Šta je novo?

Zepterov stambeno-poslovni kompleks u Bloku 65

Jedan od razloga sto nisam kupio stan ovde je sugavi hodnik... Hvala bogu pa su ga bar prekrecili
 
Bolje je sto se tice slike, ali samo osvetljenje je suvise difuzno, nema direktnog osvetljenja koje bi dalo kontrast. Sve je ujednaceno sekundarnim odbijanjem svetla. To shadow gap svetlo je trbalo da bude samo dopunsko i mnogo uže, a glavno svetlo da budu manji spotlight, i hodnik bi izgledao mnogo bolje. Ovako izgleda kao dnevno svetlo kada je oblacan dan.
 
Mislim da je do fotografije na kojoj je izgledalo kao da su bočno postavljeni široki led paneli a ne da je povučen spušten plafon. Jel boja zidova stvarno vuče na zeleno ili je do foto aparata i balansa belog koji je odvukao boje.
Ne čini ti se, full zelena je u pitanju.
 
Malo je utihnula tema a s obzirom da se priblizava prodajni dan - pitajte obavezno agente prodaje da vam pokazu gde su postavljeni klima uredjaji za lokale u zgradi. Ranije su se neki cak cudili gde su to dve kladionice


Inace nista od primedbi za stan u medjuvremenu nije reseno, bolje ne isplacujte novac u celosti ukoliko zelite da vam primedbe budu resavane.
Pozdrav svima,

Interesuje me koji su razlozi sto ne zelite lokal kladionice poput Mozzarta koji se otvorio u Zepteri?
 
Mislio sam na stanare i direktan negativni uticaj takvog lokala na kvalitet zivota u zgradi gde se on nalazi.Shvatam i vas rezon da vam ne odgovara zbog misljenja o toj industriji.
 
Pozdrav svima,jel ima neko informaciju o stanu 2.2 od 60m2,mi smo ga upravo kupili jer je nekom cudnom prilikom ostao slobodan jedini manji stan ima jos velikih u ponudi
Hvala svima
Pozdrav
 
Pozdrav svima,jel ima neko informaciju o stanu 2.2 od 60m2,mi smo ga upravo kupili jer je nekom cudnom prilikom ostao slobodan jedini manji stan ima jos velikih u ponudi
Hvala svima
Pozdrav
Taj stan sam ja gledao jos u oktobru i jos par trosobnih prosle godine, nesto mi se nije davalo 3500eur za fus zgradu kojoj plavi garaza.
 
Sve je to sanirano jos davnih dana i plavljenja nema, sve funkcionise potpuno normalno. U isto vreme kada je voda curela u garaze Zeptere su isli u cizmama u garazi u susednom Wellportu. Ovakve stvari se desavaju na NBG kod gotovo svih novogradnji i saniraju se u najvecoj meri…
 
Evo ga Petrin i moj post od pre godinu dana gde pišemo da posle onih velikih kiša nije bila poplava. Nisam proveravao celu garažu, nije me toliko interesovalo, ali kroz deo kroz koji sam prošao, nije poplavilo.
 
Vrh