Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Otkud znam, ali mislim da nije veliki obim saobraćaja od Pančeva ka jugu uopšte.
Sa druge strane od Bubanj potoka do Malog Požarevca već sada postoji toliko saobraćaja da 2 trake nisu dovoljne.
Pogotovo ono parčence od BP do Transšpeda. Nova najcrnja tačka je spajanje starog AP na novu obilaznicu.
Voleo bi da nisam u pravu.
Videćemo.
Vidi ja recimo da idem iz pravca Niša ka Pančevu sigurno bih išao preko Bubanj Potoka iako je možda duže u km.
Isto tako kada je sada otvoren i ovaj deo obilaznice kada budem dolazio iz pravca Mitrovice ili Novog Sada ići ću obilaznicom a ne preko Gazele iako mi je to duže 10tak km sigurno ali predpostavljam da će biti manja gužva. Pogotovo kada su u pitanju duža putovanja.
 
Ja sam sa stanom u Mirijevu, duže mi je oko 10tak km treba da se vratim do petlje Lasta ali kao što rekoh ako vozim 200 km i više tuda ću ići.
Glava me zaboli kad počnem da prilazim aerodromu i gužvi koja je sada ista svim danima u nedelji.

PS ne pominjite Mrku dobiće ideju stvarno tako da nazovu Obilaznicu
 
Poslednja izmena:
Ja sam sa stanom u Mirijevu, duže mi je oko 10tak km treba da se vratim do petlje Lasta ali kao što rekoh ako vozim 200 km i više tuda ću ići.
Glava me zaboli kad počnem da prilazim aerodromu i gužvi koja je sada ista svim danima u nedelji.

PS ne pominjite Mrku dobiće ideju stvarno tako da nazovu Obilaznicu
Južni prilaz aerodromu treba proširiti. Stalno je gužva.

Odgledao sam čitav jučerašnji igrokaz sa predsednikom u glavnoj ulozi. Bahato, nadmeno, nemam reči, ali se posebno izdvaja hvalospev SPSu. Te Sloba ovo te Sloba ono, te Mrkonjić...

Što reče neko, hvaliti političara što je otvorio put ili bolnicu je isto kao kad bi hvalio bankomat kad ti da (tvoje) pare.
 
Postojeća trasa "sada već stare obilaznice" oko 9h na mapama je bila potpuno crvena, kao da je sve stalo. I odjednom je zelena kao da je skroz oslobođena, predpostavljam da je saobraćaj krenuo autoputem. I dalje nema nekih vesti i snimaka, već se po medijima vrte jučašnji snimci.

NA Open mapama je trasa unesena još pre nekoliko dana, kao da je otvorena
 
Poslednja izmena:
Waze mape
1BF9A78F-1B12-472E-84B6-12EE609974F1.jpeg
 
Inace je gugl azurirao satelitske mape, steta sto su i dalje stare oko 5-6 meseci, ali se vec vidi obilaznica kako treba.
 
Gde su nam one akrobatske zvezde.Do juče se tukli u vazdušnom prostoru,ko će prvi da izbaci snimak,a mi još čekamo crno na belo,da je obilaznica puštena u rad :D
 
Gde su nam one akrobatske zvezde.Do juče se tukli u vazdušnom prostoru,ko će prvi da izbaci snimak,a mi još čekamo crno na belo,da je obilaznica puštena u rad :D
Juče je Pink zakucao dron u dalekovod. Izvućiću snimak kasnije.

 
Vreme je da Rakovica donese Statut grada i otcepi se od Beograda jkoji je vazda eksploatisao i ignorisao uz udeljivanje nekih mrvica. Još mkalo pa ćemo biti ograđeni kao PAlestina ili Zapadni Berlin. Lepo Statut grada pa naš budžet naš prihod, i naše odluke. Dosta su nas maltretirali novobeogradizacijom, dorćolizacijom i vračarizacijom.
 
Teško da bi ste preživeli sa tim budzetom, u kome imate samo jednu kompaniju ⛪ koja ubire najviše para,ali sve pare idu u njihov dzep,niko još nije video ni dinara od njih:ROFLMAO:
 
Poslednja izmena:
ne vidimo ni da su nam okupatori dali ikakvu infrastrukturu, onaj bulevar da jedan čovek gradi brže bi ga gradio. A ovo sa neotvaranjem odavno završenog nadvožnjaka je posebno skandalozno.
 
Juče je Pink zakucao dron u dalekovod. Izvućiću snimak kasnije.

Neko je pitao zašto snimamo sa visine i ne spustimo se niže.
Bežimo od dalekovoda ko đavo od krsta.
Ja sam zamalo ostao bez drona kada sam snimao deo od Ostružnice do Orlovače, tek na snimku sam video za koliko sam promašio dalekovod.
 
ne vidimo ni da su nam okupatori dali ikakvu infrastrukturu, onaj bulevar da jedan čovek gradi brže bi ga gradio. A ovo sa neotvaranjem odavno završenog nadvožnjaka je posebno skandalozno.
Nadvožnjak nije završen. Već je pisano ovde o tome.
 
Vrh