Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Fascinantno mi je da ti ne odustajes. Evo sta si tvrdio:
Polovina knjiga na sajtu košta upravo onoliko koliko sam napisao - 1000+ evra.
Preostale koštaju 200-500 evra.
A zapravo 77,84% knjiga kosta ispod 250€, a preko polovine knjiga kosta manje od 125€.

Nadam se da ce ti neko pokloniti jednu lepu knjigu za predstojece praznike.
618NvXm2LfL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
 
Samo neka ima svega u ponudi.

A edukacija gradjana i promena sistema vrednosti se vrsi na drugim mestima.

Bar su ovo knjige, iako proseratorske slikovnice, i dalje su knjige. Bolje nego patike od 500 ili duks od 700 evra.

Mada i to treba da imamo u ponudi.
 
Uh, ovo ce elita koja posecuje Galeriju odmah da pokupuje

 
Uopste nije rasprava o cenama, ko zeli kupice, ne ulazim u to. Sto kaze @Beki odlicno je da ima svega u ponudi.

Iskljucivo mi smeta sto neko namerno ponavlja neistine i posle se pravi blesav.
Fascinantno je čime se ti baviš. Izračunavaš procenat knjiga određene cene?! Svašta. Nikog ovde ne zanima da li je 40% ili 60% knjiga skuplje od 1000e. U mom prvom postu samo sam napisao da knjiga košta 1000 evra (ne tvrdeći da sve koštaju toliko). To sam naveo kao kuriozitet. Svejedno mi je da li će ih neko kupovati ili ne, ne osuđujem nikoga, svako troši svoj novac kako želi. A ti si na to skočio kao oparen - kao da upravo ti uvoziš te knjige pa ti ja pravim lošu reklamu. U svakom slučaju, opusti se, nikog ne zanima što ja nisam pogodio tačan procenat knjiga koje koštaju više od hiljadu evra. Nikoga.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Dobro, napises da 50 posto kosta 1000 evra pa onda kad ti se argumentovano i precizno odgovori, onda nije bitno.

Iskreno, ne mogu da znam sta si mislio, ali i meni je tvoj prvi post zvucao kao da kazes da je to mesto gde sve knjige kostaju po 1000 evra.
 
Najteze je priznati kad pogresis, al ovo je bas ekstreman primer.
 
Galerija News:

1. Igraonica (ili kako se već zove mesto gde se igraju video igre) na drugom spratu lepo radi. Na mojoj slici se vidi jedna polovina lokala.

2. Otvoren novi "N fashion" na prvom spratu, dva lokala od starog lokala koji je sad zatvoren. Ne znam šta je poenta ovog preseljenja; novi lokal je veći od starog za 25% rekao bih. Dok su izvodili radove, mislio sam da će spojiti stari i novi lokal.

3. Otvoren "Beosport /BS" na prvom spratu, a zatvoren njihov stari lokal na istom spratu. Drže iste brendove kao pre ali imaju veći deo kolekcije nego ranije.

4. Pored frizerskog salona na drugom spratu otvoren neki lokal koji im služi za neke modne revije. Ne deluje baš kao privremen lokal. Nije mi jasno kako se to isplati kad se koristi retko.
ce8442cfea2fb9a6aeca160404a83d79.jpg
eac27d4aa6799087992b4900a9bb1b6a.jpg
554f49ef38654a63631544c8e13d6d4b.jpg
9ff0ffb32b45ff9414c3bc22279742c4.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Galerija News:
Otvorena prodavnica "Computerland gift shop" na drugom spratu

(screenshot sa njihovog storija)
9b05a65aab81429213058e77e0ccb072.jpg
08f6776d8e1c9e6b34941b12a75c3a45.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Kad li će se promeniti mentalitet većini koji uvek žele da parkiraju odma tu negde. NE znam što ali uvek zatvaraju onaj prvi ulaz iz glavne ulice i onda sav saobraćaj ide pozadi gde je okretnica. Naravno tu je gužva. Ali ide stvar, kao prvo svi se guraju u podzemni, a mi koji odemo na ove na spratu se zaglavimo u gužvi jer svi hoće na sred negde da stanu na prvom spratu jer nema mesta. A odeš na tipa p3 p4 tamo sve prazno...
 
Kad li će se promeniti mentalitet većini koji uvek žele da parkiraju odma tu negde. NE znam što ali uvek zatvaraju onaj prvi ulaz iz glavne ulice i onda sav saobraćaj ide pozadi gde je okretnica. Naravno tu je gužva. Ali ide stvar, kao prvo svi se guraju u podzemni, a mi koji odemo na ove na spratu se zaglavimo u gužvi jer svi hoće na sred negde da stanu na prvom spratu jer nema mesta. A odeš na tipa p3 p4 tamo sve prazno...

Juče idem u Galeriju i tri lika ispred mene. Podzemna garaža, prazno tipa 20 mesta (to znači gužva) i sva trojica skreću u podzemnu garažu :)
Parkirao sam se na P3 tamo malo dalje od ulaza. Nikoga nije bilo u celom redu kada sam parkirao i kada sam odlazio... Lepo izvadim klinca sa dečjteg sedišta, imam prostora da ga spremim i niko mi ne lupa vrata i grebe limariju.
 
Juče idem u Galeriju i tri lika ispred mene. Podzemna garaža, prazno tipa 20 mesta (to znači gužva) i sva trojica skreću u podzemnu garažu :)
Parkirao sam se na P3 tamo malo dalje od ulaza. Nikoga nije bilo u celom redu kada sam parkirao i kada sam odlazio... Lepo izvadim klinca sa dečjteg sedišta, imam prostora da ga spremim i niko mi ne lupa vrata i grebe limariju.
Parkirao sam se pre par vikenda gore na P3, prazno. Ali ne lezi vraze cekao sam 15 minuta da izadjem oko 21h iz te garaze jer ljudi ne umeju da prate signalizaciju i parkiraju na SRED puta na nizim nivoima. Tako da od sada samo idem na podzemni nivo.
 
Jel ti imaju i vratara
Koliko kosta vožnja onim kolima po galeriji
 
Vrh