Šta je novo?

Savada 3

Upravo sam se čula sa kancelarijom Neimar V. Po njihovim trenutnim saznanjima sa gradilišta trebalo bi da bude gotovo do kraja februara, početak marta. 🤔.
Hvala na informaciji.. Nadam se da ce tako biti, planiram da obidjem stan uskoro da vidim generalno stanje unutra i na gradilistu, ako mi dozvole.
 
I ja se slazem da bih realno bilo da mogu zavrsiti za mesec dana sve da imaju jedno 300 radnika na gradilistu. Ovako je pitanje koliko ih je tamo aktivno i kojim tempom rade. Vidjam nekada neko i nedeljom..
 
Poslednja informacija je da će početi sa predajom ključeva 15. Marta a da će sa radovima završiti do kraja februara, danas sam bio u poseti gradilištu dosta radnika sam video da rade na pristupnim saobraćajnicama.
 
Kako ti se cine prilazi, hodnici i ulaz po sredjenosti? Je li realno da zavrse sve ovaj mesec?
 
Poslednja izmena:
image.jpg
 
Kako ti se cine prilazi, hodnici i ulaz po sredjenosti? Je li realno da zavrse sve ovaj mesec?
Hodnici i ulazi su sredjeni, rade samo na pristupnim saobraćajnicama i dvorištu, kad sam bio bilo je dosta radnika tako da mi deluje da je realno, ali da se ogradim građevina nije moja struka tako da je procena laička.
 
Hodnici i ulazi su sredjeni, rade samo na pristupnim saobraćajnicama i dvorištu, kad sam bio bilo je dosta radnika tako da mi deluje da je realno, ali da se ogradim građevina nije moja struka tako da je procena laička.
Иста ситуација била је и данас.Поплочали су скоро све прилазе згради.
 
Hodnici da li izgledaju lepo, poslednji put kada sam ja bio bili su bas neuredni.
 
Jos uvek su neuredni hodnici. Povrh toga, video sam u lameli 1 da ima stanova bez postavljenih parketa i unutrasnjih vrata. Prema tome, pored spoljnih radova, ima jos dosta posla za unutrasnjost i stanove.
 
Tesko da ce radovi biti gotovo do kraja februara. Ima li novosti nekih? Rade li radnici na gradilistu uopste? Ima li vas komsije :D
 
Kako sam ja informisan, deljenje ključeva treba da počne sredinom marta, ali će trajati dva meseca, tako da ja računam da ipak neće biti pre aprila.

Ima još sitnica da se sređuje, mada najvećim delom čini mi se da je ostalo čišćenje. Rekao bih da je sve popločano oko zgrade, nedostaje valjda još samo asfalt koji ide iza zgrade, a i unutra deluje takoreći sve završeno, pa mislim da bi moglo sve da bude sređeno i očišćeno u narednih mesec dana. Čišćenje stanova je bilo u toku. Čuo sam da hodnici treba još jednom da se kreče, mada mislim da se to odnosi samo na stepenišni deo, koji ima oštećenja, jer mi ostalo deluje dobro, ali verovatno nije isto u svakoj lameli i na svakom spratu.

Evo nekih novih sličica...





















 
Kako sam ja informisan, deljenje ključeva treba da počne sredinom marta, ali će trajati dva meseca, tako da ja računam da ipak neće biti pre aprila.

Ima još sitnica da se sređuje, mada najvećim delom čini mi se da je ostalo čišćenje. Rekao bih da je sve popločano oko zgrade, nedostaje valjda još samo asfalt koji ide iza zgrade, a i unutra deluje takoreći sve završeno, pa mislim da bi moglo sve da bude sređeno i očišćeno u narednih mesec dana. Čišćenje stanova je bilo u toku. Čuo sam da hodnici treba još jednom da se kreče, mada mislim da se to odnosi samo na stepenišni deo, koji ima oštećenja, jer mi ostalo deluje dobro, ali verovatno nije isto u svakoj lameli i na svakom spratu.

Evo nekih novih sličica...





















 
Lepo izgleda. Da li ima struje na uticnicama i prekidacima? Znam da su pricali da ce da puste, ali to traje vec 2 meseca.
 
Nisu sve lamele pocele sa radom u isto vreme, lamela 1 koja gleda na glavnu ulicu je poslednja zavrsena spolja, pa su i u unutrasnjosti ostali stanovi koji nisu dovrseni (tamo sam nedavno video stan bez parketa i unutrasnjih vrata). Takodje sam bio pre dva dana na gradilistu, tada nisu sve strane bile poplocane, samo deo ka Beloj Reci gde je ulaz u garazu. Moguce je da ce prvo krenuti useljevanje u pojedinace lamele (npr. 2 i 3) gde su vecina stanova zavrseni.
Ove slike su od prekjuce u nedelju, tada deo ka ulici i iza nije bio poplocan sto se vidi sa slika, jedino da su juce i danas sve zavrsili:
 

Prilozi

  • 20220227_155152.jpg
    20220227_155152.jpg
    182,1 KB · Pregleda: 234
  • 20220227_155438.jpg
    20220227_155438.jpg
    268,2 KB · Pregleda: 231
  • 20220227_155814.jpg
    20220227_155814.jpg
    238 KB · Pregleda: 227
  • 20220227_155944.jpg
    20220227_155944.jpg
    242,4 KB · Pregleda: 232
  • 20220227_160017.jpg
    20220227_160017.jpg
    144,7 KB · Pregleda: 247
Nisu sve lamele pocele sa radom u isto vreme, lamela 1 koja gleda na glavnu ulicu je poslednja zavrsena spolja, pa su i u unutrasnjosti ostali stanovi koji nisu dovrseni (tamo sam nedavno video stan bez parketa i unutrasnjih vrata). Takodje sam bio pre dva dana na gradilistu, tada nisu sve strane bile poplocane, samo deo ka Beloj Reci gde je ulaz u garazu. Moguce je da ce prvo krenuti useljevanje u pojedinace lamele (npr. 2 i 3) gde su vecina stanova zavrseni.
Ove slike su od prekjuce u nedelju, tada deo ka ulici i iza nije bio poplocan sto se vidi sa slika, jedino da su juce i danas sve zavrsili:
Da, u pravu si, to nije bilo završeno, mada nisam baš sve detaljno gledao, ali mi sve to deluje kao sitnice koje bi za mesec dana mogle da budu završene. Možda i grešim. Videćemo. I do sada je više puta trebalo da bude gotovo pa sve nekako potraje mnogo duže od očekivanog. Kao što rekoh, ja nekako računam da će biti gotovo u aprilu, a verujem da će i deljenje ključeva ići upravo tako po redosledu gradnje lamela.
 
Da, u pravu si, to nije bilo završeno, mada nisam baš sve detaljno gledao, ali mi sve to deluje kao sitnice koje bi za mesec dana mogle da budu završene. Možda i grešim. Videćemo. I do sada je više puta trebalo da bude gotovo pa sve nekako potraje mnogo duže od očekivanog. Kao što rekoh, ja nekako računam da će biti gotovo u aprilu, a verujem da će i deljenje ključeva ići upravo tako po redosledu gradnje lamela.
Nadam se i ja, samo da ne posustanu u radovima u narednom periodu..
 
Trebalo bi malo da se angazuju nema jos puno posla. Ciscenje je lako. Samo da lepo urade zavrsne radove okolo zgrade, da ne otpadne od mrza posle 10 dana.
 
Struje ima u stanovima, asfaltiran je prvi sloj okolo zgrade. Verovatno ide i sledeci sloj. U martu je predaja kljuceva.

U hodnicima ima posla prilicno, ali to moze da se zavrsi sigurno u roku od 15 dana i pre.
 
Dobar dan. Ja sam danas obaveštena da dodjem po ključ 26og marta. Konačno. Nek nam je sa srećom komšije..
 
Jel ima neko od stanara iz lamele 2 na stranici mozda? Imamo jedan problem vezano za tu lamelu, koji pokusavam da resim ali kao pojedinac je nemoguce da sama resim to.
 
Poslednja izmena:
Vrh