Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Galerija News:
U prizemlju se otvara "Nicolas concept store". Koliko vidim, imaju već dve radnje u BG i jednu u Zagrebu.
512efe1b2310872973ba572b26211dd5.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Svratih u subotu vece do galerije i ono je bila tolika guzva da je bilo skoro nepodnosljivo, ljudi u redovima za ulazak, saobracajni cep u okolini, mogu tek misliti sta ce biti kad se BnV izgradi jos. Takodje apsolutna neregulacija oko parkinga, gomila automobila poprecno parkirani na voznim trasama blokiraju prolaz a rampa jos uvek nije u funkciji.
 
Svratih u subotu vece do galerije i ono je bila tolika guzva da je bilo skoro nepodnosljivo, ljudi u redovima za ulazak, saobracajni cep u okolini, mogu tek misliti sta ce biti kad se BnV izgradi jos. Takodje apsolutna neregulacija oko parkinga, gomila automobila poprecno parkirani na voznim trasama blokiraju prolaz a rampa jos uvek nije u funkciji.

Iskreno jedini TC u BG koji ne odaje utisak klaustrofobije.
Ali guzve ovih dana jesu ludacke, u Galeriji cak i radnim danima bude guzve.
 
Zato što je IN ići u taj tržni centar. Iako 70% ljudi neće ući sigurno u one brendirane butike, pre će otići u Galeriju nego recimo u stadion gde iste te sve prodavnice imaju.
Ja naravno isto odem tamo, da bi se prošetao ne u šoping :)
 
Kad se kula otvori onda može u završene projekte :D

@kopmania pa mislim da se u Galeriju ide jer je najsvestranija imaš prodavnice iz svih drugih TC sve na jednom mestu jer je jednostavno ogroman, dok bi inače morao da ideš u bar 2 TC da bi obišao istu kombinaciju prodavnica :D
 
Kad se kula otvori onda može u završene projekte :D

@kopmania pa mislim da se u Galeriju ide jer je najsvestranija imaš prodavnice iz svih drugih TC sve na jednom mestu jer je jednostavno ogroman, dok bi inače morao da ideš u bar 2 TC da bi obišao istu kombinaciju prodavnica :D
Pa nema, recimo ja volim LC Waikiki, tamo ga nema. Nema jysk, nema još nekih jeftinijih prodavnica.
 
Da i meni je LC Waikiki pao napamet kad sam već poslao post ali ja ne pazarim u njemu pa ga se nisam odmah setio, svakako da bi mogao da se otvori ako su mogli Terranova i New Yorker koju su otprilike ista klasa kvaliteta i cena.
 
Zašto zatvaraju ovaj prvi ulaz u garažu? Da bi se svi preusmeravali u jedan mali ulaz u garažu u maloj sporednoj ulici koja je slepa, kako bi ljudi poput radovića rekli kako je gužva i kako je to super?
 
Zašto zatvaraju ovaj prvi ulaz u garažu? Da bi se svi preusmeravali u jedan mali ulaz u garažu u maloj sporednoj ulici koja je slepa, kako bi ljudi poput radovića rekli kako je gužva i kako je to super?
zato sto se blokira cela raskrsnica jer je prvi ulaz previse blizu i bukvalno SVI idu na njega.
 
znači lakše to nego da jedan čikica stoji tamo negde i da rasporedjuje gde ko da ide.
ne pomaze nista u ovom slucaju kada se prica o bahatom narodu bez trunke mozga i nacina ponasanja. Vec sam gore pisao kako su nivoi spoljne garaze PRAZNI a ljude mrzi da se penju vise od P1, pa parkiraju po sred saobracxajnice i prave kolaps. Slicno je i na nivoima pod zemljom, te dobijes lancanu reakciju i kolaps.
 
ne pomaze nista u ovom slucaju kada se prica o bahatom narodu bez trunke mozga i nacina ponasanja. Vec sam gore pisao kako su nivoi spoljne garaze PRAZNI a ljude mrzi da se penju vise od P1, pa parkiraju po sred saobracxajnice i prave kolaps. Slicno je i na nivoima pod zemljom, te dobijes lancanu reakciju i kolaps.
da da i ja sam pisao to.
plus ima onih sa 4 žmigavca kod onog ulaza tu malo dalje, plus ove pametne što se guraju preko reda.
Tako sam i ja 20 minuta čekao da skrenem tamo u ulicu desno, da bi video da je gronji parking skroz prazan
 
Šteta sto treći izlaz nije ujedno i ulaz u garažu.
Prodisaće malo ulica kada spoje galeriju sa mostarskom petljom.
 
Mesecima se vec parkiram u nadzemnom delu i ne osecam guzvu ni u najgorim periodima, in and out bukvalno, dok mi je ranije nekad trebalo po 15 min da udjem u podzemnu i jos minimum toliko da izadjem.
 
Mesecima se vec parkiram u nadzemnom delu i ne osecam guzvu ni u najgorim periodima, in and out bukvalno, dok mi je ranije nekad trebalo po 15 min da udjem u podzemnu i jos minimum toliko da izadjem.
ali dokle dodješ do te nadzemne oteliš se u koloni sa pametni m vozačima
 
Vrh