Šta je novo?

Mentalitetske celine Beograda

Хаха, ето видиш драги колега, и ти си написао да сам доживео јако непријатне "тренутке" - како сада то разумети? Тренутни тренутак је такав да сам од затварања славина у мају имао воде 3 дана. Централном мени тај тренутак траје 4 месеца, док периферијском мени тај тренутак траје повремено. Чињеница је, међутим, да се у грочанском водоводу, због тога (као и због многих других ствари) слабо ко узбуђује.
 
Ту изјаву неко са Дорћола разуме да неће имати воде годишње 2 сата, док ономе на периферији та изјава значи да неће имати воду два месеца. Али да, цена паркирања у центру је највећи животни проблем који човек може да доживи, по речима нашег Родригеза. ...
Ono kad je neko toliko iskompleksiran i opterećen da od drveta ne vidi šumu. :confused:
Što je najluđe, ja više ni ne živim u centru. 😄 Ali možemo uvek da se nađemo pa da ga zajedno obiđemo i ispričamo se. Pošto vidim da ne možeš ti bez mene nikako. Živ mi bio.
 
Хаха, ето видиш драги колега, и ти си написао да сам доживео јако непријатне "тренутке" - како сада то разумети? Тренутни тренутак је такав да сам од затварања славина у мају имао воде 3 дана. Централном мени тај тренутак траје 4 месеца, док периферијском мени тај тренутак траје повремено. Чињеница је, међутим, да се у грочанском водоводу, због тога (као и због многих других ствари) слабо ко узбуђује.
Не узбуђују се јер имају, веровао или не - много веће проблеме у другим насељима па је Гроцка - level 1 :)

Pošto vidim da ne možeš ti bez mene nikako. Živ mi bio.
Види, ако ниси завалио, ти си тај који се начи на моје постове и јури ме по свим темама заједно са интимусом са Прокопа па заиста нисам сигуран ко је од нас заиста искомплексиран, оптерећен и поремећен , али нека буде да сам ја. ;)
 
Slobodno se javi da se nađemo, bilo kad i bilo gde, pa ćemo da prođemo sve što te zanima i sve što ti je ostalo nejasno. Živ mi bio.

A i o sebi i svom kraju si vec nebrojeno puta rekao vise nego dovoljno, posto ne mozes 10 postova da sastavis a da negde i na neki nacin ne izbacis izliv svoje zavisti i kompleksa prema drugim ljudima.
 
Poslednja izmena:
Vrh