Šta je novo?

Forumski kviz

Kako se zove grupa koja je između ostalih uticala na Kurta Kobejna i čijih su neoliko pesama izveli na čuvenom Unplugged koncertu u Njujorku?
 
ахх, Нирвана 🤢 никада их волео нисам, и осим Smells Like Teen Spirit, не знам ниједну другу песму
 
Gde se nalazi ovaj vodopad? (slika je namerno mala)


1713176114806.png
 
za slučaj da nije gostilje, spotonica kod prijepolja?

a i nešto mislim da bi pribojac pre reklamirao svoj stroži lokal...
 
Jeste Sopotnica :) To mi je selo inače, jedna od devastiranih vodenica pored saog vodopada i dalje pripada mojoj porodici.

Inače ovaj vodopad se odronio ove godine, ova ogromna stena se srušila i odnela most. Čini mi se da vodopad više nije atrektivan kao pre ali videćemo šta će da uradi erozija.
 
Кад смо већ код Балашевића, ево једне моје опсервације. Која реч је апсолутни лајтмотив његових песама? То ме подсети да јој нађем тачан број, баш као што је он тражио број у Јануару.
 
Кад смо већ код Балашевића, ево једне моје опсервације. Која реч је апсолутни лајтмотив његових песама? То ме подсети да јој нађем тачан број, баш као што је он тражио број у Јануару.
"osmeh mi je lajtmotiv"
 
Осмех је његов лајтмотив, али лајтмотив песама (бар онако како ја то чујем) је једна неочекивана, и прилично ретка реч.
 
Брзински избројах невероватних 36 песама где се помиње дотични.

Беки, видим, али стварно шта рећи...
 
Кад смо већ код Балашевића, ево једне моје опсервације. Која реч је апсолутни лајтмотив његових песама? То ме подсети да јој нађем тачан број, баш као што је он тражио број у Јануару.
Nostalgija ili depresija
 
Не.

Овај је трговао са Васом Ладачким, а и седео на прагу земље Србије.
 
Poslednja izmena:
Vrh