Šta je novo?

Novi Minel - New Minel [ Stambeno poslovni kompleks ]

Ja nisam zadovoljan, a još se uselio nisam. Ne smem ni da zamislim šta me sve čeka.
Verujem, kao i mnogi. Mislim, vidimo na forumu, sa komsilukom u prolazu... Mislim na kupca koji nema problema ni sa cim sa cim imamo svi ostali. Nadam se da ce se lepo oprati plocice na ulazu u zgradu, pa da zadovoljstvo bude potpuno.
 
Iskreno, meni ovaj kompleks obećava , sa svim svojim vrlinama i manama. Imam dosta prijatelja koji su kupili stanove u New Minelu i imao sam priliku da ih vidim uživo.
Ukoliko poprave neke stvari , biće ovo jedan sasvim ozbiljan kompleks.
 
Nekako vise verujem zivoj reci komsiluka. Znate ono, oci u oci pa sednes na klupu pa porazgovaras, dok setas oko zgrade pa naidjes na nekog, u zgradi... to sto svi oni nisu ovde, ili sto ne pisu o svojim mukama, ne znace i da ne postoje. :)
 
Hoće li rušiti onu baraku i trafo stanicu ispred kompleksa, sa tim kompleks gubi smisao definitivno?!
 
Hoće li rušiti onu baraku i trafo stanicu ispred kompleksa, sa tim kompleks gubi smisao definitivno?!
Ja se iskreno nadam, jer je sa tim okolina ružna. Tu je po prvobitnom planu trebao biti hotel, ali niže spratnosti da ne bi zaklanjao vidik nama preko puta i da se ne bi osećali kao u kutiji (bar je tako meni rečeno kad sam kupovao stan), ali su odustali od toga za sada i kreću da grade u produžetku lamele e i d.
 
Ja se iskreno nadam, jer je sa tim okolina ružna. Tu je po prvobitnom planu trebao biti hotel, ali niže spratnosti da ne bi zaklanjao vidik nama preko puta i da se ne bi osećali kao u kutiji (bar je tako meni rečeno kad sam kupovao stan), ali su odustali od toga za sada i kreću da grade u produžetku lamele e i d.
Radi se samo u produzetku D lamele , E lamela se ne nastavlja da ne bude zabune.
 
Još jedna zgrada AMSS-a kod New Minela:
IMG_20220825_175112.jpg

Novoizgrađene zgrade:
IMG_20220825_175146.jpg
IMG_20220825_175152.jpg
IMG_20220825_175329.jpg

Ruglo koje čeka bager:
IMG_20220825_175247.jpg
IMG_20220825_175250.jpg
IMG_20220825_175443.jpg
IMG_20220825_175448.jpg

Ruševine i divlja deponija:
IMG_20220825_175332.jpg
IMG_20220825_175408.jpg
IMG_20220825_175416.jpg
IMG_20220825_175515.jpg
IMG_20220825_175538.jpg
 

Prilozi

  • IMG_20220825_175443.jpg
    IMG_20220825_175443.jpg
    67,8 KB · Pregleda: 149
Nesto nisam pratio ovaj projekat u poslednje vreme, pa me zanima info od stanara koji procenat ljudi se uopste uselio do sada? Jeste li vi koji vec tu zivite i dalje na gradilistu ili je sve vec zavrseno (kako gradjevinski tako i papiroloski) jer ove slike od gore su primer bezobrazluka, toliko djubreta i suta unaokolo.
 
Nesto nisam pratio ovaj projekat u poslednje vreme, pa me zanima info od stanara koji procenat ljudi se uopste uselio do sada? Jeste li vi koji vec tu zivite i dalje na gradilistu ili je sve vec zavrseno (kako gradjevinski tako i papiroloski) jer ove slike od gore su primer bezobrazluka, toliko djubreta i suta unaokolo.
Ja trenutno opremam stan i primećujem da sam debelo usporio sa opremanjem, jer mi se ne dolazi u ovakvo okruženje. Ni papirološki ni građevinski nije još gotovo za lamele D i E. Za ostale lamele nisam siguran.
 
Ja trenutno opremam stan i primećujem da sam debelo usporio sa opremanjem, jer mi se ne dolazi u ovakvo okruženje. Ni papirološki ni građevinski nije još gotovo za lamele D i E. Za ostale lamele nisam siguran.
U istoj smo situaciji, ali me raduje cinjenica da su im odbili za izmenu gradjevinske pre neki dan, i da je nedostajalo samo nekoliko potpisa sto su i dostavili i ponovo predali za izmenu i nadam se da ce papiroloski sve biti zavrseno za lamelu D oko 15 septembra ako ne i prije ili nikad se ne zna kasnije jer zavsi sad od drzave. Radovi traju u lameli D, dosta toga je zavrseno, hodnici skoro potpuno gotovi, najveci problem je ne funkcionisanje lifta i dalje sto ocekujem sa izmenom gradjevinske dozvole da se pusti u rad.
 
U istoj smo situaciji, ali me raduje cinjenica da su im odbili za izmenu gradjevinske pre neki dan, i da je nedostajalo samo nekoliko potpisa sto su i dostavili i ponovo predali za izmenu i nadam se da ce papiroloski sve biti zavrseno za lamelu D oko 15 septembra ako ne i prije ili nikad se ne zna kasnije jer zavsi sad od drzave. Radovi traju u lameli D, dosta toga je zavrseno, hodnici skoro potpuno gotovi, najveci problem je ne funkcionisanje lifta i dalje sto ocekujem sa izmenom gradjevinske dozvole da se pusti u rad.
Lift se uvek pušta u rad kad se svi usele, a nakon odbijanja GD imate pravo žalbe, ponovo aplikacija i sl.
 
Lift se pušta kada se uradi priključenje na mrežu. Naravno da je problem useljenje ali ne može se čekati da svi usele...prosto ne useljava se istom brzinom , iz različitih razloga. :)
 
Vrh