Šta je novo?

Železnice - putnički saobraćaj

Isto što i Reske kod Horgoša trenutno (sa mađarske strane). Dakle, granična kontrola obe strane će se obavljati u njoj.
Razumem koncept, mislio sam možda na neki novi objekat koji se " otvara".


treba Vesaru smarati što nije krenuo vozom, on voli da odgovara po mrežama. @Jelancha mogli su plavi voz da upregnu za Bulajića, malo da se izgotive i naprave palačinke u Titovoj kuhinji
 
Konačno nešto pametno!



Ništa specijalno, novinari malo filuju.

„Ovim radovima omogućiće se adaptacija i izgradnja dovoljnog broja službenih prostorija za sve učesnike u radu u zajedničkoj stanici Bijelo Polje i stvoriti preduslovi za rad u graničnoj zoni u skladu sa EU procedurama, skraćujući vreme zadržavanja i potrebne procedure na graničnom prelazu između Crne Gore i Srbije“
Izvor: https://zoomue.rs/srbija-i-crna-gora-uskoro-otvaraju-zajednicki-zeleznicki-prelaz/

EDIT: Evo ode Vesić za BP, čudi me da nije vozom! 😂😂😂

Meni ovaj lik svakog dana deluje sve suicidalnije.
 
Gde god da je Bulajić, ja ga pozivam na dvoboj! 🙌💥
Ako pobedim, preuzimam Srbijavoz. 😎

20240708_201947.jpg
 
 
Šta bi na kraju, da li je stigao uopšte na otvaranje ???
 
Могли су се у Бијелом Пољу потрудити да ставе клупе са наслоном...
 
Samo poskupljuj.


Bruka i sramota, valjda povećanje cene karte treba da prati i bolja usluga prevoza.
A šta je konkretno poboljšano kod tebe u kraju ili mene što se tiče železnice?

Pritom Srbijavoz radi u plusu (da sa subvencijama), pa ako su u plusu za koji će im onda veći profit kada su iovako Državno preduzeće?
Nek povećaju ka Subotici i Novom Sadu, ostale nek puste na miru.
 
Bruka i sramota, valjda povećanje cene karte treba da prati i bolja usluga prevoza.
A šta je konkretno poboljšano kod tebe u kraju ili mene što se tiče železnice?

Pritom Srbijavoz radi u plusu (da sa subvencijama), pa ako su u plusu za koji će im onda veći profit kada su iovako Državno preduzeće?
Nek povećaju ka Subotici i Novom Sadu, ostale nek puste na miru.
Нека моја идеја би биле цене по километражи пруге. На пример ако је до Руме 60.4км цена карте би била 60.4*6 и заокруглиш на најближу десетицу, што дође 360 дин.
 
A šta je konkretno poboljšano kod tebe u kraju ili mene što se tiče železnice?
Evo njihovih "poboljšanja", i to sve u istom danu kada je ova kleptomanijačka smradina najavila poskupljenje. Superhik iz Čipuljića nema odakle da puni budžet osim drpanjem od sirotinje, rasprodajom i zaduživanjem u nedogled, udri akcize, podiži cene socijalnih usluga kao što je javni prevoz, raskrčmi sve resurse strancima, da održimo ekonomskog tigra. Drugo najskuplje gorivo u Evropi, a plate u prvih 5 otpozadi. Ne smeju da uzmu od stranih banaka, ne smeju od tajkuna, ali smeju od onih koji su praktično bez igde ičeg da otmu i to malo što imaju. Dinkićevi i Labusovi najbolji učenici :mad: :poop:

09.07.2024​

Izmena saobraćaja vozova od 02.-11.07.2024. na relaciji Zaječar-Minićevo-Zaječar

,Srbijavoz” a.d. obaveštava korisnike usluga da će od 02.-11.07.2024.godine
doći do izmene saobraćaja vozova na relaciji Zaječar-Minićevo-Zaječar.
Voz koji polazi iz Zaječara za Niš u 12:40 časova, i iz Niša za Zaječar u 11:25 časova,na relaciji Zaječar-Minićevo-Zaječar imaće organizovan autobuski prevoz.
Zahvaljujemo se putnicima na razumevanju.

09.07.2024​

Privremena izmena saobraćaja vozova od 02.-11.07.2024. na relaciji Zaječar-Prahovo pristanište-Zaječar i Zaječar-Negotin- Zaječar

“Srbijavoz“ a.d. obaveštava korisnike usluga da će u periodu od 02.-11.07.2024. godine, zbog infrastrukturnih radova doći do izmene saobraćaja vozova na relaciji Zaječar-Prahovo pristanište-Zaječar i Zaječar-Negotin-Zaječar.
Vozovi koji polaze iz Zaječara za Prahovo pristanište u 06:20 časova i iz Prahovo pristaništa za Zaječar u 08:55 časova, kao i vozovi iz Zaječara za Negotin u 11:30 časova i iz Negotina za Zaječar u 14:10 časova, imaće autobuski prevoz na celom prevoznom putu.
Zahvaljujemo se putnicima na razumevanju.

09.07.2024​

Privremena izmena saobraćaja vozova na relaciji Rgotina-Zaječar-Rgotina u periodu od 2-11.07.2024. godine

,,Srbijavoz“a.d. obaveštava korisnike usluga da će zbog izvođenja infrastrukturnih radova u periodu od 02.-11.07.2024. godine, doći do izmene u organizaciji saobraćaja vozova.
Voz koji polazi iz Majdanpeka za Zaječar u 09:40 časova, i iz Zaječara za Majdanpek u 15:20 časova, saobraćaće do i od stanice Rgotina.
Za putnike navedenih vozova biće organizovan autobuski prevoz na relaciji Rgotina-Zaječar-Rgotina sa zaustavljanjem u službenom mestu Vražogrnac.
Zahvaljujemo se putnicima na razumevanju.
 
Vrh