Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

IMG_20220923_151853.jpg
IMG_20220923_151939.jpg
IMG_20220923_152010.jpg
IMG_20220923_152019.jpg
IMG_20220923_153852.jpg
 
Савски амфитеатар, БнВ

Изгледа да се прави још једна тераса испод постојеће горње:





Водостај је још низак, упркос киши протеклих дана:









Данас је низ Саву пловила свеже покошена трава:




 
Упропастише чак и визуру куле која је требала да доминира...
 
Понедељак пре подне, радно време, а Галерија препуна. Какву је само визију требало имати и храброст, па да се пре само 5 година неко одлучи да на месту баре направи тржни центар.

5.png


4.png

IMG_1007.JPEG


IMG_1020.JPEG


IMG_1018.JPEG


IMG_1021.JPEG
 
Bara je realno bila na NBGDu 50tih i za to je trebala hrabrost.
Ovo je ipak sam centar grada pa je trebalo dobra veza i jaki igraci.

Svakako moram da se slozim da je bas dosta ljudi jutros sam prolazio i iz savske ka kuli bas velika guzva.
 
Џаба, ДраганеСТ, види се да немамо исти укуз за инвестиције, инвеститоре, па ни зграде, као што га немамо ни за аутомобиле. ;)
 
Понедељак пре подне, радно време, а Галерија препуна. Какву је само визију требало имати и храброст, па да се пре само 5 година неко одлучи да на месту баре направи тржни центар.

Pogledajte prilog 145772

Pogledajte prilog 145773
Pogledajte prilog 145774

Pogledajte prilog 145775

Pogledajte prilog 145776

Pogledajte prilog 145777
Koje botovske baljezgarije. Viziju?! Pa cime vam ispiraju mozak kada izjavite da za gradnju trznog centra treba imati viziju. Od svega je trebalo nemati savest te uzeti drzavno zemljiste, drustvu prevaliti troskove izgradnje infrastrukture, a sebi privatizovati profit.
 
Џаба, ДраганеСТ, види се да немамо исти укуз за инвестиције, инвеститоре, па ни зграде, као што га немамо ни за аутомобиле. ;)
У знак солидарности са тим што пишеш ћирилицом, нећу одговорити ништа лоше. :)
 
kapiram bes beogradjana iz centra prema BNV..... sad ostatak grada naspram ovog izgleda jos bednije.....
 
Ljudi iz centra: Slobodno neka BnV bude novi centar, taman da odmorimo od blokada, parada, vodite tamo sa sobom i svoje estrade, cernogorje, krimose, influensere, dzibere, slobodno budite novi centar

Naprdni talog i njegovi nusprodukti: Hahaha ljudi iz centra ljubomorni sto smo mi novi centar muahaha
 
Vrh