Šta je novo?

Razni projekti


Ово је дефинитивно Лисичији поток јер је ова парцела раздвојена само једном маленом једносмерном уличицом од касарне ”Лисичији Поток” а и налази се испод Краљеве чесме, одакле званично и почиње Лисичији поток.
 
То најновији штос. Инвеститори по сопственом нахођењу “проширују” територије најпожељнијих локација. Тако да ускоро цео БГ може постати Дорћол и Дедиње, а можда и Мејфер и Хемпстед Хит.
 
Ako može Žarkovo da bude Julino brdo, a od nedavno i Banovo brdo, mogu i drugi delovi grada da se zovu kako hoće, jer to ne može niko da im zabrani. :D
 
Скопљанска,
у близини Земунских капија

FD8945F5-F210-465E-87A9-B41CFE39DEB5.jpeg
55D147CF-C13B-47C8-A698-C97BB0EF1635.jpeg
19CFB125-8183-4B2F-98C4-E6533A6337B8.jpeg
 
Ima li neko informacije o ovom projektu:

 
"Treća najveća švajcarska investicija u Srbiji – Kraljeva česma, predstavlja potpuno novi koncept luksuznih stambenih objekata i nudi brojne pogodnosti u pogledu investiranja
Na padinama Dedinjskog brda, na skoro 13.000 metara kvadratnih prostire se kompleks Kraljeva česma koji se već svojom pozicijom, u neposrednoj blizini Belog dvora, izdvaja kao prestižno mesto za život

Spoj udobnog i urbanog na jednom mestu​


Na padinama Dedinjskog brda, na skoro 13.000 metara kvadratnih prostire se kompleks Kraljeva česma koji se već svojom pozicijom, u neposrednoj blizini Belog dvora, izdvaja kao prestižno mesto za život. Zahvaljujući svojoj lokaciji, život u okviru kompleksa Kraljeva česma donosi udobnost i potpuni mir kome dodatno doprinosi raskošno zelenilo koje ga okružuje. Ono što je velika prednost ove lokacije jeste dovoljna udaljenost od gradske gužve i buke, ali istovremeno i odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući čemu će posetioci moći nesmetano da stižu do svih lokacija u kratkom vremenu. Na taj način svi posetioci moći će da isprate tempo urbanog i modernog gradskog života.
Osim apartmana, kompleks Kraljeva česma raspolaže i prvim brendiranim spa & wellness centrom koji je deo projekta GOCO Hospitality tima. Sa željom da se zadovolje sve potrebe posetilaca veliki deo kompleksa zauzimaće upravo spa & wellness centar u čiju će ponudu biti uključeni brojni tretmani i usluge koji će imati za cilj potpuno opuštanje i rehabilitaciju tela, duha i uma svih posetilaca. "

FOTO: PROMO
.

.


.
FOTO: PROMO
.

.
FOTO: PROMO
.




.
FOTO: PROMO
.
.
FOTO: PROMO
.


FOTO: PROMO
.

FOTO: PROMO
.


.
FOTO: PROMO
.
.
FOTO: PROMO
.
1689541577059.png
 
sta se desava na Dedinju? Mislim na pravo Dedinje? Kakvo je stanje? Neznanog Junaka? Ima li nesto kreativno, pristojno? Ako neko pokriva taj deo grada neka da neku sliku, informaciju.
Hvala
 
Zavisi šta je za tebe kreativno i pristojno. Ima nekoliko projekata koji se radi ili su nedavno završeni.
 
Ima li neko informacije o ovom projektu:


Zvao ja prošle nedelje da proverim uslove i tačnu poziciju, kao što sam i pretpostavio nalazi se na placu pored Green Residence-a, tj izmedju GR i EKO pumpe u Dragoslava Srejovića. Cena kvadrata varira u zavisnosti od kvadrature i toga da li ste keš ili kreditni kupac, npr za stan od 60ak kvadrata za kreditne kupce cena kv. je 2800+PDV uz obavezu kupovine garažnog mesta (ako se dobro sećam mislim oko 18k da je cena sa PDV). Ovo je neki orjentir pa se nadam da će biti od koristi.
 
Zvao ja prošle nedelje da proverim uslove i tačnu poziciju, kao što sam i pretpostavio nalazi se na placu pored Green Residence-a, tj izmedju GR i EKO pumpe u Dragoslava Srejovića. Cena kvadrata varira u zavisnosti od kvadrature i toga da li ste keš ili kreditni kupac, npr za stan od 60ak kvadrata za kreditne kupce cena kv. je 2800+PDV uz obavezu kupovine garažnog mesta (ako se dobro sećam mislim oko 18k da je cena sa PDV). Ovo je neki orjentir pa se nadam da će biti od koristi.

Hvala puno na informacijama. Cena je negde u rangu onoga što sam i očekivao s obzirom na komparativne projekte.
 
Polako se pravi gužva tu, pored Green Residence-a se već pravi Zoned Pionir Palas, a sada i Palata Vizantija.

Bilo bi lepo da imamo pregleg gde su tačne lokacije i kako je osmišljeno povezivanje ulicama i komunikacija. Na Google Satelitu se još ne vidi ni Pionir Palas...
 
Zavisi šta je za tebe kreativno i pristojno. Ima nekoliko projekata koji se radi ili su nedavno završeni
Polako se pravi gužva tu, pored Green Residence-a se već pravi Zoned Pionir Palas, a sada i Palata Vizantija.

Bilo bi lepo da imamo pregleg gde su tačne lokacije i kako je osmišljeno povezivanje ulicama i komunikacija. Na Google Satelitu se još ne vidi ni Pionir Palas...
pa ta rupa nije Dedinje, do duse uskoro ce i Labudovo brdo biti Dedinje tako da...
 
Ne znam što mi odgovaraš konstatacijom da Lisičji potok nije Dedinje, kada sam ja odgovarao na tvoje pitanje u vezi gradnje u Neznanog junaka. Evo da se podetimo pitanja.

sta se desava na Dedinju? Mislim na pravo Dedinje? Kakvo je stanje? Neznanog Junaka? Ima li nesto kreativno, pristojno? Ako neko pokriva taj deo grada neka da neku sliku, informaciju.
Hvala
 
У Незнаног јунака је никло неколико зграда. Од Амбасадор парка (Симе Лозанића) па ка згради Пинка.

У Велисава Вуловића, испод новог Максија, се гради са обе стране. Једна новоградња у Баје Пивљанина, мислим да је ово био последњи празан плац у том делу улице... у Милоја Ђака има неколико као и један у Миће Орловића (овде је Мерин Дедиње). Видећу да сутра када будем шетао пса сликам неке од њих и поставим овде, мада је већина тек у темељима или мало даље од тога.

Оно што ми се допало су 2 пројекта који су ламелне куће (у низу) уместо зграда са становима.
https://mdjresidence.rs/ и https://dhome.rs
 
Оно што ми се допало су 2 пројекта који су ламелне куће (у низу) уместо зграда са становима.
https://mdjresidence.rs/
Ovima Miloja Đaka srce Dedinja i ujedno najzeleniji deo Dedinja, Aerodrom i Trg republike u neposrednoj blizini... Samo još fali da napišu kako je pored njih i Ognjena zemlja.​
 
Ovima Miloja Đaka srce Dedinja i ujedno najzeleniji deo Dedinja, Aerodrom i Trg republike u neposrednoj blizini... Samo još fali da napišu kako je pored njih i Ognjena zemlja.​
Присвојили су шуму око касарна Лисичији поток и Васа Чарапић као и од БИА-је... можда чак и од Ортопедске. :)
 
Vrh