Šta je novo?

Železnička Stanica Beograd Centar, Prokop - [ Železnica ]


Купили од швеђана?
stockholms-centralstation_sh_moelven_2016okt_sthlmc0022.jpg
 
Uzeli varijantu samo gvožđe jeftinije bar tako djeluje na fotki
 
Ima li neko još koju sliku sa prokopa? Jesu li samo tu jednu postavili ili više njih? I dalje mi je neverovatno sa su ih postavili.
 
Дакле поставили су укупно 25 неудобних "антибескућник" седећих места. Још пет пута толико би био неки минимум прихватљивости.

Него, мени ово говори нешто друго. Инфра је и те како свесна да је ово једини пристојни затворени станични простор у граду и да би као такав привукао доста бескућника и да обзиром на неодржавање и одсуство људи и система који би чували ред на станици они морају да поступе овако.

Занимљиво. Сада су отклонили сваку сумњу у то да ли заслужују да умочимо мотке у онај прокопски ВЦ и да их њима најуримо још колико сутра јер је постало очигледно да врло добро знају у каквом стању држе овај јавни сервис а не чине скоро ништа да ствари трајно побољшају.
 
Дакле поставили су укупно 25 неудобних "антибескућник" седећих места. Још пет пута толико би био неки минимум прихватљивости.

Него, мени ово говори нешто друго. Инфра је и те како свесна да је ово једини пристојни затворени станични простор у граду и да би као такав привукао доста бескућника и да обзиром на неодржавање и одсуство људи и система који би чували ред на станици они морају да поступе овако.

Занимљиво. Сада су отклонили сваку сумњу у то да ли заслужују да умочимо мотке у онај прокопски ВЦ и да их њима најуримо још колико сутра јер је постало очигледно да врло добро знају у каквом стању држе овај јавни сервис а не чине скоро ништа да ствари трајно побољшају.
То је ипак Главна Железничка Станица а не прихватилиште за незбринуте. Добро је што су ставили клупе. Мада, што кажеш, могли су да стави више. То ако су неудобне не знам, али вероватно није тако страшно него што је било без њих. Неће људи ту спавати 10 сата него само сести док не морају да сиђе доле на перон.
 
Путницима се препоручује да носе седалице са собом. :rolleyes: :ROFLMAO:
 
Ne, nego pravi metro koji povezuje sve tačke atrakcije između ostalog glavnu železničku stanicu i najveću bolnicu u Srbiji.

1676889974-prokop-metro.PNG
Sve je to ok, ali koje godine misliš da će ova linija 3 po trenutnom planu Metroa biti izgrađena i puštena u saobraćaj?
Da pojasnim malo, Minhen sam ubacio kao predlog za npr. sledeću situaciju:
izgradiš parče linije 3 od Prokopa do KCS, koje će u nekoj budućnosti biti deo linije 3, a do tada ga koristiš (prilagodiš za korišćenje) na principu rešenja iz Minhena.
 
Vrh