Šta je novo?

Savski amfiteatar (Beograd na vodi)

hahaha :) to treba sa gledas iz razlicitog ugla ali na zalost mnogo veliki broj ljudi u nasoj zemlji sve gleda sa negativnog stanovnistva umesto sa pozitivnog.

1) sadasnja guzva pokazuje koliko ludacki jaku ekonomiju imamo
2) izgradnja “citav grada” novog novcijatog u sred krize kakve danas imamo je nevidjen uspeh svetskih razmera

a znajuci nasu drzavu i ovaj ludacki ekonomski razvoj (bez obzira ko bude na vlasti) izgradice sigurno jos jedan sprat na Gazeli :) da bude tipa suprotan smer pa po 5 traka.
 
@Игоре, надам се да @Шоми303 није био са тобом кад си сликао са крова БИГЗ-a!
1647121952924.png
:D:cool:

Ех у оваквим фотељама смо седели док је редакција часиписа Аутомобил, касније Ауто била у БИГЗ-у.
 
More like kopi pejst BW Quartet zgrade koja je najbliža Pošti. Ceo ovaj BW Elements blok (Echo, Lumia, Sensa, Eterna) je samo mirorovan Quartet blok
 
Proverene informacije od izvođača - prve zgrade koje su rađene u okviru BW su bile jako kvalitetne, nemački okovi, vrhunska keramika itd. Međutim od tada se prešlo na turske pa i na kineske okove, lošiju završnu obradu i keramike i parketa. Žao mi je ako je tako,
 
А тај поглед показује да је овај цео пројекта од значаја само за новокомпоновану елиту, просечном Београђанину показује да од "највећег националног пројекта" неће добити ништа.
 
Divno je videti da elita, bliska vlasti, ima sve uslove da u potpunosti iskoristi svoj položaj i da na kvalitetan, ugodan i zdrav način provodi svoje vreme. Pogotovo mi je drago što su se dovoljno obezbedili, da radno vreme i radni dani njima više ne znače ništa. Imaju dovoljno para i kapitala koji sad već sam radi za njih. Sve to uz priču da je to za dobrobit naroda, nacije i države. Zaista svaka čast.

Nama ostalima, koji nismo dovoljno pametni, promoćurni i dalekovidi, ostaje da stavimo prst na čelo i dobro razmislimo šta nam je činiti.
 
Proverene informacije od izvođača - prve zgrade koje su rađene u okviru BW su bile jako kvalitetne, nemački okovi, vrhunska keramika itd. Međutim od tada se prešlo na turske pa i na kineske okove, lošiju završnu obradu i keramike i parketa. Žao mi je ako je tako,
Isto sam cuo od vlasnika jedne od firmi od kojih nabavljaju gradjevinski materijal. No ljudima je izgleda bitniji pogled od kvaliteta stanova pa ih i dalje kupuju. Za Kulu ne znam, moguce da je kvalitetno rade.
 
Vrh