Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Većina ljudi na Gazeli su ljudi koji idu na posao sa novog u stari grad.
Tih istih vozača,nema tu leti,jer su na odmoru,a njih su na gazeli menjali turci,zato mi nikada i nismo osetili da gazelu guse turci,odnosno nikada necemo videti benefite obilaznice.
 
Gazela trenutno
Možda ljudi još ne znaju da je puštena ili će efekat biti 0

Pogledajte prilog 165940
Rekao bih da su guzve ipak manje a tek je jutros u 9 pustena obilaznica. Koliko znam u ovo doba je bio pakao skroz od Zmaja do Dusanovca... Ocekujem da obilaznica koliko toliko rastereti Gazelu, makar 5 %... Ako nista drugo da ne gledamo teske kamione i slepere kroz grad.
 
Ако неко прође из правца Шида нека напише како је обележено испред искључења на обилазницу (то јест главни правац сада) да ли су постављене нове табле са ознакама Софија, Солун, Истанбул, транзит и слично, као што из правца Ниша пише Будимпешта и Загреб.
 
Neko je pitao zašto snimamo sa visine i ne spustimo se niže.
Bežimo od dalekovoda ko đavo od krsta.
Ja sam zamalo ostao bez drona kada sam snimao deo od Ostružnice do Orlovače, tek na snimku sam video za koliko sam promašio dalekovod.
Baš to, ne znam da li si možda primetio ako si gledao snimak kako je pao ovaj dron da je neka plava škoda išla uz autobus mislim da je dronom upravljano iz automobila u pokretu i da je gledao u kontroler da nije dobro osmotrio okolinu a na ekranu to ne može da se vidi kao uživo... ja tu minimum na 44 metra letim i preletim sve dalekovode :) ili da se leti malo iznad rasvete kao što leti kolega srdjan prpa :)
 
Tih istih vozača,nema tu leti,jer su na odmoru,a njih su na gazeli menjali turci,zato mi nikada i nismo osetili da gazelu guse turci,odnosno nikada necemo videti benefite obilaznice.
Ne bih rekao da je ceo Beograd i istom danu otišao na odmor. Turaka ima koliko hoćeš ali ovo je milionski grad, ne vidim zašto bi odjednom nestala gužva na najprometnijem mostu u državi.
 
Guzve na gazeli su uvek u isto vreme,dolazak i odlazak sa posla u oba pravca.
Tu nema mesta turcima i ostalima,.
Najveći saobraćaj je u letnjoj sezoni,kada turisti prolaze kroz Beograd,ali u to vreme,kod nas je smanjen obim saobraćaja,pa iz tog razloga,turci i ostali karavani,ne prave guzvu na gazeli.
Problem gazele je PRESTROJAVANJE VOZILA,pred sam most i na samom mostu.
Ne može u špicu ,da se dozvoli bočno ukjućenje na most iz pravca NBGD,jer to dodatno usporava saobraćaj na mostu,i jednu traku mosta maltene eleminiše,plus vozači koji se tu uključuju,seku sve trake da dodju u krajnju levu,pa i ostale dve trake ukoče.
Pred most, krajnju levu traku,treba da drže oni ,koji prolaze kroz Beograd,ili ko se isključuje za Medaković,Konjarnik,Lastu,a ne oni koji idu za sajam,Kneza Miloša ,ili Autokomandu.
 
Ne znam koliko je Sektor D sada potreban, ceo pravac preko Pupinovog mosta nije opterecen, mogu za pocetak tu da prespoje, pa ako se pojave guzve moze da se krene sa sektorom D. Zasto bacati pare.
 
zn8a5.jpg


Svaka čast, stvarno. 👌

#Sistem nije zakazao #Nemci nam zavide
 
Ogranicenje u tunelu strazevica je 80 jer su malo pre toga postavili kamere za merenje ogranicenja pa da se vise para uzme. Nisu uspeli da otvore nadvoznjak i spoje resnik i rakovicu al su zato od prvog dana uspeli da instaliraju kamere, svaka cast.

Isto sad gledam neki snimak i vidim da je tunel strazevica u smeru ka nišu skraćen na jednu traku kao i nekih 100inak metara pre i posle a nema nikakvih radova niti nekog razloga zasto je to tako.
 
Ogranicenje u tunelu strazevica je 80 jer su malo pre toga postavili kamere za merenje ogranicenja pa da se vise para uzme. Nisu uspeli da otvore nadvoznjak i spoje resnik i rakovicu al su zato od prvog dana uspeli da instaliraju kamere, svaka cast.

Isto sad gledam neki snimak i vidim da je tunel strazevica u smeru ka nišu skraćen na jednu traku kao i nekih 100inak metara pre i posle a nema nikakvih radova niti nekog razloga zasto je to tako.
Bravo za komentar.
Al moraju da se znaju prioriteti, samo da se udara po dzepu,a pustanje mrtvog nadvoznjaka,to nije njihov posao,a i ne zanima ih... 🤬🤬🤬
 
Vrh