Šta je novo?

Gradska magistralna saobraćajnica Novi Beograd - Surčin

Lik ima svoju ciljnu grupu. Jasno je da ima nekoga ko mu ili vodi kanal ili mu je mentor.
Po kolicini nepismenih komentara ispod svakog njegovog videa se vidi kvalitet te njegove ciljne grupe. O njegovoj pismenosti ne treba trositi reci. Jos svi komentari genericki - samo pohvale za njega.
 
Toliko stvari ima da snimi po gradu a on snima jedno te isto non stop. Toliko cesto snima ovu magistralu mogu da ispratim rast psenice na okolnim njivama.
Deluje mi da živi negde blizu pa mu jeftinije da se vrti oko svog mesta.
A često je po centru, nešto vrv tamo radi.
Ne verujem da baš nešto zarađuje od kanala.
 
Malo je bezveze da toliko pljujete po čoveku...
Jeste, totalno je nepouzdan, priča bezveze, ali ipak ode, snimi... smrzne se.
A ovde pametnice iz toplih stanova gledaju i trune u tuđi trud.
Lako je to kolege... samo ne vidim nijednog od vas da je pomerio zadnji deo anatomije da uradi nešto slično.
Samo trunite... a još i van teme, realno...
 
Kakva količina izrečenih, nema druge reči nego, laži! Gde za većinu pouzdano ovde znamo da su laži, a znamo i da on to zna pouzdano.

Zaista bi morali da počnemo od nečega, recimo da ne prenosimo više nekredibilne izvore, a Vesic definitivno nema bilo kakav kredibilitet. Ako mi ovde nismo to u stanju, nade nema...
 
Kakva količina izrečenih, nema druge reči nego, laži! Gde za većinu pouzdano ovde znamo da su laži, a znamo i da on to zna pouzdano.

Zaista bi morali da počnemo od nečega, recimo da ne prenosimo više nekredibilne izvore, a Vesic definitivno nema bilo kakav kredibilitet. Ako mi ovde nismo to u stanju, nade nema...
Sve se slažem, ali neka i tih nekredibilnih izvora. Oni su svedočanstvo o lažima, probijenim rokovima, izneverenim očekivanjima itd. Mislim da ogroman broj slobodnomislećih forumaša može da odvoji kredibilan od nekredibilnog izvora.

Oni koji ne mogu da prepoznaju nekredibilan izvor, ili oni koji svesno ne prepoznaju, moći će za godinu-dve da se uvere,.
 
Prošao sam danas biciklom do uključenja na "Miloš Veliki". U okolini gde su kanali se oseća veoma neprijatan miris (smrdi za medalju). Je l' to kanalizacija ide direktno u kanale ili je po sredi nešto drugo?
 
Nivo vode u kanalima reguliše crpna stanica na Galovici. Sveže je rekonstruisana i operativna.

Prosto rečeno, narod sere direkt u kanale za navodnjavanje. Smeši nam se sudbina Begeja..
 
Toliko stvari ima da snimi po gradu a on snima jedno te isto non stop. Toliko cesto snima ovu magistralu mogu da ispratim rast psenice na okolnim njivama.
Zato što je to jedini veći beogradski javni projekat SNS za 9 godina na vlasti. Ostalo su ili kapitalni remonti ulica sa tek po nekim elementom rekonstrukcije, ili nezavršeni javni projekti tipa Patrijarha Pavla ili Prokop.

Da, potrudio se čovek, izašao na hladnoću i vetar, podelio sa nama. Kao i njegove kolege da po hladnoći i vetru lepe plakate, prete na opozicionim štandovima, biju štangom političke aktiviste...
 
Apdejt sa terena (koliko mi je direktor, čitaj supruga, dozvolila da u prolasku bacim pogled -> opet čitaj, nekih 5-7sec pre automatske aktivacije procesora za optimizaciju kretanja u smeru gde je ona naumila i sprečavanje gubljenja vremena koje je spremna tome da posveti :)))

Elem, radovi su zaista rebutovani intenzivno, s tim što meni deluje kako još najmanje jedan objekat stoji direktno na trasi, koliko god usko i skromno shvatili širinu iste. Tešim se kako broj mašina i radnika trenutno na trasi ipak znači da ni taj objekat neće dugo. Novi kružni tok iskreno mislim da nema šanse da se ugradi bez rušenja parne strane, tako da meni deluje da će do 31.3. opet biti neko budž rešenje uklapanja, tj. da smo opet na terenu podfaza podfaze malih faza jedinstvenog projekta...
 
Vrh