj narednoj stanici našli ,,solomonsko,, rešenje da stanicu voždovačke crkve i kostolačke spoje u jednu preko puta pekare Kraljica (na slici levo)
9lfp1s.jpg

Тангеро, укњижен плусићћћ, одлична фоторепортажа, значи ипак напредује реконструјција.

"преко пута пекаре Краљица (на слици лево)", хм ипак је на слици са десне стране :) , зар не. Вероватно брзина куцања.
 
Ispravka, na slici levo mislim na buducu stanicu, a desno je Kraljica, priznajem nisam bio bas precizan,.. :D
 
Tangero,sve pohvale na reportaži :kk:
Da li se planiraju parking mesta kod doma zdravlja?
 
Vrh